Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Makšķernieku izstāde

specializētā izstāde St.Pēterburgā
Nu es ari aplauzos izstādē,tā vien šķiet vissa Latvija tikai mētā gumijas un ar pītajām auklam...pludiņam,karpai.....barībām...skumji,biju cerējis uz salmo stendu-spoles,bolonēzes,mono auklas,mja,pie kam salmo būdiņa-it kā lieltirgotāji,it kā NG TIK LABUS RAIDIJUMUS RADA...
2.aprīlis 2016, 08:38 | links
 
Vai rīt maz vērts ir braukt?
2.aprīlis 2016, 18:58 | links
 
Hz biju ari,neko īpašu tā arī tur un jaunu nesaskatīju un cenas ar nekādas tur baigās izstāžu nebij!!
2.aprīlis 2016, 19:25 | links
 
kas ir izstade-liels tirgus.katrs izplatitajs megjina notirgot to ko spej piedavat.Kamer izstades "jaunumi" nonak lidz LV,tikmer tas vis jau neta ir pieejams.
2.aprīlis 2016, 20:34 | links
 
Nu es ari aplauzos izstādē,tā vien šķiet vissa Latvija tikai mētā gumijas un ar pītajām auklam...pludiņam,karpai.....barībām...skumji,biju cerējis uz salmo stendu-spoles,bolonēzes,mono auklas,mja,pie kam salmo būdiņa-it kā lieltirgotāji,it kā NG TIK LABUS RAIDIJUMUS RADA...

upiks, 2.aprīlis 2016, 08:38


Man pats NG vakar pateica tādu frāzi - "fīderis ir nobeidzis pludiņu" :) Reāli tā arī ir -nopietnu pludiņņieku palicis ļoti maz (es nerunāju par tiem, kas ar tirgus kātu pa 5EUR un tur pat pirktu spoli pa 10EUR ķer īsas sezonas laikā vimbas, sēž uz līņiem stāvošā ūdenī utt.)Tā kā biznesa tur nav, gandrīz tāpat kā ar mušotājiem. Visi specializētie pludiņa veikali ir "apsprāguši", rullē spinings un fīderis....
2.aprīlis 2016, 21:03 | links
 
Bija diezgan Ok, tieši Copes sadaļa. Neesam ne ķīna, ne krievija ..:)
Tūrisma un atpūtas sadaļa tieši pretēji, vēl blāvāka palikusi.

Copes stendi,ar smagu nolsieci uz uz jigu un vispār spin tehniku,
par cik man tas tuvi, tad jau liekas ir ok. Ja kāds meklētu barības, vai fīderus, tad manuprāt smagi aplauztos. Ko gribēju, to redzēju un prieks, ka vismaz kaut nedaudz, bet attīstās tā štelle.

kraft, 28.marts 2015, 23:31


Es pat teiktu, ka ne tikai ar smagu bet gan 99,99% pārsvaru uz džigu un spini:) Lai vai kā, tomēr ļoti liels "kāposts" tika atstāts, tādas jau ir tās izstādes. Džeki rāvās vaigi sviedros, arī atlaides varēja varen labas sarunāt. Paldies tiem kuri to nodrošināja.
P.S. Pirmo reizi sievu redzēju tik mierīgu tērējot tādu piķi;)
2.aprīlis 2016, 21:14 | links
 
kas ir izstade-liels tirgus.katrs izplatitajs megjina notirgot to ko spej piedavat.Kamer izstades "jaunumi" nonak lidz LV,tikmer tas vis jau neta ir pieejams.

gahans, 2.aprīlis 2016, 20:34

Un šādu sviestu dzen copes lietu tirgotājs...
Kad Tu pēdējo reizi esi bijis vimbu copē, ka te tik gudri .irs par inventāru ar kādu ķer(uz pluda) vimbas?!
Kopumā par izstādi runājot, tikai un vienīgi LV var būt tik neinteresanta un klientu nepiesaistoša padarīšana. Par cenām vispār runāt negribas. Pāris nedēļas atpakaļ Zviedrijā bija copes lietu izstāde. Tur tik tiešām bija piedomāts pie klientu piesaistes, izvietojuma utt. Un vissmukākās bija REĀLAS atlaides izstādes produktu klāstam. Par piemēru - MM spole, kuras veikala cena ir ap 400eur, bija sarunājama par 150-180 eur (atkarībā ko kurš kā prata sarunāt).
Zinu, tūlīt kāds bļaus, ka LV tirgus ir mazs utt., tāpēc tāda nu ir tā izstāde. Bet tā tas galīgi nav. Vajag piedomāt un viss būs ok. Šodien nerunājot par daudzajiem LT tirgotājiem, bija arī Turks(protams, ka ne copes lietu klāstā). Parunājot ar viņu, sapratu ka var arī šeit nopelnīt...
2.aprīlis 2016, 21:23 | links
 
Un šādu sviestu dzen copes lietu tirgotājs...
Kad Tu pēdējo reizi esi bijis vimbu copē, ka te tik gudri .irs par inventāru ar kādu ķer(uz pluda) vimbas?!


Ķer ar visādu inventāru, sākot no profiem ar mačmakšķerēm krutiem multiem un inercenēm, kuru varētu būt pāris divi-trīs simpti pa visu Latviju, ķer ar vidējas klases bolonēzēm ar lētiem ziepjutraukiem vai bezinercenēm, ķer arī ar galīgi lēto galu no tirgus. Bet to visu dara vienreiz gadā, sezonāli maksimums mēnesi. Profi jau visu iespējamo un niespējamo sev sen atraduši nopirkuši, vidējo makšķernieku apmierina tirgus līdera "Salmo" piedāvājums, trūcīgajiem neko kvalitaīvāku par tirgus variantu nevajag un nevajadzēs, nekāda attīstība inventārā un tehnikā neinteresē tikai maksimāli zema cena. Niša slēgta - tirgus nav :(
2.aprīlis 2016, 21:58 | links
 
Biju izstādē,krita acīs riktīgs gumiju pārsvars,visos iespējamos variantos..kā arī kātu dažādība,kurus tur ļoti grūti izpētīt dēļ mazās stendu kvadratūras...vienīgais labums,ka daudzi veikali vienuviet,un nav pa visu Rīgu jābraukā ,lai apskatītu gumiju un kātu piedāvājumu...Un parunāties arī īsti nesanāk,jo bieži stendos pilns ar cilvēkiem,visi kautko grib u.t.t.
Ja grib mierīgi visu izpētīt,izkratīt,parunāties,veiklos to var vēsā mierā,bez grūstīšanās.Cenas..nu kautkur jau atlaides bija..
2.aprīlis 2016, 22:08 | links
 
No mānekļiem baigais spiediens uz ēdamgumijām itkā nebūtu citu mānekļu. Nu bija nedaudz arī vobleri, bet lielāko ties tviča vobleri. Vienā stendā redzēju arī dažus džerkus. Ir taču nereāli liels dažādu mānekļu klāsts, žēl ka spiež tikai uz gumijām.
2.aprīlis 2016, 22:11 | links
 
Un no ziemas piedāvājuma vispār nekā, tikai viens vīriņš no Latgales piedāvāja sniega kurpes un panītes. Tas jau nekas, ka sezona beigusies, tieši tagad varētu piedāvāt preci ar lielāku atlaidi.
2.aprīlis 2016, 22:13 | links
 
No mānekļiem baigais spiediens uz ēdamgumijām itkā nebūtu citu mānekļu. Nu bija nedaudz arī vobleri, bet lielāko ties tviča vobleri. Vienā stendā redzēju arī dažus džerkus. Ir taču nereāli liels dažādu mānekļu klāsts, žēl ka spiež tikai uz gumijām.

Sasha1974, 2.aprīlis 2016, 22:11

Modes tendencēm seko, kānekā. Es neeju, jo to ko man vajag, tur tāpat neatrast. A brilli nopirkt varu ari veikalā. Dēļ tām vien neiešu uz izstādi.
2.aprīlis 2016, 22:28 | links
 
No mānekļiem baigais spiediens uz ēdamgumijām itkā nebūtu citu mānekļu. Nu bija nedaudz arī vobleri, bet lielāko ties tviča vobleri. Vienā stendā redzēju arī dažus džerkus. Ir taču nereāli liels dažādu mānekļu klāsts, žēl ka spiež tikai uz gumijām.

Sasha1974, 2.aprīlis 2016, 22:11
Modes tendencēm seko, kānekā. Es neeju, jo to ko man vajag, tur tāpat neatrast. A brilli nopirkt varu ari veikalā. Dēļ tām vien neiešu uz izstādi.

urmaas, 2.aprīlis 2016, 22:28

Zinot cik vidēji tādu izstādi apmeklē un cik tiek nopirkts, viennozīmīgi var teikt, ka LIELĀKAIS vairākums uz to dodas ekskursijas, vai kā manā gadījumā - tradīcijas pēc... :-)
Par brillēm Tev pilnīgi piekrītu
2.aprīlis 2016, 22:40 | links
 
Par izstādi iespaids ne visai, atlaides uz gumijām varu teikt ka salmo bija jūtamas, pārējiem lielākai daļai tas pats kas veikalā, attieksme pret pircēju dažāda. Garmin.lv attieksme vispār bija zem jeb kādas kritikas uz jautājumu atbilde vai tad mēs te visu varam izstādīt ņem vizītkarti un zvani. Sajūta tāda- ko tu vis pār pie mums pienāci un šādi indivīdi sabojā visu kopējo iespaidu. Tas bija piektdien, varbūt šodien un rīt būs labāk.
2.aprīlis 2016, 22:48 | links
 
No mānekļiem baigais spiediens uz ēdamgumijām itkā nebūtu citu mānekļu. Nu bija nedaudz arī vobleri, bet lielāko ties tviča vobleri. Vienā stendā redzēju arī dažus džerkus. Ir taču nereāli liels dažādu mānekļu klāsts, žēl ka spiež tikai uz gumijām.

Sasha1974, 2.aprīlis 2016, 22:11
Modes tendencēm seko, kānekā. Es neeju, jo to ko man vajag, tur tāpat neatrast. A brilli nopirkt varu ari veikalā. Dēļ tām vien neiešu uz izstādi.

urmaas, 2.aprīlis 2016, 22:28
Zinot cik vidēji tādu izstādi apmeklē un cik tiek nopirkts, viennozīmīgi var teikt, ka LIELĀKAIS vairākums uz to dodas ekskursijas, vai kā manā gadījumā - tradīcijas pēc... :-)
Par brillēm Tev pilnīgi piekrītu

dakterp, 2.aprīlis 2016, 22:40

Ar vidējo zināšanu šajā gadijumā garām gan, pamatīgi.
2.aprīlis 2016, 22:51 | links
 
No mānekļiem baigais spiediens uz ēdamgumijām itkā nebūtu citu mānekļu. Nu bija nedaudz arī vobleri, bet lielāko ties tviča vobleri. Vienā stendā redzēju arī dažus džerkus. Ir taču nereāli liels dažādu mānekļu klāsts, žēl ka spiež tikai uz gumijām.

Sasha1974, 2.aprīlis 2016, 22:11
Modes tendencēm seko, kānekā. Es neeju, jo to ko man vajag, tur tāpat neatrast. A brilli nopirkt varu ari veikalā. Dēļ tām vien neiešu uz izstādi.

urmaas, 2.aprīlis 2016, 22:28
Zinot cik vidēji tādu izstādi apmeklē un cik tiek nopirkts, viennozīmīgi var teikt, ka LIELĀKAIS vairākums uz to dodas ekskursijas, vai kā manā gadījumā - tradīcijas pēc... :-)
Par brillēm Tev pilnīgi piekrītu

dakterp, 2.aprīlis 2016, 22:40
Ar vidējo zināšanu šajā gadijumā garām gan, pamatīgi.

usis, 2.aprīlis 2016, 22:51

Ko Tu ar to gribēji teikt?
2.aprīlis 2016, 22:53 | links
 
Mans subjektīvais skats par pasākumu, ja seko līdzi lietām, tad neko jaunu neatrast, par cenām japiekrīt parējiem, kas jau minēja, viss kā veikalā, tik pluss, ka visi 1000 kvadrātos. Cilvēku likās vairāk kā pag. gadā, vai arī trāpiju nelaikā, pa stendiem bija grūti pārvietoties. Atvainojos, ja bija un nejēdzu ieraudzīt, bet nesanāca pakratīt Aspro un vēl pāris tviča flagmaņus sava cenu kategorijā, ar spolēm tā bija kā bija. Varbūt gadu iepriekš biju jaunāks un pasaule likās zaļāka.
2.aprīlis 2016, 23:37 | links
 
Ko Tu ar to gribēji teikt?

dakterp, 2.aprīlis 2016, 22:53


Nezinu ko usis gribēja teikt, bet izstāde kuru kopumā apmeklē virs 20000 cilvēku, pieņemot, ka vidēji katrs atstāj tur pa 100EUR (es saku VIDĒJI - var kāds nopirkt laivu pa štukām 20000 kas atsver 2000 pilnīgi neko nenopirkušus "tūristus") kopumā pa 3 dienām uz visiem uztaisa 2 ļimonus, iespējams vairāk. Priekš LV tā ir milzu nauda... Makšķerešanas tēma proatms, mazākā no visām, tomēr, domāju, ka pa visiem kopā 10% no tā "pīrāga" sadala, jautājums cik kuram tiek, kā māk piesaistīt klientu, sevi prezentēt , piedāvāt produktus, jaunumus, atlaides utt.
2.aprīlis 2016, 23:45 | links
 
Ko Tu ar to gribēji teikt?

dakterp, 2.aprīlis 2016, 22:53

Nezinu ko usis gribēja teikt, bet izstāde kuru kopumā apmeklē virs 20000 cilvēku, pieņemot, ka vidēji katrs atstāj tur pa 100EUR (es saku VIDĒJI - var kāds nopirkt laivu pa štukām 20000 kas atsver 2000 pilnīgi neko nenopirkušus "tūristus") kopumā pa 3 dienām uz visiem uztaisa 2 ļimonus, iespējams vairāk. Priekš LV tā ir milzu nauda... Makšķerešanas tēma proatms, mazākā no visām, tomēr, domāju, ka pa visiem kopā 10% no tā "pīrāga" sadala, jautājums cik kuram tiek, kā māk piesaistīt klientu, sevi prezentēt , piedāvāt produktus, jaunumus, atlaides utt.

JIG.LV, 2.aprīlis 2016, 23:45

Tur jau stāsts - ja katrs atstāj vidēji 100 eur!!!
Bet tur labi ja katrs simtais atstāj tos 100 eur.
Gribētu rīt redzēt cik produkcijas pēc izstādes slēgšanas, visi tirgotāji vedīs atpakaļ uz saviem veikaliem/noliktavām...
2.aprīlis 2016, 23:52 | links
 
Ar ciet acīm esi staigājis, ja neko jaunu nemanīji.
2.aprīlis 2016, 23:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager