Darba piedāvājums

Darbs
Piedāvājam pārdevēja darbu makšķerēšanas piederumu veikalā Ādažos vai Rīgā. Pieredze makšķerēšanā obligāta. Prasības - pieredze darbā ar datoru, kases aparātu, komunikablitāte, atsaucība un godīgums. Sūtiet savu CV uz epastu esmashop@esmashop.lv
29.jūnijs 2011, 12:57 | links
 
Vajadzīgs meistars kas var uztaisīt web. jeb mājas lapu !!! Rakstīt man privāti.
29.decembris 2011, 12:18 | links
 
Brālīti- labprāt piekristu Tavam piedāvājumam, bet- nemāku! :)))
29.decembris 2011, 21:19 | links
 
200 ls :)
29.decembris 2011, 21:22 | links
 
Bums- vai nav par lētu??? Brālītis ir turīgs džeks...
:DDD
29.decembris 2011, 21:25 | links
 
http://www.lauvamedia.com/
29.decembris 2011, 21:26 | links
 
Man bija kādreiz lapa Citos laikos un citos apstākļos
No sākuma fascinēja apmeklētāju skaits u.t.t pēc tam viss noriebās :DD Vajag dzīvot mierīgi un bez steigas Darīt to kas tīk un baro ...viss .:DD 50 bisnesprojekti un mušpapīrs ir priekš citiem pilsoņiem ...:DD
29.decembris 2011, 21:31 | links
 
Pats svarīgākais,lai webu uztaisa tā,lai google pie svarīgajiem atslēgvārdiem tavu webu izmet pirmajā 5niekā,citādi jēgas tā pamazāk. Es savulaik uz šo pasākumu notriecu pamatīgu sava laika un naudas daudzumu,bet viennozīmīgi bija vērts! Un vismaz interneta vidē noteikti nav vērts reklamēties un ieguldīt līdzekļus citos pasākumos,kā tikai googlē! Visi tie baneri,tekst-adi,1188,zl.lv, utt. ir pilnīga hui...ņa.Ticiet-100% pārbaudīts!
Piemēram,ja kāds izsit googlē vārdu "laiva" ,tad pirmajam,kam jāparādās,ir www.bralitis.lv...:) Nu vai kaut kā tamlīdzīgi:) Ja nesanāk pašam izsisties tik augstu un ir liela konkurence uz doto atslēgvārdu,ir vērts maksāt par sponsorētajām saitēm googlē.
29.decembris 2011, 21:47 | links
 
:DDD hui...ņa :DDD

Ļoti labi šifrēts vārds!!! :DDD
29.decembris 2011, 22:09 | links
 
Piekrītu Raiham un pārējiem svētku dalībniekiem:))
Raih huiņu nevajag rakstīt caur punktiņiem :)))))
Pats māku fronpage uztaisīt lapu - bet šoreiz vajag bišku krutāku . Cenas par vienu un to pašu darbiņu ar svārstās no 80 - 400 Ls ,apetītes ir dažādas:)) Tāpēc ieliku te sludinājumu - varbūt kas izlec.Un izlec diezgan daudz.Man vajag smuku lapu lai Raihs pēc tam nepasaka hui....ņa :))))))
29.decembris 2011, 22:20 | links
 
Rekur arī slēpjas viena liela nelaime-ļautiņi,kas pabeiguši parastus datorgrafikas kursus,nu tik močīs weba dizainus pa lēto! Ne viņiem kompozīcijas zināšanu,ne krāsu mācības,ne sajēgas par fontiem-toties ir pārliecība par savu vienreizējo talantu! Es ar šitādiem savulaik pamatīgi nomocījos-aizeju,paskaidroju,ko man vajag-tak nekā-viņi absolūti neko nejēdz! Pēc nedēļas paskatos veikumu-sviests... Ja gribi labu webu,meklē cilvēku ar akadēmisku māksliniecisko izglītību-weba dizainam+labu progarammētāju ar labām atsauksmēm(jo arī šajā sadaļā ir diezgan liels normālu specu deficts-sataisīs Tev lapu tā,ka pēc tam vells kāju nolauzīs,bet google neko neindeksēs). Karoče-diezgan nopietna tā lieta-ja gribi tiešām nopietnu webu
29.decembris 2011, 22:44 | links
 
Lai pasākums nekļūtu par neauglīgu pasūtītāja un izpildītāja strīdu par rezultātu, ieteicams pasūtītājam pirms darba tiešām nopietni izdomāt, ko vēlas un kā. Citādi nereti šie ļauži darba laikā n-tās reizes pārdomā, tad viņiem kaut kas nepatīk (nespēj gan pateikt, kas īsti) u.t.t. Ar šādu pasūtītāju arī vislabākais meistars galā netiks.

Tā ka dunduku pietiek visās frontēs.
29.decembris 2011, 22:55 | links
 
:DDDDDDDDDDDDD Raih es to visu esmu izgājis un Tev pilnīgi piekrītu -šādam pasākumam haļava neder
Labas lapas uzturēšana arī prasa līdzekļus .Lapai ir jāpiesaista šajā gadījumā cepuri nost CL ērta ātri nočekojama un lietošanā viegla ,ko nevaru teikt par zivi Publika tur laba ,bet lapas dizains un lietošana nepatik un visss....
29.decembris 2011, 23:02 | links
 
Es ļotilabi zinu ko gribu. Pat dizaina modelis un lapas skelets ir gatavs.Vajag tik cilvēku kas to spēj izdarīt. Nav tā -es gribu web. :)) Man ir jau projekts gatavs tikai nav zināšanu to salikt :((
29.decembris 2011, 23:04 | links
 
Negribu uzņemties atbildību par savu ieteikumu,bet man patika sadarbība ar ais.lv-sakarīgs saprotošs cilvēks,rubī par googles lietām,pašam savs serveris(pieļauju,ka ne tas lētākais pasākums,bet...(lasi zemākrakstīto)
29.decembris 2011, 23:17 | links
 
godīgi sakot neticu, ka pa 80 - 400 Ls tur kas labs sanāks :)
30.decembris 2011, 11:00 | links
 
80 ls majaslapa. tikai un vienigi ar kadu jau gatavo wizardu un templatiem, ka ucoz.com utt..

pa 400 ls jau var domat. atkariba no sarezgitibas utt..
30.decembris 2011, 12:03 | links
 
Bralitis.
sveiks ,ja interese majas lapa vari piezvanit pa t. 29218304 Ervins. Stude bakalaurus pa datorika liniju,ir taisijis daudz m-lapu dazadam firmam,programe pats speles,un ari strada par programetaju.

nezinu kur tev privati uzrakstit
30.decembris 2011, 18:10 | links
 
bralit
tu vēl ragavas būvē ,man te par mazajiem izmēriem interesējas?
30.decembris 2011, 19:14 | links
 
Bralit- ja Tu nepārzini mārketingu/tirgzinības/, kam Tev mājas lapa? Labāk lipini savas tupeles un aizmirsti par web. Ne jau tas ir meistars, kurš uztaisījis lielāku reklāmas rullīti/klipu. Pierādi darbos! Tādiem- reklāma nav vajadzīga, ja Tu strādā viens. Otrs- neskaties, ko piedāvā konkurenti, parasti tādi, kuri nesen iesaistījušies tirgus daļā, noziepē asti pēc tirgus ošņāšanās. Piedāvā savu- raksturīgu identitāti, kura atšķirs Tevi no lētticīgiem piedāvājumiem. Seko līdzi mūsdienu tendencēm un izpaud tās savā fantāzijā.
30.decembris 2011, 20:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager