Zivju Saape

Par zivju atbriivosanu!
Urmaas,visi deputāti būt nevar...tāpēc mēs ķeram to fišiņ un tāpēc tā neizag lielāk...:D
17.maijs 2011, 23:21 | links
 
un veel gribu pajautat par to, biezi vien gadas nokert mazos sapalus..kas ir zemmera un tie sapali ir dikti rijigi un biezi vien tas akis ir dikti dzili rikle,kad to aki dabuju ara ar visam knaiblem sapals ir jau stivs nu kur tadu vairs vala laidis, nu un par to ka izdzivos ar to aki ar maz kaut kaa ticas..
17.maijs 2011, 23:20 | links
 
bet ieprieks tacu bij 45 cm, bij laikam ari mazaks izmers un lietuva laikam pat veel tagad taa ir.. es vienkarsi par to taa ieminos, jo es ar gribu no sirds ieverot noteikumus:D..
17.maijs 2011, 23:15 | links
 
mjuniors,-attiecībai jābūt tādai,ka Tu ejot uz copi vienmēr uz katrām 10 nelielām zivīm vari noķert vismaz 1 normāla lieluma zivi...Tas tā tēlaini...A,ja zini vietas un ir kāda poņa, savilkties pamatā lielās...
17.maijs 2011, 23:15 | links
 
Junior, padomā līdzi. Uzliks zemāku mēru, tad tādas zivis nevarēsi noķert vairumā upju un ezeru :D

Ja jau zivis izķers pirms tās nobriest dzimumgatavīgai, kas no tā sanāks? :D
17.maijs 2011, 23:13 | links
 
:D
labi teikts.. es ar nevienam netrauceju..:) lai cik divaini ir bijis, bet ir bijis ta, ka es spiningoju un blakus vieni liek tinas ieksa.. bet tu noker vienu vienigo zivi kura ir zemmera un paturet to nedriksti..
17.maijs 2011, 23:11 | links
 
mjuniors
Es Tev netraucēšu ķert līdakas.Jo tā galīgi nav mana mērķazivs!
17.maijs 2011, 23:09 | links
 
:DDD
Bet visi jau nevar būt deputāti!
:)))
17.maijs 2011, 23:07 | links
 
es pat teiktu ka lidaku izmeri Latvija noteiktie ir par lielu.. jo ne visas udens tilpnes tadus izmerus sasniedz un tada daudzuma lai varetu apmierinat makskerniekus.. vareja pieskirt tadus izmerus ka ir tiesi uz ezeriem un lielakajam upem, kaut kaa taa.. negribu ka tagad dikti mani noniecinasiet, bet tikai gribu, lai jus par to aizdomajaties.. jo es savas domas nemainisu! jo saku to pec pieredzes..
17.maijs 2011, 23:06 | links
 
Aakis,Esmu dzirdējis daudz gaudu stāstu par to cik mums slikta valdība un deputāti zagļi...Kad pajautāju tā atklāti,-un ja Tu būtu viņu vietā ,ko Tu darītu?Parasti pēc neilgas pauzes sekoja atbilde: Tu zini,laikam jau zagtu vēl vaiŗāk...
17.maijs 2011, 23:06 | links
 
Spriežot pēc tā,cik sīkzivju ir mūsu ūdenskrātuvēs,tad ar nārstu viss oir OK.Ko nevar teikt par plēsoņu apetitosu!
:)
17.maijs 2011, 23:00 | links
 
man ar domasanu ir ok.. divainu neko taja nesaskatu.. tad tavuprat kapec tada propurcija ir?? un kadai vinjai ir jabut??
17.maijs 2011, 22:55 | links
 
Tā jau mūsu pašu vaina...,ābols no ābeles tālu nekrīt...
17.maijs 2011, 22:55 | links
 
Mums ir daudz trūcīgo,bet ir labi noēdušies deputāti ar saimu un valdību!!!
17.maijs 2011, 22:52 | links
 
Mjuniors,Tev tāda dīvaina domāšana.Kāda tavu prāt ir lielo un mazo zivju proparcija mūsu ūdeņos , kur puslīdz lielās tiek regulāri un negausīgi izsistas ,un mūsu Baltijas dīķa otrā pusē?Starpība ir ļoti jūtama.Mums daudz mazo ,jo nav kas tās izēd,un maz lielo, jo tās ātri tiek noķertas un apēstas...Ir zudis normāls bioloģikais līdzsvars...Tāpēc mēs esam tur ,kur esam...
17.maijs 2011, 22:49 | links
 
urmaas->
nu tava minetaja ar ir taisnib.. bet domu gajienu manu ar saprati:).. un ko vinja sodien vai vakar eda to mums grut uzminet..:) ja vizulit tad labu apetit.. un veel par to lielumu ar, vai ir veikts petijums cik lielai zivij ir tie reprodiktivais narsts??? un pec varbutibas, jo vairak zivju narsto jo vairak sanak!?:)
17.maijs 2011, 22:44 | links
 
Ezīt dzīve ir nežēlīga . Paraudi vēl pie saeimas durvīm un pasaki - nu kā tā var? kāpēc jūs naudiņu zagāt un zogat ? :))
Sāc ar sevi - laid trofejas vaļā, maksā nodokļus ,esi politiski aktīvs,mīli savu ģimeni un draugus - un tas jau būs milzīgs ieguldījums.
.....par tiem nodokļiem .......varbūt pār strīpu pāršāvu bet pārējais gan būtu labi :))))
17.maijs 2011, 22:38 | links
 
mjuniors
Atļaušos nepiekrist.Mazai lidakai daudz jāēd,lai varētu ātrāk izaugt un būtu salīdzinoši drošībā(uz lielu līdaku mazāk gribētāju to noēst).Savukārt lielā uzkož retāk bet kārtīgāku kumāsu!
:))
17.maijs 2011, 22:38 | links
 
tonis->
tikko aizdomajos par to, mes sakam ka liela zivs iznarsto vairak.. neka viena mazaka lidaka, varbut, bet liels viens bet... cik taa liela lidaka aped zivju??? un ja to apesto zivju narstu lielums nu noteikti ir lielaks ne kaa tas vienas lidakas narsts (tas ir mans viedoklis drizak minejums, neesmu petijis un apgalvot to nevaru kaa tur ir) uz forelem noteikti ir savadak.. tur es piekritu..
17.maijs 2011, 22:30 | links
 
Vai tad galvenais kādam kaut ko pīerādīt,katrs dzīvo pēc savas sirdsabziņas un ētikas normām.Protams ,ka liela zivs ir pelnījusi cieņu un tā būtu jāatlaiž,kaut vai aiz aprēķina, lai būtu vairāk pēcnācēju...Aŗī mazās jāatlaiž ,dodot tām iespēju izaugt lielām...Lidz tai atziņai katram jāizaug individuāli...Kamēr mēs savu negausīgo azartu un ēstgribu neierobežosim ,mūsu pusē lielu zivju būs gaužām maz...
17.maijs 2011, 21:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager