GPS kā palīgs copē

kilka,GPS-assist ir kad piepalidz caur tiklu,integretais,kad ir iebuvets ... noskaidro precizi sis lietas vai palozna pa settingiem
14.novembris 2010, 21:10 | links
 
nu pati karte C5 pec teh datiem izskatas ir jau instaleta telefona,tatad ar a-gps vins suknes tikai tavas koordinates,nevis paraleli ari karti ( googlemap princips ) ... man tiesam nav info, cik tas prieks katram pieslegumam izmaksa,iespejams sodien tas tiesam ir jau minimalas izmaksas,katra zina Tev tas neliedz eksperimentet,nomet datu skaititajus pa nullem,iesledz navigaciju,palieto vinu kadu laiku,paskaties cik ir uztinies trafiks un noskaidro,cik piemeram 1mb tev izmaksa pie pakalpojuma sniedzeja
14.novembris 2010, 21:08 | links
 
Nu jā :) Bet tāds GPS-assist tjur nav :(
14.novembris 2010, 21:02 | links
 
kilka,bet C5 reklama tacu ir rakstits - pilns pārsteigumu :)
14.novembris 2010, 21:01 | links
 
DsKs - man memmei nokia C5 ar tām OVI, es ar nesaprotu, kas tur jāiestāda. Bail, ka englanderi (t-mobile) baisu piķi nodīrās par tās navigācijas lietošanu. Gan jau, ka to visu var atrast kaut kur, bet ja Tu zini uzreiz?
14.novembris 2010, 20:54 | links
 
Ne tur meklēju!
14.novembris 2010, 20:48 | links
 
Nu bet tas tā, nav svarīgi. 100 MB par latu man operators piedāvā un tos es nespēju iztērēt!
14.novembris 2010, 20:47 | links
 
GatisBB,tu tacu teici,ka nevari atrast iebuveto?!
14.novembris 2010, 20:47 | links
 
DsKs, tāpat 15 kb paņēma!
14.novembris 2010, 20:45 | links
 
fish,pirms laidies uz Vaciju un ja izmantosi OVI pasakumu,iesaku apgreidot kartes,iespejams Vacijas karte tev nemaz sobrid nav,tikai Latvija
14.novembris 2010, 20:43 | links
 
kilka,es nerunaju par specialiem, bet sava veida pagaidu alternativu
14.novembris 2010, 20:40 | links
 
fish,atstaj tikai integrētais gps ... kilka,nedaudz nesapratu jautajumu?!
14.novembris 2010, 20:39 | links
 
Hi, par tā OVIkartēm mani ar' interesē, pašlaik reizēm aktuāli. DsKs, kā tur ir??
Par GPS copei un mežam - vait' speciālie nav vislabākie??
14.novembris 2010, 20:34 | links
 
DsKs, settingos atradu -
-
pozicionēšanas metodes:
bluetooth gps
atvieglotais gps
integrētais gps
nosaka tīkls
ieķeksēti pēdējie 3

un vēl pie "pozicionēšanas serveris"
ir
-pozicionēšanas servera lietojums
opcijas:(automāt., automāt. mājas tīklā, vienmēr jautāt, deaktivizēts)
-piekļuves punkts.

Kur, kas, lūdzu, jāsaķeksē??
14.novembris 2010, 20:28 | links
 
Paldies par info.
Es nedomāju par autonavigāciju, vairāk par kājāmiešanu un orientēšanos pilsētā.
14.novembris 2010, 20:08 | links
 
fish,ja piedavajas iebuvetais un assist,iesaku assist izslegt,ilgak mekles pasa sakuma,bet bus par velti
14.novembris 2010, 20:05 | links
 
GatisBB , Nokia lietotajiem piedava ( uz symbian bazes ) tadu lietu ka sport-tracker,ja nav atseviskas navigacijas,tad vismaz ar so softu& nokia var ierakstit marsrutu,atrumu,var likt punktus ( tas ies ka aplis ) un pec tam visu atri augsupladet uz savu account ... parvelcies no copes majas,atver savu account un paskaties pa kurieni esi vazajies,ar kadu atrumu un kuros punktos zivis bijusas ( ja pats taja bridi esi atzimejis ) ... vari salikt komentus blakus un ari bildes no tas pasas copes ievilkt lidzi atminam ... katra zina 'izruchities' kadu laiku var ar vienkarsi telefonu
14.novembris 2010, 20:05 | links
 
dsks - zini, tiko setingiem cauri izgāju, bet tādu opciju kā tikai iebūvētais gps neatradu
:((
14.novembris 2010, 20:04 | links
 
Es samaksāju pārīti eiro,neatceros uz cik ilgu laiku,bet...nopirku TomTom,nezinu kādai ir jābūt redzei lai autiņā varētu tās kartes izmantot braukšanai.
14.novembris 2010, 20:03 | links
 
Tad tas GPS-assist jāslēdz ārā?
14.novembris 2010, 20:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager