GPS kā palīgs copē

Man jau liekas, ka cena arī tam N8 ir samērā paliela.
Tad jau labāk Magellan navigāciju un normālu telefonu, kuram baterija nedēļu tur nevis 4h.
7.februāris 2011, 15:51 | links
 
Piekritīšu dzhamam- magellānam precizitāte ir uz metra!
GPS telefonā manā skatījumā ir apmēram tas pats kas kamera telefonā- nav tā kvalitāte.
tās manas domas.
bet nu tehnoloģijas iet lieliem soļiem uz priekšu, kas zin'.
7.februāris 2011, 15:21 | links
 
Turklāt kāda ir uztvērēja precizitāte! Magellan Trion ir 1m un to esmu pārbaudījis - paties! savādak būs +/- 20m un dziļumu un sēkļu padarīšana būs garām!
7.februāris 2011, 15:03 | links
 
nez kā tiem telefonu gps ar uztveramību? uz ezera vēl labi, bet kā ar mežu? Agrāk tie gps mežā negāja īsti, Meža dienestā bija sapirkti, tāpat pa kartēm būrās, jo reāli caur zariem neuztvēra.
7.februāris 2011, 12:56 | links
 
VT - nu jā, un tas N8 tāds riktīgais tūrisma verķis - mitruma un trieciendrošs, tāds, kuru nav žēl pa copi un mežu novazāt. Un navigācijas režīmā bača ar viņam 4..5 stundas tur ;))
7.februāris 2011, 12:53 | links
 
Klau, vai nav tā, ka visi tie Magelani un Garmini ir nedaudz ''noiets etaps'' - tagad jau katrā normālā telefonā ir GPS .... kolēģis nupat tika pie Nokia N8 - GPS ir iekšā vairākās versijās - gan kā navigators - rāda un saka priekšā auto ceļu, gan arī ''kājāmgājēja'' versija - var atzīmēt un sameklēt jebkuru punktu gan mežā, gan ezerā....
7.februāris 2011, 12:46 | links
 
Paklau, vai kāds no jaunajiem modeļiem atbalsta OZI explorer nomapotās topenes? Cik zinu, tad LV topenē dziļumu kartes ir diezgan relatīvas (neprecīzas).
7.februāris 2011, 11:47 | links
 
urbiiiiik!?! Atbildes studijā!
7.februāris 2011, 10:13 | links
 
Urbiks

cik noprotu tu kautko saproti no Gps, man majas atvilknee metajas Magellan
SporTrak. Jautajums vai shim aparaatam ar var ieladet kautkadas kartes?
Paldies
7.februāris 2011, 09:36 | links
 
Urbik, vai runa iet par šo verķi?

Ar kādām kartēm tu vari nodrošināt un protams cena?
7.februāris 2011, 08:21 | links
 
urbik - cena? Un kādas kartes?
6.februāris 2011, 23:12 | links
 
Par navigācijām runājot. Tuvākajās dienās ienāks Magellan Triton 1500.
Komplektā visādas kartes un programmas. Varu palīdzēt arī ar dziļumu kartēm. Ja kādam ir interese ...
6.februāris 2011, 23:08 | links
 
Man ir Magellan Tritton 300. Laba kaste. Nekādas kartes papildus nebija jāpērk - viss ja bija iekšā.
27.janvāris 2011, 00:53 | links
 
Izlasot visu tēmu saprotu, ka aktuālākie modeļi, kurus iesakat ir Magelan Tritons un Garminam Dakota + LV Topo karte. Cenu ziņā abi ir līdzīgi, bet kurš no abiem varētu būt lietotājam draudzīgāks?
26.janvāris 2011, 22:27 | links
 
Neticēsi, ka 3 reizes centos atrast šo tēmu, bet kkā nesanāca uzdurties. Meklēju zem inventāra. :D Huinja sanāca :)) Atvainojos
26.janvāris 2011, 21:25 | links
 
Džimmi
itkā sakarīgs puika.bet kā ar šo tēmu???
:DDD
26.janvāris 2011, 21:21 | links
 
man bija tādi pati problēma!tā VP programma(viņai ir gļuks) viņa izdzēš visu programmu!i-netā pavandies un tur var atrasts risinājumu!puss vakars aizgāja vējā kamēr dabūju pie dzīvības!!žel ka neatceros kā es to darīju 2gadi atpakļ, pat nepaspēju īsti paspēlēties(tikko biju dabūjis no ASV) kā viss nokārās(pieslēdzu pie VP šis man prasa vai updeitot, es protams OK kā nekā orginal un pēc 2min piiiiiiiiiiii)!tur bija jānospiež trīs pogu kombināciju, tad tu tiec iekšā menu(ar datu kabeļa palīdzību viņš uzrādīja kompī man liekas kā flešku, un tad tur ielika folderu ar atjauninājumu, kuru nokačāju i-netā)! bet bija tikai viena adrese kur tā problēma bija aprakstīta, un man liekas kā tā bija RU!
14.janvāris 2011, 14:17 | links
 
gundar vēl ne
14.janvāris 2011, 13:24 | links
 
krisciks


nu vai izdevās dabūt pie dzīvības sava magellan!?
14.janvāris 2011, 10:23 | links
 
Esi drošs, arī ar lielos mīnusos var strādāt. Pamatā rokas ir siltas, Tu taču ar nosalušām rokam arī copi beidz!!
14.janvāris 2011, 10:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager