Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

CLK Pasākums

gabis
Es nekad neko nemekleeju,bet ja speeleeju tad patiik daudz maz godiigi speeles noteikumi!!!):):)
10.februāris 2010, 21:01 | links
 
Par kraapniekiem bija vairaak domaats kaa joks:)!Jo man smiekli naak kad ir cilveeki kas grib par katru cenu atrast uzmeshanu..kraapshanu..zagshanu...,pat tur kur taas nav!Ble, maitas visapkaart-kaa var dziivot vispaar starp taadiem:D:D:D!!!
10.februāris 2010, 20:58 | links
 
gabis
Nu redz,Tu visu par tiem kraapniekiem pateici atklaati!!!!:):):)Es tik maajienu devu!!!:):)Nevajag pat politikjus,pietiek ar uznjeemiigiem cilveekiem!!!!Veel pa visam nesen bija smalki izstraadaats plaans par ziemassveetku pasaakumu beerniem!!!:(:(


jeeska
Un atkal man jaapekriit tev rakstiitajam!!!
Vasaraa kad pati sacensiibaas piedaliijos bija ljoti patiikami sanjemt diplomu ko maajaas paraadiit un naudinju par ko nopirkt tiesaam vajadziigo lietinju!!!!:):)
10.februāris 2010, 20:49 | links
 
Marika:
Citi laiki?
Taadi,ka nevajag vairs aviizes pasuutiit pastaa,maksaat renkjinus bankaa,peerkot preces var i-neta,e-bay'a visu pieved pie maajas..
To4 citi laiki..
Bet katrs politikis,iereednis,ments un tagad coperis ir un paliek zaglis:D:D:D
10.februāris 2010, 20:36 | links
 
Savā ziņā var arī pielīdzināt zolītei-azarts ta paliks, un būs vēl lielāks. Varbūt ka pēdējais laiks sākt:-). No personīgās pieredzes varu teikt, ka tās dāvanas bieži vien ir nevajadzīgas (atskaitot piemiņas diplomu ), kaut vai dārgi kāti vai spoles-vienam būs prieks (to gan var pēctam nopirkt), citam vilšanās-diemžēl, parasti balvas ir tādas kādas ir-vienam patīk, otram nahren. Aploksne, sliktākajā gadijumā dāvanu karte ir stipri jēdzīgāka. Adminstratīvos izdevumus org. uzrādot čekus, vai ,pierunāji, uz godavārda var no dalības maksas atskaitīt.
Starp citu sacensības kurš rīko-žurnāls "copes lietas", vai kāds cits? Tu minēji ka nav sponsoru, tādā gadijumā kā var tas saukties šādā nosaukumā. Man liekas ka žurnāls LV vienīgais latviešu valodā par copi, reklāmas ta pilns žurnāls-Rapala, Salmo tās kas nāk momentā prātā. Vai viņi zina, teiksim-žurnāla redaktors?Piedevām, ja vēl salīdzinoši nesen zem viņiem jau bijis līdzīgs veidojums.
Un kā ar nepilngadīgajiem, kuri visticamāk gribētu piedalīties,bet naudu vecāki nepārskaitīs uz k.kādu kontu,nogādāšana vietā, uzraudzība.Cik palasos forumu, tādu nav mazzums. Kā ar tiem kuri Liepājā, Rēzeknē, Krāslavā dzīvo. Bagātākie atbrauks, labākā gadijumā paķers līdz ne tik bagātos. Par to visu un +vēl n-sīkumi.
10.februāris 2010, 20:34 | links
 
Tagad citi laiki!!!:;D;D;D;D;D;D;D;D
10.februāris 2010, 20:15 | links
 
jeeska,mariki
Cik esam rīkojuši pasākumus, nekad neesam praktizējuši dalības maksu dalīt starp uzvarētājiem uz ,,ķepas,, mēs jau nevācamies zolīti uzspēlēt, vai pokeri , kur spēle iet uz naudu.
Par viesu nama īri nauda tiek savākta uz vietas (jebkurā gadījumā drošibas naudu es iemaksāju no savas kabatas).
Pēc iepriekšējo pasākumu rīkošanas pieredzes varu pateikt, ka nekad un nevienam nav radies tāds jautājums ka pārskaitot naudu viņš tiks apkrāpts.
10.februāris 2010, 20:05 | links
 
andrislencis
Es parasti man intereseejoshu informaaciju lasu ljoti uzmaniigi!!!!:):):)
10.februāris 2010, 18:34 | links
 
Ar abaam rokaam par jeeskas priekshlikumiem!!!!!!:):)
10.februāris 2010, 18:30 | links
 
Jā un uz vietas var vienoties ko vērtē-lielāko svaru, zivi, vai kādu konkrētu zivju sugu u.t.t:-). Atkrīt šmaukšanās faktors:-)
10.februāris 2010, 18:23 | links
 
andrilenci
Kāpēc teiksim nevar uz vietas maksāt, pat nereģistrējoties iepriekš (vienīgais ja telpas nomā,tad vēlams). Pie pasākuma katrs sametas pa 5Ls, uzrīko sacensības un izietot no tā cik daudz dalībnieku 1-3 vietai sadala "banku". Par pārējo maksā katrs pats. Vienīgais sarunā ko ņem līdz desiņas, maizes, šmigu, sulu u.t.t.
Pats jau nojaut cik mūsdienās cilvēki ir bailīgi. Ja godīgi-es arī neskaitītu pilnīgi svešam cilvēkam uz kaut kādu kontu.
Manuprāt-balvā nauda ir daudz labāka nekā kaut kāds krāms, ja nu vienīgi diploms par piemiņu no pasākuma. pēc tam uzvarētājs pats nospriež ko pirkt-vizuli vai baltmaizi:-)
Tās ir manas domas par pasākumu rīkošanu domubiedru vai draugu lokā. Vismaz paši tā daram ja braucam kompānijā kaut kur makšķerēt-azarts parādās un nav tā ka pēc stundas apnīk.
10.februāris 2010, 18:19 | links
 
mariki
Tas nav komerciāls pasākums, kur kāds grib ,,uzvārīties,,. No visas iekasētās dalības maksas tiek arī veidots balvu fonds, sorry, bet diemžēl sponsoru šim pasākumam nav. Kā tu izsakies kaut kāds konts- tas ir mans privātais konts, kaut kam- ja būtu uzmanīgāk lasijis tur ir mans vārds un uzvārds minēts.
10.februāris 2010, 17:25 | links
 
Taa,saakas,5ls uz kautkaadu kontu kautkam!!!:):):)
Piekriitu pierakstiities ieprieksh,bet naudu suutiit nepaziistamiem cilveekiem nav manaa garaa!!!:):):)
10.februāris 2010, 14:56 | links
 
CopesLietas.lv foruma dalībnieku zemledus makšķerēšanas pasākums .
Laiks un vieta.
Zemledus makšķerēšanas sacensības notiks 2010. gada 6.martā. Mazajā Baltezerā , Baltezers, Ādažu novads, Rīgas rajons, viesu nāmā ,, Eiropa,,
Plānotā programma:
Ierašanās 5.martā pēc pulkstens 17:00 (tie kuri nevēlas palikt viesu namā ,, Eiropa,, var ierasties tieši uz sacensībām turpmāk norādītajos laikos) vakarā kopīga pasēdēšana kurā tiks apspriesti aktuālie jautājumi, sapazīšanās, pieredzes apmaiņa, pirtiņa, nakšņošana labiekārtotās mājiņās
6.mārtā cope 08:30 – 14:00
Copes rezultātu apkopošana.
Svinīgā apbalvošana.
Dalības maksa diplomiem un balvu fondam – 5Ls
Dalībniekiem kuri ierodas 5.martā ir iespēja nakšņot labiekārtotās mājiņās 5 Ls diennaktī kopā pieejamas 4 majiņas ar 8 guļamvietām katrā.
Pa cik būs jasametās par pirtiņu ir atkarīgs no dalībnieku skaita, pirts maksā 10Ls stundā, ja ņemam uz 3 stundām tad 30 Ls
Iepriekšēja pieteikšanās sacensībām obligāta.
Dalības maksa ir jāieskaita līdz 28. februārim organizātora Andra Lenča kontā.
Konta numuru un citus jautājumus var noskaidrot pie organizātora sūtot privāto vēstuli.
Organizātori:
Andris Lencis (andrislencis), Mob.Tel: 29592418; andrislencis@inbox.lv
Māris Efners (basais), Mob.Tel: 22064173; maris.efners@inbox.lv

Ar cieņu, Andris Lencis
9.februāris 2010, 17:36 | links
 
Usis

Ir laiks labaak pakluseet,ja nav sajeegas ko pats vispaar raksti!
9.februāris 2010, 10:26 | links
 
tur jau tā lieta ka ņemās tik viens.varbūt kopīgā apspriedē(copē)varētu atrisināt visus jautājumus vai vajag klubu vai nevajag un ja vajag tad visus jautājumus aprunāt,vai ne tā?
9.februāris 2010, 00:06 | links
 
ņemās jau tik viens , kam aktuāli pārvēlēt valdi un sarīkot masucopi ar kārtīgu apspriešanu.kas zin ko zin to nezin kas zin
8.februāris 2010, 23:19 | links
 
Ko jūs varat ņemties ar tā CLK glābšanu, it kā tas būtu gadiem ilgi pastāvējis, tajā būtu gadu gaitā izveidojušās tradīcijas utt. Slpienat augšā jaunu klubu un lai ar veco tiek galā tā tagadējā vadība. Neredzu problēmu!
8.februāris 2010, 22:13 | links
 
Kungi!Prieks kluba visupirms ir vajadzigs zinat prieks kadu merki klubs vajadzigs.Papildus organizatoriska nasta nez vai kadu ta isti intrese bez cela merka.
But domu biedriem bus laikam par maz.Savakties kopa lai pamakskeretu un paliksmotu var ari bez klubu formalitatem.Padomajiet?
8.februāris 2010, 17:47 | links
 
gkl tā ir personīga informācija, ieliksi vēl jamo okupantu autoparka īpašnieku sarakstā :D
man ir aizdomas, ka biedru skaits nav zināms, jo oficiāls reģistrs ar iesniegumiem un valdes lēmumiem nav.
Un vispār jo vairāk biedru skaits, jo lielāks čakars, jo godprātīgie biedru naudas maksātāji ir kādi 30%, bet no pārējiem kaut ko piedzīt nereāli un nervu bendēšana vien sanāk. Tad jau labāk nodibinājums un salikt visus atbalstītājos, pēc piedalīšanās sacensībās. ja kaut reizi piedalās tad ok, ja nē tiek svītrots.
8.februāris 2010, 12:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager