Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

CLK Pasākums

NOST AR ZIVI, ĶERAM BEBRUS (nu, vai, DZENAM ZOSIS)!!!!
Aigar, vai tā būs correkti? :)
31.janvāris 2011, 21:56 | links
 
Andri, nevajag. Zives bandai vecos CLF biedrus nesaprast un otrādi! :))
31.janvāris 2011, 21:53 | links
 
Bralitis- puis tu gadījumā neesi 90 gadu filmas saskatījies, par bandītiem, šeit neviens ,,nezaprovljajet,, aizbrauc uz zonu un pamēģini tur ,,zapravļjatj,, šeit ir makšķernieku forums, ja tu to vēl neesi sapratis.
31.janvāris 2011, 21:51 | links
 
A Tu, a Tu, a Tev ...
Nu tādiem, kas ar ragutiņām ..., diez vai saprast, ka svingeri ir karpistu rīki ...
... un nevajag mani tādās izvirtībās iepīt :))))))
31.janvāris 2011, 21:43 | links
 
Griezēj tu kā īsts politiķis :))) Svingerists tu nevis spiningists :)))))))
31.janvāris 2011, 21:33 | links
 
Ko Andris teica par mežā iešanu? Piebildes lasīt mākam?
31.janvāris 2011, 21:31 | links
 
griezeej, varu aizdot sarkano:)
31.janvāris 2011, 21:31 | links
 
Andžu, man tie zivisti riebj vispābā. Tā kā joprojām, kā vienmēr, un ne mazāk kā agrāk, uzskatu Tevi par šī pasākuma cēlo Vadoni.
Nu tad, kas programmā?
Cik līdzi ņemam?
No autobusa arī ārā kāpsim?
P.s. Būšu jebkurā gadījumā. Mani varēs atpazīt pēc spininga ;)
31.janvāris 2011, 21:28 | links
 
Nu BAIGI agresīvs piedāvājums saietam . Jau nobijos ja neaizbraukšu - - ta sūdi būs :)) Un runāt ar vēl nedrīkstēs ..... baigi drūmi izklausās...
Vai tu esi tas kas biedra naudas no CLK esi notriecis ??????? Ja sen te neesi bijis ....palasi komentārus ....... laiki iet , līderi mainās ... zives banda tagad vsem zapravļajet :)))))))
31.janvāris 2011, 21:09 | links
 
Piebilde: Tiem kas vēlās padzesēt muti - aizej uz mežu un izbļausties kārtīgi, var būt paliks vieglāk.
31.janvāris 2011, 20:45 | links
 
Cienījamie koleģi makšķernieki !
Notiks kārtējais CLK pasākums .
Man ir priekšlikums noorganizēt kopīgu zemledus makšķerēšanas pasākumu. Planojamā programma: sabraucam vakarā, pieredzes apmaiņa, no rīta cope. Gaidīšu Jusu priekšlikumus par vietu un laiku, visi priekšlikumi tiks apspriesti kopīgi un tas kuru izvēlēsies vairākums tiks arī pieņemts .
P.S. Tiem kas domā ka CLK ir miris- nesagaidīsiet.
Vienkārši kādu brīdi biju aizņemts ar personīgām lietām. Klubs tiks reanimēts vai ar šo nosaukumu (šo jautājumu risināšu ar CL administrāciju) vai ar citu , bet būs.
Un kā jau katrs kārtīgs mākšķernieks novēlu Jums - ne asakas!!!
31.janvāris 2011, 20:42 | links
 
kaats
Par tiem izteicieniem, tu jau pats sāki kasīties , palasi savus komentārus, tev viss nav tā, i mākleri vainīgi i copmāņi einuki, moška ieskaties sevī, saliec visu pa plauktiem, ja nav kaut kas dzīvē izdevies, pamēģini to sasniegt, nevis vaino citus.Novēlu tev un tavai ģimenei visu to labāko.Un par to IKP- tu pats- daudz esi saražojis?
Ilmarsss,kaats- vīri ja jūs nesaprotat, tad izskaidrošu, mēs mākleri esam pakalpojuma sniedzēji, kā daudzu citu profesiju pārstavji, ne mēs sagrāvām valsts ekonomiku ,ieskatieties dziļāk nevis gvelziet muļķības.
16.marts 2010, 20:33 | links
 
Bet,lai cik dīvaini tas neizklausītos,kātam taisnība,tas par tiem nekustāmā īpašuma māklerušām.
16.marts 2010, 17:44 | links
 
Teikšu kā krievu teicienā - vieta nekad tukša nebūs. Ja neārdās Aigaigars, tad parādās jauns jefiņš KAATS, cik var noprast, tad viņam arī kaut kas dzīvē neiet kā vajag, jo kā tad citādi tādas glupības var rakstīt!!!!
16.marts 2010, 13:54 | links
 
Atverat jaunu sadaļu (ES gribu ,,kasīties'') un tad raujat vaļā uz nebēdu ar visām matjuškām.
16.marts 2010, 13:37 | links
 
Šis kolosāli skaistais vīrišķais intrigu perēklis!:)))
16.marts 2010, 13:03 | links
 
te ož pēc personīga naida un aizvainojuma....
16.marts 2010, 12:20 | links
 
Es, tavā vietā, būtu mazliet izvēlīgāks izteicienos.
Cik tad tu darītāj esi IKP saražojis, ko? Tu plikus grašus esi pametis, izmisumā dzītiem. Tādi „mākleri” kā tu, ar „pērk un pārdod”, visu ekonomiku valstī salaiduši pakaļā! Kāpēc, man u.c. bērnu bērniem, jāmaksā būs par šādu spekulantu pārplīsušajiem „ziepju” burbuļiem, kuri pārticībā, tā ka vēders karājas pāri nabai, savu vaļasprieku meklē tik skaistā „nenaudas” nodarbē kā makšķerēšana. Man ar tādiem ceļš ejams kopā nebūs, nekad!

Un tagad pieej pie spoguļa
16.marts 2010, 12:14 | links
 
kaats
Nespried pēc sevis par citiem. Zaglis neesmu bijis un nebūšu. Nu un kas, ka man pieder NĪ firma, es vēl arī fotoluminiscējošās krāsa taisu.Tu tā vietā ,lai stulbi šeit kautktu, būtu pats kaut ko lādzīgu izdarījis. Neviens jau neliedz tev atvērt firmu, jeb prātiņa pietrūkst?
16.marts 2010, 10:17 | links
 
Kaats - neiešu muti dzesēt...tāpat nesapratīsi...esot tāda pelēkā viela smadzenēs....papildini....
15.marts 2010, 23:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager