Eholotes

Sveiki visiem! gribeeju jautaat peec paliidziibas! Veelos pirkt eholoti un veeleetos dzirdeet kaadu pieredzeejusja lietotaaja komentaarus! Veelos izzinaat dazu labu ezereli! kaada eholote buutu labaaka? kaadiem parametriem vajadzeetu pieveerst uzmaniibu!?Paldies
30.oktobris 2007, 20:37 | links
 
Mazjam ezitim
viss atkarigs no tava maka biezuma......jo dargaks jo labaks,kaut gan man ir vissletakais Kuda128 no Eagle.pilniba apmierināts.ir savienoti ar gps sistemu ir krasainie.kadu velies mans piemeram ir vissparastakais -pirmaja cope vissu sapratu ka rikoties.......ne asakas
30.oktobris 2007, 20:56 | links
 
Nepērc tikai neko lētu! man uzdāvināja ķīniešu fish finder galīgs mēsls, zondējošais vads 9m garš, ļoti neērti lietojams, bet kaut ko jau rāda, gan dziļumu, ziivis kādos līmeņos, var uzstādīt jūtību. Bet labāk samaksāt vairāk, lai ir ar GPS piesaisti, atmiņu.
31.oktobris 2007, 10:33 | links
 
MAZAISEZITIS!!!!vAI EHOLOTE NAV KAS LĪDZĪGS TĪKLAM????????ARĪ GRIBS DAUDZ UN NOĶERT?????Neatdzīstu ne ''pelikānus''ne tīklus ne eholotniekus!Pat sadaļas=tīklinieki un tad vajag eholotnieki!FUJ!
1.novembris 2007, 18:08 | links
 
kāds sakars ehalotam ar tīklu???? ehalots palīdz atrast zivis ja māki tās noķert tad ok ja nē pats vainīgs!!! man nav ehalota bet es pirkšu jo piem sedas purvā nostaigā visu dienu un pāris asarus vari dabūt ja neiebaro ja iebaro var savilkt smukus (ziemā)!!!
1.novembris 2007, 19:58 | links
 
Aseikam laikam škrobe ,pašam nav kaut gan izskatas ka vinš nemaz nezin priekš kam eholots vajadzigz?:))))))) lielakai daļai viņš vaidzigz lai atrast to kanti kur varetu but zivs -bet eholote negarante tev copi........tu laikam esi ļoti skaudigs cilveks,tad nah .visus kam ir motori -ja tev nav, laivas- ja tev nav.nah.visus kam ir kaut kas -kas tev nav,pats laikam izņemot(kombainu) neko citu nelieto?
1.novembris 2007, 21:54 | links
 
Man ar shogad ieshavaas doma nopirkt eheloti.Uzskatu pirkshu to taapeec lai ieguutu informaciju,par to ezeru kur copeeju,kaada grunte kaa ar ziviim,kaados dziljumos uzturaas utt. un nevis lai skrietu taam pakalj kaa dullais.Es domaaju kaa taa ir interesanta padariishana,veel tik nezinu kaadu pirkt,vaacu informaaciju te par uk portaaliem un latvijas.Ja kaadam ir veelme var uzrakstiit kaad atsauksmi!:) paldies
3.novembris 2007, 15:03 | links
 
tejkanna kas skaitaas leets eholots?
7.novembris 2007, 22:27 | links
 
Lēts eholots, kads ir man zem 100Ls.
12.novembris 2007, 09:17 | links
 
A kautko redz ar tiem lētajiem? Es te Anglijā ieraudzīju vienu pa baigi, baigi lēto naudu, bet nezinu vai tādam var ticēt. Ka neparāda man Liepājas ezerā krokodilu.
20.novembris 2007, 10:51 | links
 
Visiem prieciigus Ziemassveetkus un lai visiem buutu tadi lomi kaadus gribat Jaunajaa gada!!!!



Un man ir loti liels luugums tiem kas zin kautko par Fishfinder 140.Man taads ir, bet neko veeel nesaprotu,Pie kaadiem akumulatoriem jaasleedz klaat???Varbuut ir kautkaada maajas lapa latviesu vai krievu valodaa kur buutu siiki un smalki viss uzrakstiits.Paldies!!!
25.decembris 2007, 14:04 | links
 
ieeji google!!!!!
25.decembris 2007, 14:19 | links
 
es jau tur mekleeju tacu nekaaa liela tur nau.Pa barosanas blikiem vispaar neko neatradu.taaaka ja kaadam ir taads agregaats tad luudzu uzrakstiet par vinu
25.decembris 2007, 15:12 | links
 
armiss pilna google ar to apparātu!pats lietoju batareju no urbmašīnas 16voltu,Tavam var slēgt no 10 līdz 18 voltiem,visai dienai pietiks,garantēju!
25.decembris 2007, 19:44 | links
 
Paldies vovaan!!!Vismaz zinaasu ko piesleegt.
25.decembris 2007, 20:06 | links
 
ko lai saka.. tas ka tev ir eholote vēl nenozīmē, ka noķersi visas zivis! man pašam ir Lovrence eholote! es viņu izmantoju lai izpētītu ezera gultni, atrastu bedres utt. tas ka es redzu zivis vēl nedod garantiju, ka viņas ķersies! protams, maliķiem eholote ir baigi labā - atrod kur zivis, izmet tīklus un svilpodami brauc mājās!!! eholotei var būt daudz pielietojuma veidi!
25.decembris 2007, 21:05 | links
 
Man ehaloti uzdaavinaaja, jo loti gribeeju izpeetiit dazus ezerus.Jo zinu ka tajaa ezeraa ir daudz lielas zivis tacu negribiigi keras.Taapeec gribu uzzinaat kur ir taas bedres kur siis sleepjaas.Un tad meeginaat vinas nokert.
26.decembris 2007, 11:41 | links
 
nu re! es arī tā daru! ar eholoti var labāk izzināt ezeru, tapēc arī var izskaidrot dažādas būšanas un nebūšanas!
26.decembris 2007, 18:18 | links
 
Sveiki!:)Lūdzu palīdziet!:)
Kāds būtu labs un parocīgs eholots?Kādas firmas labak ņemt kādu modeli?:)
Pastastiet visi par saviem ehalotiem?:)
23.janvāris 2008, 08:22 | links
 
nu man ir baigais verķis! es ar viņu ne tikai zivis un gultni redzu, bet vēl arī zeltu un pudeles ezera dibenā ;))))
23.janvāris 2008, 08:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager