Eholotes

Bet nejau 2x pēc kartas ka es. Rivertech arī ražots krievijā nevis Ķīnā. Tobiš 'patiesā labuma guvējs' - skrūvēts varbūt arī kur citur.

Jurik, 3.janvāris 2024, 23:42

Nu jā, tu pacēli latiņu nedaudz augstāk... Nebūs viegli tevi pārspēt! :P :D
3.janvāris 2024, 23:46 | links
 
MT9 [3.jan]: Pieņem manu atvainošanos! Par LNG palaidu garām, dzivojot savā iedomu pasaulē. Nolemti. :)

Jurik, 3.janvāris 2024, 23:21
Viss štokos, es periodiski arī kļūdos ;)
Bet nejau 2x pēc kartas ka es. Rivertech arī ražots krievijā nevis Ķīnā. Tobiš 'patiesā labuma guvējs' - skrūvēts varbūt arī kur citur.
3.janvāris 2024, 23:42 | links
 
Pieņem manu atvainošanos! Par LNG palaidu garām, dzivojot savā iedomu pasaulē. Nolemti. :)

Jurik, 3.janvāris 2024, 23:21

Viss štokos, es periodiski arī kļūdos ;)
3.janvāris 2024, 23:24 | links
 
MT9 [3.jan]: Tad nu lūk, Juri, pirms apvainot kādu melos vai maldinošas informācijas izplatīšanā, pacenties iegūt pilnīgu informāciju.
Pieņem manu atvainošanos! Par LNG palaidu garām, dzivojot savā iedomu pasaulē. Nolemti. :)
3.janvāris 2024, 23:21 | links
 
https://rebaltica.lv/2023/11/vai-latvija-no-starpniekiem-perk-krievijas-gazi/

Jurik, 3.janvāris 2024, 21:52

Draugs, tu esi nekompetents šajā jautājumā un vēl apvaino mani, ka es meloju vai izplatu nepatiesus apgalvojumus. Rebaltica.lv, kā izrādās, prot ļoti labi manipulēt ar tādiem kā tu. Paskaidrošu, ko es ar to domāju - Latvija patiešām no 2023. gada 1. janvāra Krievijas dabasgāzei ir uzlikusi sankcijas un neiepērk to, kaut gan gandrīz veselu gadu, kopš kara sākuma mēs to patērējām. Bet es tevi apgaismošu, ka Latvijas mājsaimniecības apkurē izmanto ne tikai dabasgāzi, bet arī sašķidrināto naftas gāzi, kuras imports no Krievijas vēl 4 dienas atpakaļ bija atļauts. Pat, ja pieņemam, ka sankcijas tiek uzliktas gan dabasgāzei, gan naftas gāzei, nevienam nav baigais noslēpums, ka tā tiek importēta pastarpināti no Krievijas kaimiņiem, kuri nav aplikti ar sankcijām. Tad nu lūk, Juri, pirms apvainot kādu melos vai maldinošas informācijas izplatīšanā, pacenties iegūt pilnīgu informāciju.
3.janvāris 2024, 22:08 | links
 
Bet nu tā ne šīs sadaļas tēma. Ziemā Praktiks ir labi (izņemot 6 ar pelēko vadu) , tā caurumā liekamā bumbiņa ir slikti. Cerams drīzumā būs kādas alternatīvas no citām valstīm.
3.janvāris 2024, 21:57 | links
 
Par Rivertech salīdzinājumu ar praktiķi.
https://youtu.be/GC1l-LCMqNg?si=-VuhHPWJYjh2S9iA
3.janvāris 2024, 21:52 | links
 
MT9 [3.jan]: Apgalvojums neatbilst patiesībai vai ir apzināti meli...

Jurik, 3.janvāris 2024, 20:37
Par ko esmu samelojies?
https://rebaltica.lv/2023/11/vai-latvija-no-starpniekiem-perk-krievijas-gazi/
3.janvāris 2024, 21:52 | links
 
Apgalvojums neatbilst patiesībai vai ir apzināti meli...

Jurik, 3.janvāris 2024, 20:37

Par ko esmu samelojies?
3.janvāris 2024, 21:21 | links
 
Jurik [3.jan]: irganviens [50m]: Ja no vārdiem pie darbiem, tad pasakiet vai ir káda laba ne RUS alternatīva praktikam?Patin zemāk - Svens rakstija ka testēs kaut kadu ķīnieti un tad darīs zināt sabiedrībai.
no saakuma jaanotestee, bet pagaidaam diemžeel labaaku par praktiku neesmu testeejis
3.janvāris 2024, 20:58 | links
 
irganviens [3.jan]: Ja no vārdiem pie darbiem, tad pasakiet vai ir káda laba ne RUS alternatīva praktikam?
Patin zemāk - Svens rakstija ka testēs kaut kadu ķīnieti un tad darīs zināt sabiedrībai.
3.janvāris 2024, 20:46 | links
 
irganviens [3.jan]: Ja no vārdiem pie darbiem, tad pasakiet vai ir káda laba ne RUS alternatīva praktikam?
nav
3.janvāris 2024, 20:43 | links
 
MT9 [3.jan]: Un nevienu, ne pārdevēju, ne pircēju nesatrauc fakts, ka tiek pirkta ru prece. Pieļaju, ka lielai daļai no klātesošajiem, pie mājas plīvo sarkanbaltsarkanais karogs.

paiks, 3.janvāris 2024, 19:21
Tu pat nevari iedomāties, cik mājsaimniecības nodrošina savu apkuri ar lielā kaimiņa gāzi. Arī mūsu vilcieni un lifti negrib kustēties bez KF ražotajām rezerves daļām. Eholotes, tā tāda blusa pļavā ;)
Apgalvojums neatbilst patiesībai vai ir apzināti meli...
3.janvāris 2024, 20:37 | links
 
Ja no vārdiem pie darbiem, tad pasakiet vai ir káda laba ne RUS alternatīva praktikam?
3.janvāris 2024, 20:08 | links
 
paiks [3.jan]: Tad, iespējams, vajag sākt ar tādu mazumiņu, kā sevi.
Pareizi tu uzrakstīji, iespējams :) Visi te lieli puikas un meitenes...
3.janvāris 2024, 20:08 | links
 
Tad, iespējams, vajag sākt ar tādu mazumiņu, kā sevi.
3.janvāris 2024, 20:04 | links
 
Un nevienu, ne pārdevēju, ne pircēju nesatrauc fakts, ka tiek pirkta ru prece. Pieļaju, ka lielai daļai no klātesošajiem, pie mājas plīvo sarkanbaltsarkanais karogs.

paiks, 3.janvāris 2024, 19:21

Tu pat nevari iedomāties, cik mājsaimniecības nodrošina savu apkuri ar lielā kaimiņa gāzi. Arī mūsu vilcieni un lifti negrib kustēties bez KF ražotajām rezerves daļām. Eholotes, tā tāda blusa pļavā ;)
3.janvāris 2024, 19:59 | links
 
bezdarbnieks [18:12]: Šodien ratterbaits nopirku praktik 8 :)))Atlaidi var nokaulēt lielāku par 10%? :))

MT9, 3.janvāris 2024, 18:36


Nez, kā saruna :D Bet nu vismaz ar kkādu garantīju, nevis pirkt ss pa 300-350e ....
3.janvāris 2024, 19:22 | links
 
Un nevienu, ne pārdevēju, ne pircēju nesatrauc fakts, ka tiek pirkta ru prece. Pieļaju, ka lielai daļai no klātesošajiem, pie mājas plīvo sarkanbaltsarkanais karogs.
3.janvāris 2024, 19:21 | links
 
bezdarbnieks [3.jan]: Šodien ratterbaits nopirku praktik 8 :)))
Atlaidi var nokaulēt lielāku par 10%? :))
3.janvāris 2024, 18:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager