Eholotes

paiks [4.jan]: Es, protams, iepriekš iegādāto Nelmu un zābīšus, misenē nemetīšu. Bet, nupat, atjauninot ziemas copei paredzēto eholokāciju, praktiķi neizvēlējos, notiekošā dēļ. Neatbalstīšu to vājprātīgo nāciju, pat ja man tas sagādās kādas neērtības.
Nu beidziet tak visu politizēt… Brīžiem eholote ir vnk eholote. Un tavs niecīgs “atbalsts” nav nevienam vajadzīgs… vienīgi Tev pašam un lai citiem it kā kaut ko pierādīt. Bet tie ir tikai vārdi…
Man ir bijis viens no pirmajiem praktikiem, melnais, hvz kāds tur numurs, nu nepatika… Interfeiss Deeperam patika vairāk. Lietoju deeper, ziemā ir ok, vasarā no laivas ir kas cits; no krasta mest, ir problemas ar signālu, bet lai “ieklipsoties” pietiek.
Tagad iepirkos Crazy fish Ukrainā uz melno piektdienu. Man patīk prece un cena. Kā arī nav vēlmes pārmaksāt Larvijā… Vai es ar savu pirkumu esmu atbalstījis Ukrainu? Cerams.
4.janvāris 2024, 13:30 | links
 
daddy_j [4.jan]: VIS-svarīgākais tomēr ir labas ragavas, kurās visu to mantību (kameru, eholoti, skrūvmašīnu, akumulatorus, gāzes degli u.c.) sakrāmēt :)))
visam jābūt labam, lai komfortā savā mīļākajā hobijā dzīvotu
4.janvāris 2024, 12:34 | links
 
Tomas [4.jan]: Nolemts. Niemsu 8.
Paldies par padomu.
Sakuma gribeju paspeleties ar kameru. Eholots man jau ir 1.
Lielais Lowrance ko izmantoju Jura.
ļoti laba izvēle 8tais
4.janvāris 2024, 12:34 | links
 
VIS-svarīgākais tomēr ir labas ragavas, kurās visu to mantību (kameru, eholoti, skrūvmašīnu, akumulatorus, gāzes degli u.c.) sakrāmēt :)))
4.janvāris 2024, 12:28 | links
 
Nolemts. Niemsu 8.
Paldies par padomu.
Sakuma gribeju paspeleties ar kameru. Eholots man jau ir 1.
Lielais Lowrance ko izmantoju Jura.
4.janvāris 2024, 12:26 | links
 
daddy_j [4.jan]: Tomas [12m]: Ta ir. Bet ja salidzinat kam butu vairak plusi?Ehalotei viennozīmīgi.
Pierīgas duļķainajos dziļākos ezeros ne sūda Tu ar to kameru neredzēsi. Labi, pie pašas grunts ar apgaismojumu kādus 30cm varbūt.

RaimisD, 4.janvāris 2024, 12:08

Toties dzidrajos ezeros - Alaukstā, Alūksnē par 10m zem ledus ir pietiekami gaismas lai zivteles redzētu! :)

https://www.youtube.com/watch?v=H0NwRJeAm5E

https://www.youtube.com/watch?v=I99l_5wRBIo
arī tajā pašā babē man kamera ļoti noder, par dzidrajiem zviedrijas ūdeņiem nerunājot. bet pārsvarā lv ezeri ir tumši un duļķaini
4.janvāris 2024, 12:23 | links
 
Tomas [12m]: Ta ir. Bet ja salidzinat kam butu vairak plusi?Ehalotei viennozīmīgi.
Pierīgas duļķainajos dziļākos ezeros ne sūda Tu ar to kameru neredzēsi. Labi, pie pašas grunts ar apgaismojumu kādus 30cm varbūt.

RaimisD, 4.janvāris 2024, 12:08


Toties dzidrajos ezeros - Alaukstā, Alūksnē par 10m zem ledus ir pietiekami gaismas lai zivteles redzētu! :)

https://www.youtube.com/watch?v=H0NwRJeAm5E

https://www.youtube.com/watch?v=I99l_5wRBIo
4.janvāris 2024, 12:19 | links
 
Tomas [4.jan]: Ta ir. Bet ja salidzinat kam butu vairak plusi?
Ehalotei viennozīmīgi.
Pierīgas duļķainajos dziļākos ezeros ne sūda Tu ar to kameru neredzēsi. Labi, pie pašas grunts ar apgaismojumu kādus 30cm varbūt.
4.janvāris 2024, 12:08 | links
 
Tomas [4.jan]: Ta ir. Bet ja salidzinat kam butu vairak plusi?
eholotei
4.janvāris 2024, 12:06 | links
 
Ta ir. Bet ja salidzinat kam butu vairak plusi?
4.janvāris 2024, 12:02 | links
 
Tomas [4.jan]: Ko labak paniemt. Eholotu vai kameru?
baigi nesalīdzināmas lietas. katrai sava funkcija
4.janvāris 2024, 11:50 | links
 
Ko labak paniemt. Eholotu vai kameru?
4.janvāris 2024, 11:32 | links
 
paiks [4.jan]: Es, protams, iepriekš iegādāto Nelmu un zābīšus, misenē nemetīšu. Bet, nupat, atjauninot ziemas copei paredzēto eholokāciju, praktiķi neizvēlējos, notiekošā dēļ. Neatbalstīšu to vājprātīgo nāciju, pat ja man tas sagādās kādas neērtības.
+++
100% piekrīti, Ratterbaits veikalu ar boikotēju, Fraap , Zetrix un vel visi citi rus sudi
4.janvāris 2024, 11:02 | links
 
Es, protams, iepriekš iegādāto Nelmu un zābīšus, misenē nemetīšu. Bet, nupat, atjauninot ziemas copei paredzēto eholokāciju, praktiķi neizvēlējos, notiekošā dēļ. Neatbalstīšu to vājprātīgo nāciju, pat ja man tas sagādās kādas neērtības.
4.janvāris 2024, 10:49 | links
 
daddy_j [4.jan]: Sven, tas jau izskatās, pēc alibi.. Nevajadzīga.

paiks, 4.janvāris 2024, 08:02

alibaba (aliexpress) arī šos tirgo?? :)
:))) čaina visu var uzčiņīt domāju:)
4.janvāris 2024, 10:18 | links
 
Sven, tas jau izskatās, pēc alibi.. Nevajadzīga.

paiks, 4.janvāris 2024, 08:02


alibaba (aliexpress) arī šos tirgo?? :)
4.janvāris 2024, 10:12 | links
 
paiks [4.jan]: Sven, tas jau izskatās, pēc alibi.. Nevajadzīga.
netak:) nafig man alibi:))bet ja runājam vispārināti tad krievs karam gatavojās 10 gadus un visi viņu pakalpojumus izmantojām:)bet praktiks labs saku kā ir
4.janvāris 2024, 09:40 | links
 
Sven, tas jau izskatās, pēc alibi.. Nevajadzīga.
4.janvāris 2024, 08:02 | links
 
paiks [3.jan]: Un nevienu, ne pārdevēju, ne pircēju nesatrauc fakts, ka tiek pirkta ru prece. Pieļaju, ka lielai daļai no klātesošajiem, pie mājas plīvo sarkanbaltsarkanais karogs.

mani ja godīgi vispār ne:) bija tas gods gan notestēt gan uzsūtīt 8to pirms lielā kipiša. bilde no peipja tā gada janvārī. ierīci atzinu par labu esam, tur šaubu nav
4.janvāris 2024, 03:07 | links
 
Jurik [3.jan]: MT9 [Vakar]: Pieņem manu atvainošanos! Par LNG palaidu garām, dzivojot savā iedomu pasaulē. Nolemti. :)

Jurik, 3.janvāris 2024, 23:21
Viss štokos, es periodiski arī kļūdos ;)Bet nejau 2x pēc kartas ka es. Rivertech arī ražots krievijā nevis Ķīnā. Tobiš 'patiesā labuma guvējs' - skrūvēts varbūt arī kur citur.
ķīna ir doļā, tā daudz kur notiek:) gribi pelnīt-esi doļā
4.janvāris 2024, 02:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager