Zivju Saape

Par zivju atbriivosanu!
urmaas,tā ir-kad laižam?
17.maijs 2011, 23:49 | links
 
izmerus tak sasniedz attiecigajas udenstilpnes.. un tapec man nepatik ka mera visu pec vienas merauklas..
17.maijs 2011, 23:49 | links
 
tos izmērus tak LU biologi noteikuši, tie tak zina ko dara. Ja kas tad mans novērojums - līdz 50 cm zivs ir drusku juniorīga, a pēc 50 jau ir zivs. tas par līdakām
17.maijs 2011, 23:47 | links
 
Tonis
Kas var būt labāks par copi&atpūtu dabā....
:))
17.maijs 2011, 23:45 | links
 
Izmēri gan nav pa lieli un ja aug tad izaug - ja nenoķer kāds un neapēd!

LV sen jau visām zivīm vajadzēja ieviest augšējos griestus - tā patās kā forelēm!
17.maijs 2011, 23:45 | links
 
Ne jau vienmēr un visur tā ķeras, ...bet vismaz iespēja pastāv.
17.maijs 2011, 23:43 | links
 
Urmaas,man ar negribas,es labāk copē...
17.maijs 2011, 23:41 | links
 
neiznu kaa jums, bet es ir vairak par to ka kert vietejos udenos,nu peipi laikam ar var uztvert par vietejo.. :D.. bet nu atkal kert tada vieta kur keras tik daudz un lielas, manuprat, taa ir otra galejiba..
17.maijs 2011, 23:41 | links
 
Un vispār,pienācis laiks kolonizēt Skandināviju ,viņiem to fišiņ biķiņ pa daudz!
17.maijs 2011, 23:39 | links
 
tonis->
par to i diskutet man negribas.. ir visadas galejibas.. vismaz jauno par tadu uztveram.. un to ka ekonomika ir sacakarejusi estetisko vidi, kaa cilvek busanu tas vispar.. par to var runat un runat un runas ari pec mums:)
17.maijs 2011, 23:38 | links
 
nu luk, andriskk apstiprinama manajam teiktajam..:) jo biezak sasaptais lielums. tas ari varetu but tas razenakais...
17.maijs 2011, 23:36 | links
 
Tonis
Mans nemaz negrib būt deputāts.Tik tāpēc vien,lai visi,kuriem nav slinkums,nebļautu - regu zaglis!!!
:DDD
17.maijs 2011, 23:35 | links
 
Mēs jau sākam pārņemt Dieva funkcijas ...
17.maijs 2011, 23:34 | links
 
Guntar! Ir jābūt gan, gan. Tas ir mans uzskats.

Es kādreiz biju stipri kategorisks savos uzskatos, ka lielās zivis ražo daudz vairāk pēcnācēju, nekā, piemēram, viduvēju izmēru zivis. Līdz izdomāju palasīt zivjaudzētāju literatūru. Kā izrādās, tad visproduktīvākās ir līdakas ap 2.5-3 kg, tāpēc, ka izšķiļas vislielākais procents no ikriem. Ja nemaldos, tad lielajām zivīm tas procents bija ap 20%, bet minētajam svaram 60-70%. Tāds pats stāsts ar līdaķu spermas kvalitāti un apaugļotajiem ikriem...

Lasīju sen un iespējams, ka atmiņa pieviļ :D
17.maijs 2011, 23:32 | links
 
nevajag ar aizmirst ka mes ir daba..
17.maijs 2011, 23:32 | links
 
Dabā vienmēŗ pastāv normāls līdzsvars ,kamēr neiejaucas cilvēks...
17.maijs 2011, 23:30 | links
 
a ta sanak ka comedy club, kur policists tik godigs, ka kukulus nenem un majas ar neka nav!:)
17.maijs 2011, 23:29 | links
 
par lielumu esmu par.. jo lielas tapat gastronomija nav tas labakas.. bet nu ja es aizbraucu copet.. nu taa man ir atputa nu ja gadas kada zivtinja tas man ir atalgojums patikams un nu kur nu veel velak gastranomiskas izvirtibas.. nu ja es paturu zemmeru tad nu vismaz skaitu mazaku varetu paturet.. jo degviela un veel sis tas..
17.maijs 2011, 23:25 | links
 
Ja dziļi ierijis, griez auklu nost, cik vien tuvu āķim vari (nesavainojot zivi). Zivīm ir ļoooti spēcīgi kuņģa skābe un saēd metālu tīri ātri.
17.maijs 2011, 23:23 | links
 
Es esmu par maksimālā svara ierobežošanu, nevis minimālā.
Ja tu noēd vienas mammas bērnus, tad zivju resursiem nav nodarīts absolūti nekāds ļaunums.
Lai Kilka ieraksta, kādu izmēru zivis ir atļauts paturēt lomā, Lielbritānijā, iekšējos ūdeņos. Un manuprāt tas ir pareizi.
17.maijs 2011, 23:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager