Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

CLK Pasākums

Ir....1.05.
3.februāris 2011, 18:19 | links
 
tere Gunča:)
tavā kaļendarā gadijienā nav kāds pasāciens agrāk par 1.06???
:)))
3.februāris 2011, 18:12 | links
 
Un zivisti!!! Klusējiet nāpšļi!!
:DDD
3.februāris 2011, 18:11 | links
 
:))) Vispirms visus izsmīdina, ar savu kašķēšanos savā starpā(līdzīga tēma nesen bija), un tad aicina uz kopīgu pasākumu:))))
Andri Lenci, nesaprotu es Tevi, it kā pieaudzis vīrs esi.....
3.februāris 2011, 18:09 | links
 
Andža uzbrauciens izdevās. Tā jau ir Clisti visi tādi nopietni džeki bet mēs tādi pastum pastum-pietupies :)) Un padomā pirms kaut ko raksti .Ne jau uz copi Andris aicina vai uz rautu (tas būtu labi) .Galvenā viņa doma ir restaurēt CLK. Ko viņš savā aicinājumā uzsver kā galveno.Tas varbūt ir pat vajadzīgi,bet visam tam cauri spiežas personīgā ieinteresētība pa visām varītēm to darīt.Tad ar vajag lietas saukt īstajos vārdos.
3.februāris 2011, 17:11 | links
 
Nu tā izklausījās gan:D Kad jau taisa izredzēto pasākumu, tad jau varēja PM visiem aizsūtīt un nekādu probļemu. Sanāk tikai savējie un pārējie nedzisina mutes:D

Katrā ziņā es par jebkuru pasākumu:D Vienīgi netīk gradācijas - zivists, CLists... jebkura šķelšana skumdina... Gluži kā rasisms:D
3.februāris 2011, 16:26 | links
 
Andža
ne visi ir pret tāda veida pasākumiem.tākā nevajag.bet ja uzaicinājums izskan-davai taisam rautu,bet kam nepatīk lai iet dirst!tad pat es aizdomātos par to vai ir vērts tādam uzaicinājumam atsaukties.stipri vīzdegunīgi tas tika pasniegts.vismaz man,un ne tikai,tā šķita.tākā lustīgi pavadīt laiku un ņe asakas!
:)))
3.februāris 2011, 16:01 | links
 
Personigi ex zive.lv lietotajiem, saprotu, ka jums neintrese shis pasakums, ta varbut savas jelibas tomer varetu ari paturet pie sevis. Domaju, ka mes mierigi varam sadzivot, viena foruma un varbut kadreiz ari saskrieties pie udeniem un iekost kadu cepumu ;) Ne asakas, veci!
3.februāris 2011, 15:42 | links
 
Labprat satiktu vecos kadrus, bet shoreiz diemzel netikshu, jo jastrada.. Laikam bus jamaina darbs savadak copei nedaudz trauce :D
Pa vietas izveli varetu ieteikt jums Alaukstu, tur ir naktsmitnes un breksenu ko vilkt lerums, vienigi lenteni ieksha 75% gadijumu...
3.februāris 2011, 15:37 | links
 
Burtnieks.
2.februāris 2011, 10:04 | links
 
Eppā! Ziemas cope nav mans sporta veids, tomēr zinot to, ka pasākumā ir vērts piedalīties, kaut vai tikai tāpēc, lai satiktu sen neredzētas sejas, iepazītu jaunas, dabūtu zināmu devu C vitamīna un adrenalīna.
Ieteiktu Burtnieku. Lai arī vasarā man tas ne vienmēr ir bijis labvēlīgs, tomēr kapēc ne?
Es saku - Burtnieks!
2.februāris 2011, 01:07 | links
 
Vīri !!!
Lūgums aktīvāk izteikt priekšlikumus par norises vietu.
1.februāris 2011, 22:28 | links
 
:DDDDDD
Paldies, zēni! "C" vitamīna dienas deva uzņemta, pie kam garšīgā formā!!!
Vēlreiz paldies!!!
:DDDDDD
1.februāris 2011, 08:49 | links
 
Jurciks
Tas tiesa!
Mirtins
tagad Tev obligaten jāstājās CLK.jo tevi pieskaitija,tas nekas ka nosauca par vecu!!!
:DD
1.februāris 2011, 06:45 | links
 
mirtins- vecozēn, nesaki gan, varēšana pietiks , ja būs gribēšana, bet par gribēšanu nemācēšu tavā vieta teikt, tu pamēģini vienreiz, tad zināsi vari vai nē ( ja kas pakonsultēšu:) ), vienīgais no pieredzes saku, tas nav komerciāls pasākums kur var nopelnīt(kā daži labi domā). Vienmēr , pēc pasākuma ir prieks, ka tu esi kaut ko izdarijis un citiem tas patika.
1.februāris 2011, 00:01 | links
 
Usis, paldies, bet man to sarkano tomēr nevajadzēs :(((
31.janvāris 2011, 23:54 | links
 
andrislencis - es jau noteikti esmu no tiem, kas katrā ģimenē:DD Katrā ziņā, jebkurš copes pasākums noteikti ir forša štelle un cepur nost, ka apņemies to saorganizēt. Man laikam nepietiktu ne varēšana ne gribēšana... kaut kāda apātija iestājusies:DD

Lai jums ne asakas un labs tusiņš!:D
31.janvāris 2011, 23:52 | links
 
mirtins- mutes dzesēšana ,šaja ziņā ir domāta , kā forumā pasākuma apdir.........., ja tu būtu kādā no mūsu rīkotajiem pasākumiem piedalijies, tad redzētu, ka ir ar ko parunāt, ir no kā šo to pamācīties .
31.janvāris 2011, 23:34 | links
 
jurcik- citēju - Cienījamie koleģi makšķernieki !
Nav teikts ka tikai CLK biedri , vēlies izteikt savu priekšlikumu par pasakuma norises vietu un laiku- lūdzu , tālāk visi kopīgi apspriedīsim.
31.janvāris 2011, 23:27 | links
 
Palasot šo visu saprotu, ka esmu ne tur, ne ar to, ne tāpēc... viņi, mēs, kropļi, augstprātīgie...

andrislencis - kādēļ lai es būtu slikts kluba biedrs, ja man patīk dzesēt muti? Kāda jēga braukt uz tusiņu, ja ar cilvēkiem parunāt nevar? Vai arī par normālu tusiņu tiek uzskatīts tikai tāds tusiņš, kur veči strādā galvas nepacēluši, lai atsistu copē ieguldīto naudu, vai arī iekožas cepumā tā, ka pēc tam redz tikai ģimenē piedzimušos kropļus?

Jo vairāk es pārlasu tavus tekstus, jo vairāk pārliecinos, - cik labi, ka es neesmu CLK - lai kas tas arī būtu:DDDDDD
31.janvāris 2011, 23:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager