Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Makšķernieku izstāde

specializētā izstāde St.Pēterburgā
Pats šogad netiku, bet jautājums: kādēļ izstādes ietvaros netiek rīkotas dažādas meistarklases, piemēram, kā uzlikt uzstādījumus eholotēm, pareizi lasīt bildi utt., kā sagatavot fīderi un copēt dažādos apstākļos, utt.

Saprotu, ka foto izstādē pirms tam bija dažādu fotogrāfu meistarklases, kas tika piedāvātas konkrētos laikos. šajā izstādē arī tas būtu noderīgi un vērtīgi, lai ne tikai apskatītos inventāru.
Citreiz man liekas, ka mēs par daudz koncentrējamies uz invenāra pārdošanu.. ir tak arī citas labas lietas..

sigi, 27.marts 2017, 12:11


Kāpēc tad nebija? Krišjānis Lisovskis savā stendā rādīja un stāstīja fīderu sistēmas, NG un kolēģi arī, par eholotēm daudz konsultēja, par spiningiem utt. arī. Nu baseinu uzlikt ar kastinga parugdemnstrējumiem gan nevienam naudas nepietika :(

A par "mēs par daudz koncentrējamies uz invenāra pārdošanu.. ir tak arī citas labas lietas.."

Labas lietas ir daudz un dažādas, tikai nevienam nav pieteikoši brīvu līdzekļu, lai ieguldītos (izstādes platības maksā bargu naudu) tīri reprezentatīvā pasākumā. Reāli nabadzīgi mēs esam gan veikalnieki, gan klienti, visi dzīvojam tur kur dzīvojam. Lielākā daļa makšķernieku nozares pēc "badainās" ziemas ir reāli uz bankrota robežas, vai de facto jau aiz tās :( Un tā ir visur, kur pēdējos gados esmu bijis - Maskava, Kijeva, Polija, Lietuva. Krīze ir visur, pontiem nevienam nav naudas, ka tik pietiktu vispār ar preci nodrošināties...
27.marts 2017, 12:55 | links
 
Pats šogad netiku, bet jautājums: kādēļ izstādes ietvaros netiek rīkotas dažādas meistarklases, piemēram, kā uzlikt uzstādījumus eholotēm, pareizi lasīt bildi utt., kā sagatavot fīderi un copēt dažādos apstākļos, utt.

Saprotu, ka foto izstādē pirms tam bija dažādu fotogrāfu meistarklases, kas tika piedāvātas konkrētos laikos. šajā izstādē arī tas būtu noderīgi un vērtīgi, lai ne tikai apskatītos inventāru.
Citreiz man liekas, ka mēs par daudz koncentrējamies uz invenāra pārdošanu.. ir tak arī citas labas lietas..

sigi, 27.marts 2017, 12:11


Pats nebiju, bet kāpec netika rīkots :) LABS!!!!
3 dienas divatā sausu muti gan par uzstādījumiem, gan par iespējām stneds pilns no rīta līdz vakaram. :) Vecīt! Labs!
27.marts 2017, 13:32 | links
 
Biju.Redzēju.Patērējos.Patika.
Kātus gan nebij kur izvicināt,ļoti šauri.
Barotavas sapirku pa labu ciparu-protams bij jāņem kvantums.
Ieteiktu sabalancēt cenas,bij tīri smieklīgi,ka identiska prece blakus stendos maksā ar eiro starpību:)
27.marts 2017, 13:50 | links
 
Pats šogad netiku, bet jautājums: kādēļ izstādes ietvaros netiek rīkotas dažādas meistarklases, piemēram, kā uzlikt uzstādījumus eholotēm, pareizi lasīt bildi utt., kā sagatavot fīderi un copēt dažādos apstākļos, utt.

Saprotu, ka foto izstādē pirms tam bija dažādu fotogrāfu meistarklases, kas tika piedāvātas konkrētos laikos. šajā izstādē arī tas būtu noderīgi un vērtīgi, lai ne tikai apskatītos inventāru.
Citreiz man liekas, ka mēs par daudz koncentrējamies uz invenāra pārdošanu.. ir tak arī citas labas lietas..

sigi, 27.marts 2017, 12:11

Pats nebiju, bet kāpec netika rīkots :) LABS!!!!
3 dienas divatā sausu muti gan par uzstādījumiem, gan par iespējām stneds pilns no rīta līdz vakaram. :) Vecīt! Labs!

eholotes.lv, 27.marts 2017, 13:32



Visu cieņu par sauso muti, bet tā ir.. šādos pasākumos ar to ir jārēķinās, ne tā? Mans komentārs nebija domāts kā pārmetums nevienam no veikalniekiem, ekspertiem utt.. šogad nebiju, personīgu iemeslu dēļ, lai gan gribējās tikt..

Bet spriežot pēc dzirdētā un salīdzinot ar to, ko redzēju pagājušajā gadā.. viena lieta, ka eholotēm.lv ir sausa mute, otra, cik daudz cilvēkiem no tā ir labums. Piemēram, pagājušajā gadā ļoti grūti bija tikt pie kāda eksperta klāt, jo masas bija nenormālās un daudzi gribēja konsultācijas.. ok, atkarībā, kurā laikā iet.. bet vienalga.. ne par to stāsts..

Meistarklašu atsevišķai rīkošanai ir nedaudz plašāka nozīme... tas vairāk bija kā ieteikums, jo tad sapulcētos tiešām interesenti un iespējams, pēc tām arī nopirktu konkrētās lietas... Nesen par eholotēm bija labs video, kā lasīt side imaging ekrānu, šķiet meistarklase notika kaut kāda izstādes ietvaros. Manuprāt laba iniciatīva.. izstāde no tā tikai iegūtu, ne tā? Finanses... ok, tas jau ir spēcīgāks arguments..
27.marts 2017, 13:55 | links
 
Ehalotēm laikam bija sausa mute no pļāpāšanas savā starpā. Piektdien piegāju, pāris stulbus jautājumus uzdevu. Guru savā starpā sasmaidījās , un turpināja savā starpā pļāpāt. Ja es būtu gudrs eholotu jautājumos, vai ietu kādam ko prasīt? Man jau vienalga. Viņu biznes. Toties e-botā visu skaisti pastāstīja, parādīja. Tur arī paliks mana nauda. Pie divām štukām.
27.marts 2017, 14:37 | links
 
Ehalotēm laikam bija sausa mute no pļāpāšanas savā starpā. Piektdien piegāju, pāris stulbus jautājumus uzdevu. Guru savā starpā sasmaidījās , un turpināja savā starpā pļāpāt. Ja es būtu gudrs eholotu jautājumos, vai ietu kādam ko prasīt? Man jau vienalga. Viņu biznes. Toties e-botā visu skaisti pastāstīja, parādīja. Tur arī paliks mana nauda. Pie divām štukām.

AndrisABC, 27.marts 2017, 14:37


Tas ir nelāgs pārpratums. Ļoti žēl, ka tā sanācis, un ne jau naudas dēļ. Atvainojos par šo pārpratumu.
27.marts 2017, 18:46 | links
 
Veiksmīgi pavadīta pirmā izstādes diena! Paldies visiem, kas bija atnākuši ievērtēt! Mūsu vitīgais šefs Guntars , gan lepni pamucis no lielā stenda un sēž prezentē/tirgo tikai VARIVAS, bēt nu pārējā komanda Māris Kārkliņš, Juris Boldirevs un Rūdolfs Dombrovskis rāvās vaiga sviedros! Nu vairs nekādu "melno kastu" atklājam visu kas mums ir:

- Ekskluzīvs jaunums! KEITECH speciālās Krievijas PAL krāsas plaša gammā!
- SAWAMURA biezā kārtā!
- INTECH silikona mānekļi plašā spektrā, šī paša zīmola auklas un furnitūra
- CRAZY FISH kāti viss sortiments un jauno mānekļu modeļi
- NORSTREAM kāti
- BAIT BRETAH mānekļi
- VARIVAS auklas, āķi, fluorkarbons
- TOIRTPAP silikona mānekļi
- VANFOOK āķi, kā arī džiggalvas un džig-lodes uz VANFOOK āķu bāzes
- Ļoti kvalitatīvas jauna Latvijas meistera "mandulas"
- DAIWA spoles
- Svins, volframs , atraktanti, aksesuāri un vēl daudz kas cits!

Pēc sortimenta esam spēcīgāki kā jebkad iepriekš!

Stenda un produktu bildes lūdzu skatieties mūsu Facebook:

https://www.facebook.com/JIG.LV/
23.marts 2018, 22:52 | links
 
Eu, puiki, pie manis arī atnāciet ciemos uz mazo "aizgaldiņu" izstādē - A4!   Prezentēju "nelielu", bet nu ļoti lepnu japāņu zīmolu, sauktu par VARIVAS, esmu pa smuko visu izlicis, visu var pataustīt, izraustīt, man patīk arī gudri papļāpāt :)

P.S. Tiem, kam es te nepatīku arī ir lieliska iespēja nākt un patekt visu ko domā - būšu darbā, pirmais pa seju sist nevienam nedrīkstēšu pēc profesionālās ētikas :)


23.marts 2018, 23:38 | links
 
Šogad izstādē krietni kapāka, kā iepriekšējos gados. Diezgan nožēlojama. SALMO un Jig. lv gan cenšas, bet vispār nožēlojami.
24.marts 2018, 00:43 | links
 
Šogad izstādē krietni kapāka, kā iepriekšējos gados. Diezgan nožēlojama. SALMO un Jig. lv gan cenšas, bet vispār nožēlojami.

IESACEJSJ, 24.marts 2018, 00:43


Jā, kopumā ir švakāk kā pagājusājā gadā, piekrītu. Jūtams, ka nozarē neiet viegli.

Bet p mūsu stends "JIG.LV" un mūsu saistīto kolēģu "LUCKY FISHING" stendi šogad obbjektīvi ir kluvuši krietni stiprāki. Augam un cenšamies, riskējam nopietni ieguldīties jaunumos, ceram, ka arī klienti novērtēs, neliksim vilties un paši "auzās neiebrauksim" ar tik nopietnām riskantām investīcijām... Bet nu ko darīt, sēdēt uz pakaļas, tirgot vecu nelikvīdu un gaudot ka vissirslikti.lv nav izeja...
24.marts 2018, 00:52 | links
 
Paldies Lucky Fishing!
Vienīgais stends, kur atradu kātu ko meklēju. Nekur citur man neko uz vietas nepiedāvāja. Kā arī, 2. stends, kur bija kāts ar maniem kritērijiem, bet 1. ar manu budžeta līniju 60-150.
Paldies vēlreiz!
24.marts 2018, 01:41 | links
 
Paldies Lucky Fishing!
Vienīgais stends, kur atradu kātu ko meklēju. Nekur citur man neko uz vietas nepiedāvāja. Kā arī, 2. stends, kur bija kāts ar maniem kritērijiem, bet 1. ar manu budžeta līniju 60-150.
Paldies vēlreiz!

RapsHan, 24.marts 2018, 01:41


Ņem par labu! Prieks, ka nelikām vilties. Lai labi kalpo, ne asakas!
24.marts 2018, 08:09 | links
 
Kā ar benzīna motoriem? Interesē 4 taktu 4-5 zs. Ir kādi labi piedāvājumi izstādē?
24.marts 2018, 11:28 | links
 
Izstāde ir okei, tikai visiem iesaku - nemēģiniet apmeklēt šo pasākumu sestdienas pusdienlaikā (kā to izdarīju es). Humanoīdu bija saskrējis tik daudz, ka likā - biedrs Jēzus apsolījies dalīt tēva maizītes nahaļavu. Tiku pie kaudzes ar vērtīgām BB asaru gumijām, kuras diemžēl Latvijā neviens vairs netirgo (BB Vein), paldies braļukām no žirga pakaušiem, cena arī ir burvīga. Biju atvēzējies papildināt fīderu krājumu pie NG (to jauno 80 gr Concept), bet diemžēl varēja tikai palpēt paraugus, jo konteiners rāmii gaida muitas dievu akceptu. Nu nekas, aprīļa vidū būs dabūjams, NG solīja. Nu nekas, vēl jau ledus vāks ar Gaujai nav sasķidrējis, pacietīsimies.
24.marts 2018, 16:20 | links
 
“Riskējam nopietni ieguldīties”
“Ceram, ka auzās neiebrauksim”
“Uz bankrota robežas vai pat aiz tās”
“Reāli nabadzīgi esam”
JIG.LV, vai tiešām Tu domā, ka kāds tic Tavām pasaciņām? Tāpat kā mūžīgajiem tekstiņiem par tirgošanu tuvu pašizmaksai utt.
Varbūt vienkārši dari savu biznesu, pelni naudu, bet nečīksti un nevaimanā. Savādāk drusku smieklīgi tas viss, jo īpaši zinot to gumiju iepirkuma cenas.
24.marts 2018, 19:28 | links
 
Izstādē atlaidi arī var sarunāt, vai cenas akmenī kaltas?(piemēram eholotēm)
24.marts 2018, 19:34 | links
 
Ja godīgi-tad biju gaidījis vairāk!!!! Sastumt zālē kuģus un sēdēt blakus kā pāvam-to gan mēs mākam! No gumijas piepūšamajām laivām tikai Bush, Dulkan un Gladiators. Cenas pasakainas...
24.marts 2018, 19:36 | links
 
Izstādē atlaidi arī var sarunāt, vai cenas akmenī kaltas?(piemēram eholotēm)

ilmiks, 24.marts 2018, 19:34

Nu atlaidi moš ka arī 10% var mēģināt sarunāt..
24.marts 2018, 19:38 | links
 
Nu nezinu, man pa lielam patika. Pie Mārtiņa par ļoti labām naudiņām nopirku kostīmu, pie Vitaļika stradic un auklu, maisu ar gumijām. Un ak jā, meža kameru ļoti labu. Vajag tik pirkt, jo cenas ok.
24.marts 2018, 19:58 | links
 
Slaidais [24.03.18]: “Riskējam nopietni ieguldīties”
“Ceram, ka auzās neiebrauksim”
“Uz bankrota robežas vai pat aiz tās”
“Reāli nabadzīgi esam”
JIG.LV, vai tiešām Tu domā, ka kāds tic Tavām pasaciņām? Tāpat kā mūžīgajiem tekstiņiem par tirgošanu tuvu pašizmaksai utt.
Varbūt vienkārši dari savu biznesu, pelni naudu, bet nečīksti un nevaimanā. Savādāk drusku smieklīgi tas viss, jo īpaši zinot to gumiju iepirkuma cenas.
Kā viens čigāns man teica: "Tagad tikai tīri uz lohiem var izdzīvot":)
24.marts 2018, 20:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager