GPS kā palīgs copē

Sveiki. Kāds nav saskāries ar šadu litu- kad ieslēdzu magelānu šis rāda tekstu "Press enter to configure NAND. nospiežot enter ekrāns izdziest. ?????
8.jūnijs 2012, 11:29 | links
 
Gads kā apkārt,kā esmu nopircis Becker trafic 43 un gribēju updeitot, bet vairs neatceros kā!:D var kāds palīdzēt!?:)
16.marts 2012, 14:05 | links
 
A ir kāda programma kas darbojas līdzīgi kā Track@Way, bet ir domāta iPhone?
23.februāris 2012, 17:18 | links
 
Savam Nokia N8 uzliku tādu bezmaksas programmiņu Track@Way no Ovi store, kura ļauj ielādēt dziļumu karšu bildes (.jpg, .png u.c.), piesaistīt koordinātēm un pēc tam pa tām kartēm darboties - redzēt atrašanās vietu, likt punktus, maršrutus, navigēt u.c. jauka spēļmantiņa.

Brīvdienās pastaigāju pa Enguri - saprast var diezgan labi, kur atrodies.
23.februāris 2012, 09:39 | links
 
Kaut vai šie navigacija.lv vai gpscentrs.lv/. Uzzvani viņiem un viss būs OK
23.februāris 2012, 08:34 | links
 
man par meerogu jau teica, bet kaa tad vinjs 3 jaunos punktus redz?

kursh ir tas specializeetais veikals?

sienaazim - peec shitaada hokeja ar 0.7 buus pa iisu:D
22.februāris 2012, 22:20 | links
 
Pamēģini mērogu pamainīt uz mazāku un tad skaties.
22.februāris 2012, 18:21 | links
 
Plaķene, esi mierīgs, viņš automātiski kaut kur aparāta failos ir visu saglabājis. Aiej pie puišiem uz veikalu, vēlams uz specializēto GPS un viss būss ok
22.februāris 2012, 18:07 | links
 
plakkene, tas gluzzi kaa marku koleciju padirst:)

Ej pēc 0,7 :))))
22.februāris 2012, 18:00 | links
 
Puishi HELP! pashos pirmssaakumos nopirku 100to magelaanau un liidz shaj dienai darbojaas nevainojami...

Tagad sleedzu iekshaa un nav NEVIENA punkta!!! Katastrofa - pasaules gals - viss dimbaa:(

neviens neko sakariigu uzreiz nevar pateikt kas noticies... tik stulbs jau neesmu ka netiishaam izdzeestu atminju.

ir varianst, ka kaut kaada ieksheejaa bacha, kura nav mainaama ir nobeigusies un visi punkti veejaa, bet peipii no jauna ieliktie 3 punkti ir...

ko dariit un kaads tam visam ir iemesls?
22.februāris 2012, 17:58 | links
 
http://mobac.sourceforge.net/

No šī var šo un to dabūt.
Ja izdodas atrast vecāku versiju ta google satalītuzņēmumi ir lietojami.
18.janvāris 2012, 10:59 | links
 
Te arī daudz;http://www.oziexplorer.com/
18.janvāris 2012, 10:28 | links
 
Nejauši uzgāju tādu karti; vēl tikai jāpiešaujas lietošanā!
18.janvāris 2012, 09:57 | links
 
Atdevu meistaram, kurš iešuva krievu valodu, tad redzēs.
12.janvāris 2012, 20:45 | links
 
Vajadzētu pārinstalēt, Magellanam šādos gadījumos palīdz. Ja nesanāk pērc jaunu, :)
Šitā problēma mēdz parādīties GPS nelaikā atvienojot no datora, "update" laikā.
12.janvāris 2012, 09:10 | links
 
Tāds jautājiens: mans gps garmin venture hc pēc 15-20 sek rubījas ārā, itkā batarejas būtu nosēdušās. Kas par vainu varētu būt? Dikti vecs un nobružāts naf, peldējies arī naf, vienīgi mašīnā gulējis visu laiku pie šās temperatūras. Uzmetiet kādu ideju, tad meklēšu meistaru.
11.janvāris 2012, 22:50 | links
 
Marti, arī variants. Pirmo karti Garminā man ielika onka, kuru samklēju caur ss.lv, tur pilns ar piedāvājumiem. Onka pat atbrauca norunātajā laikā uz mājām, mašīnā pieslēdzās pie GPSa un trīs minūtēs visu nokārtoja.
11.janvāris 2012, 11:33 | links
 
Es arī pats lieku kartes gan saviem navigatoriem gan citiem... visas vinas pieejamas interneta!
11.janvāris 2012, 11:04 | links
 
lielie čaļi iedod 16gadīgajiem čaļiem piečuku un šie viņiem uzliks visu ko sirds vēlas :)
11.janvāris 2012, 10:49 | links
 
Tulcitis - Garminam lielāka karšu izvēle, nekā Magelānam, tā kā par to Tritonu padomā labi.
11.janvāris 2012, 10:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager