Zivju Saape

Par zivju atbriivosanu!
Rekordu reģistrēšanai ir vajadzīgs veikala vai kādas iestādes zīmogs.ar to paturēšanu (atlaišanu) ir kā ir, piemēram, strauta foreles rekordu pēc noteikumiem vairs nevarēs pārspēt....... Gribu redzēt kurš aizvedīs foreli virs 50cm līdz veikalam un atpakaļ uz upi dzīvu,(sevišķi ja kājām gar upi noiets 5-8km., tik pat arī atpakaļ) jo pēc noteikumiem paturēt var tikai 30-40cm.
17.maijs 2011, 21:25 | links
 
Copmanim -> Jau iepriekš rakstīt, ja kāds izdarā kā tu saki nosit zivi vai savāc pēs tam tikuntā u.t.t. nu tas lai paliek tad uz katra paša sirdsabziņas...
Savādāk nu tiešām nezinu kā lai dara!
3.novembris 2007, 09:59 | links
 
No tāda konkursa kur tiktu atlaistas zivis nebūtu nekāda jēga. Paņem nosit zivi, un tad fotografē kā it kā atlaid, nofotografē un zivi rimi maisā iekšā. Fotogrāfija jau ir tikai viens acumirklis, varbūt var uzņemt video bet tas arī nebūtu 100 % ticami. CL varētu vienu lietu gan izdarīt, kad uz žurnāla konkursu tiek iesūtītas zivis, to pieteikumus salīdzināt ar makšķerēšanas noteikumiem, savādāk nu ļoti nesmuki ir ar novembra žurnālā publicēto alatu.
2.novembris 2007, 18:01 | links
 
sveicinaati copes braalji,pats ilgi neesmu copeejis latvijaa,te anglijaa tikai pararis reizes un tad ar paaris zuteenu.Par to zivju atlaishanu,uzskatu ka mums beidzot jaasaak domaat ,ka zivju daudzums ir ljoti sarucis ezeros,nevajag jau palikt par zjuupaam un izsmelt pashu pedejo un ko peec tam,varess makshkereet kaa vanna:)Panjem vienu ko uzcept un viss.Par taam lielaam ziveem un rekordiem,nu kur tu vinju baazisi un taas lielaas tak nav garshigas pat,nosver,izmeeri,nofochee un laizham atpakalj.! Ne jau taa zive ir galvenais,bet tas process! Ne asakas visiem:))
30.oktobris 2007, 22:10 | links
 
nu varbuut admins vareetu uzrakstii ir vajadziigi tie ziimogi vai nee kaa tad iisti tur ir??? jo man liekas kurss gan to vareetu labaak zinaat ja ne vinni......
30.oktobris 2007, 17:56 | links
 
Nu nezinu kā patiesībā ir, bet kad es skatījos kas vajadzīgs pieteikumam uz gada zivi copeslietās, nekur neredzēju ka vajadzīgs zīmogs.
30.oktobris 2007, 17:00 | links
 
par to svēršanu gan ir tākā ir pierādīt būs pagrūti
var jav aizvest un nosvērt uz veikalu ja nav īpaši tālu pēctam atlais atpakaļ
30.oktobris 2007, 16:07 | links
 
mēs ar brāli ar nolēmām ka lielās zivis laidīsim vaļā jo nevar zināt varbūt pēc gada noķerto zivi atkal izdodas dabūt un tad jau cīniņš ir ilgāks un proces izbaudāmāks..
30.oktobris 2007, 08:57 | links
 
nav jau probleemas nosveert maisaa vai kaa citaadi un peectaam tlaist bet ko taalaak ej un peectam pieraadi kad sveera tik un ne mazaak.... vest uz veikalu sveert un peectam atpakall nu nereaali lai gan esu dzirdeejis kad taa viens darija ar aptuveni 40kg samu....
29.oktobris 2007, 22:12 | links
 
Ir iespeeja nokerto zivi ielikt slapjaa auduma maisaa, nosveert un tad atlaist! protams, ka taads konkurss skiet diezgan nereaals, bet ja izstraadaatu detaljas varbuut kas var sanaakt! nevajag jau arii likvideet vaco konkursu, lai jau ir rekordi utt. bet vaitad taada asinajina desmitniece sagaadaa prieku lasiitaajam!???labaak lai taa ir dziiva un gatava atgriesties savaa stihijaa!!!!!!
29.oktobris 2007, 20:47 | links
 
ni ir gan tas ziimogs vajadziigs savaadaak buus visaadi kas muhlliis un paraadiisies jauni latvijas rekordi utt... un ja vieniigais kas to var apstiprinaat ir tikai maksskkernieks kurss to zivi izvilcis es vismaz tam neticu maksskkernieku staastus var saklausiities vienmeer par taam lielajaam kuras ir aizgaajussas vai arii nokkertas...
29.oktobris 2007, 19:05 | links
 
taisnība nejav mēs ēdiena dēļ copējam piem es lielāko daļu zivis ko noķeru gaujā atlaižu šad tad kaķim ko paņemu es domāju ka visas lielās vajadzētu atlaist jo tās nārstojot iznērš vairāk ikru nekā mēra dūcēni
29.oktobris 2007, 18:37 | links
 
Nevar nepiekrist. Tomēr par copeslietu konkursu gan man liekas nav taisnība. Lai piedalītos šajā konkursā zivs jau nav obligāti jānogalina, viņu var nomērīt, saudzīgi nosvērt, nofotografēt un atlaist, jo cik zinu nav vajadzīgi nekādi veikalu zīmogi, lai konkursā piedalītos(vienīgi uz copi līdzi jāvadā copeslietas) . Pēdējā žurnālā bija labs piemērs, kur I. Koha piedalās konkursā ar karpu kura vēlāk tika atlaista.
29.oktobris 2007, 15:11 | links
 
Bravo...
Vienīgi kā tu apstiprināsi cik īsti viņa sver? Uz dīķi jau var kautko samuhļīt tā lai svars nav riktīgais. Bet copes princips kā tāds apsveicams!
29.oktobris 2007, 10:24 | links
 
Labdien "Copes lietas"!! Rakstu Jums pirmo reizi! Šo vestuli gribēju rakstīt tiesi uz redakciju žurnālam, bet kaut kā nesanāca! Esmu kaislīgs makšķernieks, kas ķer zivis mazajā un lielajā Baltezerā! Man ir viena sāpe par kuru gribu parunāt un izklāstīt savu viedokli! Žurnālā ir tāds konkurs "Gada lielākā zivs". Vienā no iepriekšējiem numuriem ieraudzīju bildi ar jaunu cilvēku, kurš tur rokās Lielu līdaku ar asiņainām žaunām! super!!!! skaisti!!!! Vemt gribas!!!! Kādu laiku atpakļ vienā no numuriem redzēju bildi, kur viens cilvēks stāv ar samu: milzīga samu mātīte!!!! vēders nokarājas, ūsas noliekušās un skumjas acis! Jautājums. NU KUR TU TOS 40 KG TAUKU LIKSI! atkal slikti paliek! Vai tiešām nav žēl iebelst pa galvu tādai milzīgai zivij! Nēsmu svētais, pats nogalēju kādu līdaciņu, asarīti, bet esmu nozvērējies, ka līdaku virs 5 kg laidīšu atpakaļ. Ja šādai zivij izdevies izvairīties no copmaņiem un malu zvejniekiem, tad tā ir pelnījusi dzīvot! Kāpēc Latvijas līdaku rekords netiek pārspēts??? Tāpēc, ka viens x copmanis un dabas draugs iebliez ar aira galu pa galvu 14,0 kg līdakai un tad laimīgs fočējas ar savu trofeju! Tas liecina par vāju gribas spēku, alkatību un vinkārši zvēriskumu! Sakiet kāpēc naizveidot konkursu "Gada Lielākās zivs atlaidējs". Iesūtām fotogrāfijas ar kadriem, kuros redzama lielas līdakas vai sama, vai citas zivs atlaišana brīvībā! smukakās bildes autors un lielākās zivs atlaidējs arī saņems balvas! Un, ja atlaišanas bildē makšķernieks tikai turēs zivi ūdenī un patiesībā to bāzīs ķeselē, tad tas, lai paliek uz viņa paša sirdsapzinjas! ceru, ka šis raksts tiks publicēts zurnālā un cilvēki vismaz ieklausīsies! Paldies un visiem ne asakas!!
28.oktobris 2007, 22:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager