GPS kā palīgs copē

Diemžēl pagaidām nekādi, kamēr OziExploer neizlaidīs speciālu versiju priekš OS Android. Šobrīd ir izstrādāta Alpha Version 0.1.2, bet jāgaida Beta Version.
29.aprīlis 2011, 09:21 | links
 
Vīri vai kāds var palīdzēt ar padomu un varbūt arī praktiski. Man ir HTC Desire truba, kāda programa būtu nepieciešama karšu navigācijai, un kāda iespēja tikt pie VZD kartēm, varbūt kāds šo modeli jau lieto copē, būtu ļoti pateicīgs ja padalītos iespaidos. Ja ir kādi piedāvājumi var rakstīt privāti.
29.aprīlis 2011, 08:59 | links
 
Sorry par offt., bet vēl Fishin' 2 Go uz andro ir baigi smuks;)
6.aprīlis 2011, 09:42 | links
 
shaubu nav ka tas viens no labaakajiem tel. ever. un ja pirmaa galaxy versija. tad ari ekrans debeshkjiigs. Nu tagad uz brainapp un instalee RashenFishing ;) . Aa - Time2fish laba lieta - iesaku
6.aprīlis 2011, 08:38 | links
 
Labrīt no rīta!
Atvedu mājās Samsungu GALAXY S i9000.
Teikšu tā: izvēle ir viens ļoti mokošs process!!!:DDD
Vakar mani sistēmas operators nejauši aizveda pie puikām, kuri remontē šitos verķus. Tas mani pasargāja no kļūmīga soļa. Iesaku visiem šādu sānsoli spert pirms izšķirošu lēmumu pieņemšanas, ir noderīgi! :)))
6.aprīlis 2011, 08:21 | links
 
Sagitario! Un uz ko tā izvēle krita?
6.aprīlis 2011, 07:30 | links
 
Nu tā!!!- kauliņi ir mesti, brāžat uz priekšu viesuļi- esmu izdarījis izvēli. Paldies Jurikam un Vairim30 īpaši!!! Ir forši, ja jūti biedra plecu un ir ar ko aprunāties. It īpaši gadījumos, kad var (vai jau esi! :))) ) apmaldīties trijās priedēs.
Noderēja arī vārdos nepiesaukto autoru komentāri šīs tēmas 22lapās. Lai Jums visiem veicas, bet man vairāk (šovakar!!!) nav laika- jāiet apmazgāt jaunā spēļmantiņa! :DDD
5.aprīlis 2011, 22:16 | links
 
Vairi! Es i nebiju domājis to adresēt uz c7. Kas attiecas uz Android - nevajag baidīties - vajag lietot. Symbian ir tā OS, ko mīlu vismazāk. Nedaudz labāka ir WM, bet kā jau viss, ko Mikromīkstais radījis - pilns ar gļukiem un stipri apšaubāmu stabilitāti. Windas + ir ļoti liels skaits pieejamu zagto programmu :) - tai skaitā navigācijai. Priekš Andra ļoti ilgi gaidīju IGO pielāgojamību savai izšķirtspējai, bet nu kad tas ir noticis - esmu vairāk kā apmierināts ar šo OS. Protams jāņem vērā, ka Androīd ierīce bez piekļuves internātam ir tikai kalkulātors ar telefona funkciju.
5.aprīlis 2011, 10:16 | links
 
Jurik, Nokia C7 ir Symbian^3 OS for Nokia operētājsistēma, bet nav Android operētājsistēma un pagaidām priekš šīs sistēmas OziExploer programma nav vēl līdz galam iztestēta, tāpēc pagaidām ieteiktu nedaudz pagaidīt. Samsung Galaxy S plus ir Android, bet man personīgi nav ticības tam. Varbūt maldos, bet tāds ir mans viedoklis.
Es joprojām uzskatu ka OziExploer programma ir LABĀKĀ programma priekš karsū navigācijas.
5.aprīlis 2011, 08:48 | links
 
Tere, Jurik!
Paldies, viss, ko pateici, priekš manis ir jaunums- nāksies atkal kaut kur paurbties (žēl, ka ledus vairs nav...)!
5.aprīlis 2011, 07:14 | links
 
... cita lieta - vai galaxyS buus iistaa uzparikte ko uz copi vazaat... Visas shamaas glaunaas trubas naaveejoshi baidaas mitruma, a celofaana maisinjaa neieliksi, jo kapacitiivais ekraans.
5.aprīlis 2011, 06:55 | links
 
Saggitario! Shitiem diezgan labi liekas Ozi virsuu. Protams veel neskaitaams daudzums liidziigu. Labaak jau savus copespunktus registreet pa taisno Latituudee un onlainaa arii shaareet. :D Lai var laivu apurbt :D
5.aprīlis 2011, 06:53 | links
 
Tere, Brālīti!
Ja var ticēt vienai meitenei, ar kuru šovakar parunāju Trodeks veikalā, es Tev par to Nokia C-7 esmu saspraudis nelielas dakšas!!! :DDD
Ja vari, neturi, lūdzu, uz mani ļaunu prātu- varbūt kādreiz izpirkšu grēkus! :DDD
4.aprīlis 2011, 22:32 | links
 
Tere!
Vai kāds lieto Samsung GALAXY S (nu to, kuram LMT tagadiņ ir uztaisījis akciju)?
Esmu "uzlicis aci", bet neesu drošs, kā tam smukulim ir ar to GPS, karšu (t.sk., topogrāfisko) ielādi, punktu atzīmēšanu...
HELP!
4.aprīlis 2011, 15:13 | links
 
sazinies ar shiem: http://www.gpscentrs.lv/?i=5
31.marts 2011, 11:20 | links
 
tā būtu laba cena!!!
31.marts 2011, 11:18 | links
 
baigais chakars, bet atkost un samekleet var. skaties tik piratebay un kachaa ar torentiem. iespeejams, ka tur buus ar visaam pamaaciibaam. ja negribaas chakareeties, tad vienaa gps centraa uz vietas servisaa ar dzhekiem var sarunaat pa piechuku.
31.marts 2011, 11:15 | links
 
Pamatā vajag skandināvijai.
31.marts 2011, 11:11 | links
 
ja tu domaa tos tom tom tipa ONE XL, tad varu nomierinaat, ka latvijas karti nav veerts atjaunot, jo shie neko nav atjaunojushi :) cita runa, ja interesee citas valstis.
31.marts 2011, 11:08 | links
 
vajadzētu atjaunot vai novilkt karti tomtomam. Ir iespejas bez maksas kautkur uzinstalēt?
31.marts 2011, 11:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager