Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
babītē asarus ķēra jau svētdien, bet ledus ir stipri jātausta...
13.decembris 2012, 15:49 | links
 
sienāzi apēda varde, vardi apēda līdaka, līdaku apēda ...kāds apēda ... karoče gali ūdenī.
13.decembris 2012, 15:09 | links
 
Neprasa jau par copi, bet par ledus biezumu.
13.decembris 2012, 15:07 | links
 
Kurš apēda, tagad lai atstrādā :)
13.decembris 2012, 15:04 | links
 
mions, apēda te Sienāzi, tagad varam prasīt, neprasīt. :(
13.decembris 2012, 14:54 | links
 
Tiešām nevienam nav informācijas par Gāti?
13.decembris 2012, 14:49 | links
 
Kā ar ledu Babītē un Gātē? Vai ir cerība uz brīvdienām tikt virsū?
13.decembris 2012, 10:04 | links
 
nu tos 15-20 metrus striķa kastē neviens nav atcēlis un daudz vietas tas neaizņem, pilnībā piekrītu Kutis teiktajam, ka ejot uz pirmo ledu psiholoģiski un arī ekipējumā, jābūt gatavam, ka pastēv reāla iespēja ielūzt, ne velti veči Pērnavas līcī uz kombinezona velk glābšanas vesti, sevišķi ja brauc ar moci iekšā

katrā gadījumā ja kaut ko jāaizliedz, tad tas ir divriteņu transports laikā no 1. decembra līdz 1. aprīlim, visi velo kurjeri un citi "veselīgie" šogad ir īpaši aktīvi, pabraukt nevar, krīt, bet tēlo satiksmes dalībniekus, tas gan nav pa tēmu :):)
13.decembris 2012, 09:02 | links
 
shorit doma braukt uz āraišu ezeru kāds negrib piebiedroties? es no priekuliem... mob 26142530 vai PM
13.decembris 2012, 08:11 | links
 
http://www.busel.org/texts/cat5vy/id5awnedh.htm

Te it kā aprakstīts kādam jābūt ledum.
13.decembris 2012, 06:10 | links
 
Savus gadus 6 atpaļ es apstulbu no ončiņa engures ezerā , kamēr mēs domājām šis ar ričuku piestūmās un uzvilcis slēpes ar lielām cilpām uz vaļinkiem laida iekšā vienā mierā un pīpētājā .... es toreiz sameklēju ap 4 metru alksni un stiepu līdz....
12.decembris 2012, 21:55 | links
 
Protams, ka jadraudejas ar galvu :) Pirmais ledus ir nereāli vilinošs un it ka arī izturīgs, bet vajag tak saprast to, ka visur viņš nav vienada bieuma :D Kurš var pateikt, cik jabūt biezam, lai gaztu virsū ar autinju (vieglo) ? Viens saka 15, otrs 50, a kam taisnība? :D
12.decembris 2012, 20:32 | links
 
Par ko tad ir runa...ja neesi pārliecināts ...nekāp uz ledus:-)
12.decembris 2012, 20:02 | links
 
Interesanti, Igauņi varbūt tieši latviešu pēc ir nolīguši ledus controlierus, ja tur ir tāda sistēma (Peipuss) bet te daži cepjas kāpēc rodas tāds citu cilvēku viedokļi.. Arī es vēl noteikti neiešu uz copi, jo man nav puiciskuma pazīmes.. vakar vēl lūzu, bet šodien jau ir labāk :D.. piedodiet, bet tas ir ekstrēmi..
12.decembris 2012, 19:50 | links
 
kutis
Piekrītu...idioti pietiek.
Tad jau arī vasarā peldēties vajag aizliegt...cik glābējiem jāstrādā:-)
12.decembris 2012, 19:46 | links
 
Āraišu ezers (cēsu raj) staigajams vietām 10 cm vietām knapi 5 cm... Secinājums jābūt uzmanīgam...
12.decembris 2012, 19:37 | links
 
Nezinu kāpēc viena sabiedrības daļa uzskata zemledus copmaņus par pašnāvniekiem ,droši vien tāpēc ka to tā pasniedz plašas saziņas līdzekļi,tikpat droši varētu NORIET auto vadītājus kā šķiru kur katru dienu kāds iet bojā.Protams nesaprotu tos pajoliņus kas brašā solī ar bori plecos brien virsū uz pirmo ledu jo ir ieraudzījis ka kāds jau sēž uz ledus.Kad ejat uz pirmo ledu esiet gatavi tam ka izbrauksiet cauri un atiecīgi gatavojieties un nebūs ļaunām mēlēm ko trīties gar mūsu kauliņiem.
12.decembris 2012, 19:14 | links
 
Zvārdes ezers ir staigājams
12.decembris 2012, 19:10 | links
 
Pļaviņās skaisti ledus krāvumi visā upes platumā!!!!!!!
12.decembris 2012, 18:49 | links
 
Nu taa... dziivs un vesels sausaam kajam esmu( esam) krastaa DD. Bijam nelielaa zerinja .. pat tur viss ledus vl nav droshi staigajams ... vietam pat varbut ka i visi 10 cm un ir biki japakalj paris soljus taalak ar vienu tesienu verga iet cauri... laikam tomer tas sniegs izspiedis uudeni uz ljadus... un tomer jaabuut uzmanigiem. staigajam apm lidz kadi 30 m no niedrem.
12.decembris 2012, 17:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager