Palidziba! SOS

SOS copesbrāļi!
Bārtas upē nozagta krietni lietota padomju laika stiklaplasta Pellas tipa airu laiva. Pārkrāsota- ārpuse zaļa, iekšpuse pelēka, pati stiklaplasta masa- melna, ir defekti uz ķīļa no ārpuses. Dažus gadus atpakaļ ielīmēti priekšējais un aizmugurējais sēdekļi kā gaisa kameras. Visticamāk, pie vainas leišu viescoperi. Iespējama otra versija- aizlaidušies pa straumi uz leju-Liepājas ezera virzienā. Ja kādam ir info , kurp laivotāji devušies vai cita noderīga informācija, lūdzu padalieties. Iespējama vienošanās par nelielu, bet godīgu atlīdzību atradējam.
e-mail: udensdraugs@inbox.lv
mob. 29943895
19.maijs 2010, 11:24 | links
 
atradies laivu piekabes fragments ar valsts numura zīmi EM-4395, laimīgais īpašnieks var sazvanīt laimīgo atradēju 26552101:)
24.oktobris 2010, 18:53 | links
 
ups, mazliet nepareizi M-4395
24.oktobris 2010, 18:59 | links
 
guntisssd;tev vēstule.
25.oktobris 2010, 17:21 | links
 
Meklēju piemērotāku sadaļu, bet labāku neatradu :)))
tātad ir ienākušās 4 slēgtas 200 litrīgas mucas....un lūk no šīm mučelēm, man ir jāuzbūvē laipa. Tā kā līdz šim neesmu saskāries ar mucu uzvedību ūdenī, gribēju uzjautāt kādam, kas kaut ko tādu jau ir darījis...
Kādā konstrukcijā viņas likt??? kā izvietotas tās uzvedīsies stabili, tobiš apstājoties uz vienas laipas malas nebūs tā, ka šamā apmetas riņķī???

vēl iedomājos par to, ka varbūt ūdeni vajag iegāzt šamās drusku iekšā, lai viņas drusku dziļāk iegrimst?? pēc būtības stabilitātei vajadzētu pieaugt...


nu lūk..re ku ir bildīte ar diviem variantiem, par kuriem domāju...
kāds būtu optimālākais variants starp mucām pirmajā variantā un otrajā variantā...
p.s. saprotu, ka stubs jautājiens, bet pārāk maz laika palicis, lai eksperimentētu :)))



paldies jau iepriekš :)))
11.aprīlis 2011, 10:53 | links
 
otrajā varinatā ir vairāk lietderīgās platības tik mucas liktu gareniski :D
iesaku mucās ievietot balstu (lai muza pati par sevi iegrimst līdz pusei(kaut vai ūdeni). lai tā padarīšana ir stabilāka.

Svarīgākais ir kādā veidā grasies nostipriāt platformu uz mucām.
11.aprīlis 2011, 10:58 | links
 
Zivniek,esmu redzējis dzīvē 1 zīmējumu ar gultnē iedzītu pāli priekšā,aizmugurē,un diviem katrā sānā.Stabili un labi.
11.aprīlis 2011, 11:01 | links
 
a nostiprināt man bija doma uztaisīt apakšā rāmjus, kuros, tās mučeles iegulsies, tad tādus pašus virs mucām, un virs tiem rāmjiem jau maukt pāri staigājamos dēļus...
jebkurā gadījumā šito plānoju čibināt augšā sestdien, tā kā varbūt MRK biedri būs jāaicina talkā :))))
11.aprīlis 2011, 11:03 | links
 
zivniek konstrukcija varētu būt OK, tikai neaizmirsti par balastu. Ierasties nevarēšu man mājas pagalms jāsavāc pieklājīgā izskatā.
11.aprīlis 2011, 11:06 | links
 
Brusis
a dzīt man nekur neko negribās :DD jo tā dzīšana tad ir jāatkārto katru pavasari :)) tā kā man tur ūdens līmenis staigā nenormāli un nenormālos ātrumos, tad to pasākumu gribu uztaisīt peldošu un lai uz gadiem 4-5 ir miers :))), kā arī tiem kam laipas ir uz sadzītām trubām, pāļiem, utt... par to čortojās katru pavasari, jo ar lediem tās laipas katru pavasari ir metamas :DDD
11.aprīlis 2011, 11:07 | links
 
es gan taisītu tikai augšējo rāmi ar domu, ka mucu iesēdina +/- līdz pusei, un tad ar metāla stīpu pieviktu pie konstrukcijas.
11.aprīlis 2011, 11:09 | links
 
eerglis
vo, pa šito vēl nebiju aizdomājies,
paldies, domāju, ka tā arī ķīmiķošu :)))
11.aprīlis 2011, 11:13 | links
 
Piekrītu par stīpām. Būvveikalos ir cinkotas, ar caurumiem. Es Tās mucas sametinātu ar galiem kopā, lai stabilāk. Ja nekas nebūs sestdien jādara, aizbraukšu sametināšu....gatavo šļašļiku:)))
11.aprīlis 2011, 11:16 | links
 
guntarskl
šitas jau izklausās pavisam ūberīgi :))) ka nāks tuvāk, tad jau sazvons :))
p.s.
par šļašļiku parūpēšos :DD
11.aprīlis 2011, 11:20 | links
 
Bez pāļiem izskatās nestabili-http://www.youtube.com/watch?v=oMMGbS9twcA
11.aprīlis 2011, 11:56 | links
 
Brusis šupājās, bet apgāzties nevar. Stabilitātei var iedzīt kokus blakus un pievilkt ar striķiem/ķēdēm utml.
11.aprīlis 2011, 12:00 | links
 
man ir vēl viena doma prātā, bet redzēs kā sanāks...izveidot laipas pagarinājumu arī uz cietzemes, tobiš laipa sākas jau krastā, tad iet tāds kā plats tiltiņš līdz laipai un tur tas pie laipas tiek piestiprināts ar kaut kādām lielām eņģēm, lai cilājoties līmenim eņģes šancētu līdzi, bet līdz ar to tas piestiprinātais tilts nodrošinātu lielāku stabilitāti tieši pret šūpāšanos
a veikalos nav kaut kādi milzīgi plastmasas savilcēji??? nu tādi kurus varētu dabūt riņķī mucām...varbūt pat nevajadzētu ar stieplēm ņemties...
11.aprīlis 2011, 12:04 | links
 
Būvveikalos ir cinkotas, ar caurumiem. Re ku guntars jau Tev izstāstīja. :))

Ar stīpām būs labāk i ziemā nebūs galva jālauza vai plastmasa izturēs. i sīkie svoloči nepārgriezīs :))

rāmis būs no koka? tad vispār ar stīpām bez problēmām. Viņas izskatās, kā siets sagriezts strēmelēs.
11.aprīlis 2011, 12:09 | links
 
laikam jau taisnība vien ir jā :))
rāmis no koka gan :)))
11.aprīlis 2011, 12:16 | links
 
cilājoties uz augšu un uz lejumainīsies katetes garums (tā kas ir pārejas projekcija uz zemes).
es ieteiktu pāreju nostiprināt pie zemes kustīgu. bet otru galu (kas uz laipas) sataisītu kā traktora ķēdi, kas lokās tikai virzienā uz leju.ja laipa paceļas, tad dēlis noslīd par kādu posmu, ja ūdens krītās, tad dēlis par dažiem posmiem uzbīdās uz laipas. Teorētiskiskan labi, bet praktiski varētu būt dažas problēmas. :D
11.aprīlis 2011, 12:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager