Eholotes

Jurik [15.jan]: https://jauns.lv/raksts/arzemes/590934-sovasar-krievija-kersies-pie-nato-valstim-bridina-bild-pirms-krievijas-invazijas-ukraina-si-izdevuma-prognozes-piepildijas

nolemti

svens76, 15.janvāris 2024, 10:39


'Ko ārsti Tev nestāsta' atsaucas uz 'britu zinātniekiem' ...
jāklausa savai sirdsbalsij
15.janvāris 2024, 11:31 | links
 
https://jauns.lv/raksts/arzemes/590934-sovasar-krievija-kersies-pie-nato-valstim-bridina-bild-pirms-krievijas-invazijas-ukraina-si-izdevuma-prognozes-piepildijas

nolemti

svens76, 15.janvāris 2024, 10:39



'Ko ārsti Tev nestāsta' atsaucas uz 'britu zinātniekiem' ...
15.janvāris 2024, 11:26 | links
 
tak uzliec visiem mīksto un dzīvo pēc savas pārliecības kā es teiksim to daru:) tā visvieglāk, nah kādam te kas jāskaidro?:))netērē tam savu laiku

svens76, 15.janvāris 2024, 10:58

Jā, tas tiešām ir vieglāk, būs jāņem no tevis piemērs :) Baigi te piespamoju, atvainojos tautai, kuri meklē informāciju par eholotēm, mūku prom ;)
15.janvāris 2024, 11:14 | links
 
MT9 [15.jan]: Jurik [39m]: Oskar! Beidz te visus troļļot ar savām gāzītēm! Pasaki man galveno tajā visā! Vai ar faktu, ka turpinās gāzes (C5H12O2 C4H10 - nepiesienies - tas tik ilustratīvi) imports pa pusslepeniem, pusatvērtiem, vairāk vai mazāk zināmiem kanāliem, Tu rod motivāciju sevī turpināt iegādāties krievijā ražotas preces vai arī ar to mudini darīt tā citus, popularizējot naratīvu, ka tas tā pat neko neizmainīs un visi esam nolemti?!Atbildu jau kuro reizi, ka nevienu es nemudinu rīkoties šādi vai citādi, katrs lai pats klausās savā sirds balsī. Vienkārši nepatīk, ja kādam aizrāda, ka viņš ir nopircis kara laikā Krievijā ražotu preci, laikā, kad Valsts līmenī joprojām notiek krietni jo krietni apjomīgāki darījumi ar agresoru un Valsts izliekas to nemanām un praktiski to jautājumu masu medijos necilā. Es manipulēju tieši tāpar, kā ReBaltika un citi mediji - tie liek uzsvaru uz viņiem izdevīgo terminu dabasgāze, nepieminot neizdevīgo naftas gāzi, es rīkojos pretēji :P Ja darījumu summa būtu niecīga, es pat to nepieminētu, bet tā nav. Tad nu lūk, runājot par manis paša uzvedību, eholote man leišu, bet kas to zina, ja iznāks super puper 9. praktiķis, varbūt nāksies apsvērt domu... :)) Cerams, ka atbildēju. Patiesībā man vieglāk telefoniski atbildēt, kādēļ šoreiz es ievietoju forumā tekstu par gāzi un naftu, tas jālasa kontekstā ar iepriekšējo komentētāju un Rivertech eholoti. Rakstiski grūti visiem saprotami izklāstīt, katrā ziņā troļļot negribēju :)
tak uzliec visiem mīksto un dzīvo pēc savas pārliecības kā es teiksim to daru:) tā visvieglāk, nah kādam te kas jāskaidro?:))netērē tam savu laiku
15.janvāris 2024, 10:58 | links
 
Jurik [15.jan]: Oskar! Beidz te visus troļļot ar savām gāzītēm! Pasaki man galveno tajā visā! Vai ar faktu, ka turpinās gāzes (C5H12O2 C4H10 - nepiesienies - tas tik ilustratīvi) imports pa pusslepeniem, pusatvērtiem, vairāk vai mazāk zināmiem kanāliem, Tu rod motivāciju sevī turpināt iegādāties krievijā ražotas preces vai arī ar to mudini darīt tā citus, popularizējot naratīvu, ka tas tā pat neko neizmainīs un visi esam nolemti?!
Atbildu jau kuro reizi, ka nevienu es nemudinu rīkoties šādi vai citādi, katrs lai pats klausās savā sirds balsī. Vienkārši nepatīk, ja kādam aizrāda, ka viņš ir nopircis kara laikā Krievijā ražotu preci, laikā, kad Valsts līmenī joprojām notiek krietni jo krietni apjomīgāki darījumi ar agresoru un Valsts izliekas to nemanām un praktiski to jautājumu masu medijos necilā. Es manipulēju tieši tāpar, kā ReBaltika un citi mediji - tie liek uzsvaru uz viņiem izdevīgo terminu dabasgāze, nepieminot neizdevīgo naftas gāzi, es rīkojos pretēji :P Ja darījumu summa būtu niecīga, es pat to nepieminētu, bet tā nav. Tad nu lūk, runājot par manis paša uzvedību, eholote man leišu, bet kas to zina, ja iznāks super puper 9. praktiķis, varbūt nāksies apsvērt domu... :)) Cerams, ka atbildēju. Patiesībā man vieglāk telefoniski atbildēt, kādēļ šoreiz es ievietoju forumā tekstu par gāzi un naftu, tas jālasa kontekstā ar iepriekšējo komentētāju un Rivertech eholoti. Rakstiski grūti visiem saprotami izklāstīt, katrā ziņā troļļot negribēju :)
15.janvāris 2024, 10:51 | links
 
Jurik [15.jan]: Oskar! Beidz te visus troļļot ar savām gāzītēm! Pasaki man galveno tajā visā! Vai ar faktu, ka turpinās gāzes (C5H12O2 C4H10 - nepiesienies - tas tik ilustratīvi) imports pa pusslepeniem, pusatvērtiem, vairāk vai mazāk zināmiem kanāliem, Tu rod motivāciju sevī turpināt iegādāties krievijā ražotas preces vai arī ar to mudini darīt tā citus, popularizējot naratīvu, ka tas tā pat neko neizmainīs un visi esam nolemti?!
https://jauns.lv/raksts/arzemes/590934-sovasar-krievija-kersies-pie-nato-valstim-bridina-bild-pirms-krievijas-invazijas-ukraina-si-izdevuma-prognozes-piepildijas

nolemti
15.janvāris 2024, 10:39 | links
 
Oskar! Beidz te visus troļļot ar savām gāzītēm! Pasaki man galveno tajā visā! Vai ar faktu, ka turpinās gāzes (C5H12O2 C4H10 - nepiesienies - tas tik ilustratīvi) imports pa pusslepeniem, pusatvērtiem, vairāk vai mazāk zināmiem kanāliem, Tu rod motivāciju sevī turpināt iegādāties krievijā ražotas preces vai arī ar to mudini darīt tā citus, popularizējot naratīvu, ka tas tā pat neko neizmainīs un visi esam nolemti?!
15.janvāris 2024, 10:18 | links
 
Līdz naftas apspriešanai netikām, tur es arī varu pamatot savus izteicienus
MT9, 15.janvāris 2024, 09:11


Bet to tu neizdarīji un ar to viss sākās, ja būtu izdarījis nebūtu pārējā diskusija.

Mans apgalvojums par gāzi no manas puses bija nekorekts, vajadzēja piemetināt, ka atbildu par dabas gāzi, jo pareizi var tak runāt par dažādam gāzēm ieskaitot slāpekli, slāpekļa oksīdu, propānu, butānu, kas to būtu domājis.
Kā jau rakstīju nākamreiz būšu uzmanīgāks, - Atvainojos.
Ceru ka palika labāk, bet no tavas puses ir nekorekti mainīt tēmu neatbildot uz jautājumu, kā tev pašam patīk teikt faktiski izlocījies no atbildes.

Tikpat labi nākamreiz vari aiziet uz Gaujas sadaļu un pateikt ka lašus un taimiņus var cauru gadu makšķerēt bez licences, kad atradīsi oponentus, tad pasaki ka makšķerējot uz dzīvo ēsmu, tik paturēt nevar :D būs tikpat efektīvi, bet pa tēmu!
15.janvāris 2024, 10:07 | links
 
jegersz [15.jan]: Nafta 0:+1

Kalkulators nestrādā, lapiņa pazuda.
Uuuuun rezultāāāāāts ir neizšķirts, paspiežat roku un uzvarētāju noteiksiet copē.
Tik nenositiet viens otru :D
Līdz naftas apspriešanai netikām, tur es arī varu pamatot savus izteicienus, bet, kā tu saki, jāpāriet uz citu sadaļu. Un, manuprāt, jāmeklē cienījamāks oponents vai tiesnešu komanda, kura objektīvi izvērtē kašķi un pasludina vinnētāju :D
15.janvāris 2024, 09:11 | links
 
Jums jautra izklaide, pēc ūdeņiem ilgojaties laikam, bet šai tēmai ir politikas sadaļa.
Patīk Jūsu noturība nepāriet uz personiskiem apvainojumiem, jo pēdējie CLkašķi, kur figurēja L200, bija daudz rupjāki.

Tad pirmais referī no malas paziņo rezultātus.
MT9 vs Davis-Di
Gāze +1:+1, nesportiski, bet labs māņu gājiems revanšam, jo LPG no Krievijas pa tiešo importē un vēl gadu importēs.
Nafta 0:+1
Apvainojumi -3:-1
Tēmas atbilstība -1:-1

Kalkulators nestrādā, lapiņa pazuda.
Uuuuun rezultāāāāāts ir neizšķirts, paspiežat roku un uzvarētāju noteiksiet copē.
Tik nenositiet viens otru :D
15.janvāris 2024, 02:12 | links
 
Jā tu neminēji par dabas gāzi, bet savā apgalvojumā izmantoji vārdu "gāzi", tad es to kā vispār pieņemtu uztvēru par dabas gāzi...
Davis-Di, 15.janvāris 2024, 00:51

Nu tak tā ir tava vaina, ka esi nekompetents un tev neienāca prātā, ka var tikt importēta arī cita veida gāze, ne tikai dabasgāze. Bet galvenais apstāklis, kādēļ es vispār to pieminēju - laiku pa laikam kāds cepjas, ka svātdienas copmanis atļaujas nopirkt Krievijā ražotu ziemas makšķerīti, eholoti vai mānekli, tajā pat brīdī no mūsu mīļās Valsts gandrīz pilnus 2 kara gadus Krievijas virzienā aizplūda miljoni par konkrēto energoresursu. Jā, tā nav dabasgāze vai nafta, bet tas taču nemaina būtību - cilvēki pat nenojauta, kāda nauda virzījās tā sauktā kara noziedznieka virzienā. Tie nav pāris tūkstoši eiro. Cilvēki izlasa rakstu, kur pieminēts Rosļikovs, dabasgāze, nafta un domā, ka viss ir bumbās, Latvija sarāvusi visas saiknes ar Krieviju, bet izrādās nemaz tik smuki nav. Un tu mēģini man pārmest, ka es vispārināju un uzrakstīju "gāze" nevis "sašķidrinātā naftas gāze". Tu domā, ka tie miljoni, kurus Krievija vēl pavisam nesen saņēma no Latvijas par to "savādāko" gāzi ir mazāk kaitīga? No tās naudas tiks izgatavotas mīkstākas lodes un nekaitīgākas raķetes? Jā, naudas pārskaitām krietni mazāk, bet rodas jautājumi, kādēļ konkrēti tieši šī gāze turpināja ieplūst LV vēl tik ilgi. Nedomāju, ka tik grūti bija saprast manu domu... Nosodu karu, bet neesmu naivs un saprotu, ka nav balta un melna, politika nav tā "tīrākā" joma - no tribīnes var daudz ko kliegt, bet tikai darbi parāda īsto seju.
15.janvāris 2024, 01:13 | links
 
Jautrs tu puika, gadu daudz, bet uzvedība bērnišķīga. Laikam nemainīsies, žēl apkārtējo :) Es neviena vārda par dabas gāzi neminēju pirms tavs iejaukšanās... Cilvēks argons :P

MT9, 15.janvāris 2024, 00:37


Pacenties izlasīt savu un citu rakstīto!
Jā tu neminēji par dabas gāzi, bet savā apgalvojumā izmantoji vārdu "gāzi", tad es to kā vispār pieņemtu uztvēru par dabas gāzi, tu pārleci uz LPG, tāpēc smējos, ka varēji arī pārlekt uz argonu vai kaut jebkuru citu tehnisko gāzes maisījumu.

Jebkurā gadījumā tu nevari argumentēti pierādīt ka "Latvija no Krievijas gāzi iepirka vēl dažas nedēļas atpakaļ", kā arī nepamato un neatbildi uz pirmo jautājumu par tavu apgalvojumu kā: "Ukraina iepērk naftu no Krievijas"?

Viss pārējais ir tukša muldēšana un izlocīšanās, mēģinot mani pieķert uz pārteikšanos vai pārrakstīšanos.
Atzīstos, ka varbūt vajadzēja uzdot precizējošu jautājumu, par kādu gāzi tu domā, bet tas ir drusku smieklīgi, nākamreiz būšu uzmanīgāks, bet jautājums tev nebija par gāzi.

Lai citi vērtē, kam ir kam nav taisnība, es lecu nost no šīs tēmas.
Ar labu nakti.
Tiekas pie ūdeņiem ;)
15.janvāris 2024, 00:51 | links
 
Tā kā beidz manipulēt ar teikto, jo no naftas jautājuma noleci, no gāzes, kā dabas gāzes pārleci uz LPG, kam nav neapstrīdamu argumentu, kas būs nākošais.

Davis-Di, 15.janvāris 2024, 00:31

Jautrs tu puika, gadu daudz, bet uzvedība bērnišķīga. Laikam nemainīsies, žēl apkārtējo :) Es neviena vārda par dabas gāzi neminēju pirms tavs iejaukšanās... Cilvēks argons :P
15.janvāris 2024, 00:37 | links
 
Kur mēs to redzam? Ja ticēt tev, tad mums ir dīvainākie uzņēmēji - visu 2022. gadu, kad notika karš Ukrainā, Latvija un pārējās Baltijas valstis ne tikai nesamazināja naftas gāzes importu no lielā lāča, bet pat vairāk kā 2 reizes palielināja tā apjomus, taču, ja ticēt tev, tad šie paši daudzus jo daudzus miljonus pelnošie uzņēmēji pēkšņi 2023. gada 1. janvārī sajuta sirds balsi un saprata, ka tā tas nevar turpināties, tas tak nav pareizi un meta mieru šai pelnošajai nodarbei :))

MT9, 15.janvāris 2024, 00:06


Nē nu nopietni, ja tavs apgalvojums bija: "Latvija no Krievijas gāzi iepirka vēl dažas nedēļas atpakaļ"
Tad kāpēc atsaucies uz 2022. gadu, mēs esam 2024. gadā.
Pat ja zem "gāzi" nedomāji dabas gāzi , ko es uzskatīju, kur es atzinu pēc tam, ka mēs nerunājām par vienu un to pašu, bet tu runā par gāzi kā propāna butāna maisījumu, vēl pasmējos kaut kur, ka argonu varēji domāt - ej nu uzmini, vēl uz vēderergāzēm pāriesi, bet db.lv rakstu tu iemeti pēc atsauces uz Enerģētikas likumu un aizliegumu importēt dabas gāzi.
Un arī tad tu nevari pierādīt, ka Latvija iepērk LPG no Krievijas pēdējo nedēļu laikā, vienīgā atsauce ir par 2022. gadu un pieņēmumi, kurus nevari apstiprināt ar oficiālu statistiku.

Tā kā beidz manipulēt ar teikto, jo no naftas jautājuma noleci, no gāzes, kā dabas gāzes pārleci uz LPG, kam nav neapstrīdamu argumentu, kas būs nākošais.
15.janvāris 2024, 00:31 | links
 
Piedod, bet man nav par ko atvainoties, kamēr tu nevari pierādīt pretējo, jo kā redzam dabas gāzi un LPG no Krievijas Latvija neiepērk ne pirms dažām nedēļām, ne dažiem mēnešiem! Tā kā tavs apgalvojums paliek melīgs un nepatiess!
Pieradīsi pretējo atvainošos.

Davis-Di, 14.janvāris 2024, 23:54

Kur mēs to redzam? Ja ticēt tev, tad mums ir dīvainākie uzņēmēji - visu 2022. gadu, kad notika karš Ukrainā, Latvija un pārējās Baltijas valstis ne tikai nesamazināja naftas gāzes importu no lielā lāča, bet pat vairāk kā 2 reizes palielināja tā apjomus, taču, ja ticēt tev, tad šie paši daudzus jo daudzus miljonus pelnošie uzņēmēji pēkšņi 2023. gada 1. janvārī sajuta sirds balsi un saprata, ka tā tas nevar turpināties, tas tak nav pareizi un meta mieru šai pelnošajai nodarbei :))
15.janvāris 2024, 00:06 | links
 
Kā jau minēju iepriekš, naftu apspriedīsim, kad man atvainosies par "gāzes tēmu" :P

MT9, 14.janvāris 2024, 23:47


Piedod, bet man nav par ko atvainoties, kamēr tu nevari pierādīt pretējo, jo kā redzam dabas gāzi un LPG no Krievijas Latvija neiepērk ne pirms dažām nedēļām, ne dažiem mēnešiem! Tā kā tavs apgalvojums paliek melīgs un nepatiess!
Pieradīsi pretējo atvainošos.
14.janvāris 2024, 23:54 | links
 
Pretuzbrukums ir labākā aizatvēšanās, Oskaram labi sanāk un nepadodas :D

Davis-Di, 14.janvāris 2024, 23:44

Kad nav ko atbildēt pēc būtības, tad raksti daudz liekas informācijas un izliecies, ka viss štokos :) Kā jau minēju iepriekš, naftu apspriedīsim, kad man atvainosies par "gāzes tēmu" :P
14.janvāris 2024, 23:47 | links
 
nu karš ir taču viens liels bizness veči, tas jau sen skaidrs. tāpēc šim cepienam nekādas jēgas, viss notiks kā augšas gribēs

svens76, 14.janvāris 2024, 23:17


Pretuzbrukums ir labākā aizatvēšanās, Oskaram labi sanāk un nepadodas :D
14.janvāris 2024, 23:44 | links
 
Tu tak locīsies un neatzīsi līdz pēdējam, ka esi kārtējo reizi iebraucis auzās. Kā jau tika minēts rakstā, tad 2023. gadā sankcijām tika pakļauta dabas gāze, savukārt naftas gāze nē. To aktīvi importēja Latvijas uzņēmumi, kas tur nav skaidrs? Kādas tabulas, tu dīvains esi? :) Latvijas uzņēmumi nav tikai Valstij piederošie uzņēmumi! Tiešām domā, ka uzņēmumi šādu vieglu peļņu laistu garām, ja pat aizlieguma nav? :)) Un pačukstēšu tev, jo neesmu naivs, ka nekas kardināli nemainīsies arī pēc šī gada 1. datuma, kad sanksijas stājās spēkā arī pret naftas gāzes importu - vienkārši pēkšņi kāda mazāka Krievijas sabiedrotā valsts sāks krietni vairāk eksportēt uz Latviju. Diemžēl visi to zina, bet piever acis un izliekas, ka viss ir bumbās, jo no Krievijas tak nepērk, tātad karu neatbalstām...

MT9, 14.janvāris 2024, 23:05


1. Pārmet man, bet atbildēt uz pirmo jautājumu nevari kā: "Ukraina no Krievijas iegādājas naftu"?

2. Uz pirmo jautājumu nevari atbildēt un maini tēmu uz gāzi, tad par tavu apgalvojumu: "Latvija no Krievijas gāzi iepirka vēl dažas nedēļas atpakaļ"
Tu atsaucies uz DB.lv pārpublicētu gadu vecu rakstu, lai arī apgalvo par dažām nedēļām, cita pierādījuma, argumenta tev nav, kā es zinu, tici man.
Dabas gāzes importu aizliedz likumus un tai pat laikā ja mēs skatāmies LPG uz ko tu uzstāj, tad Latvija to NEIPĒRK un neimportē no Krievijas 2023. gadā. Tu runā par naskiem uzņēmējiem un noliedz Eurostat oficiālo statistiku bez pierādījumiem, gāze nav cigarešu bloks, ko var paslēpt braucot pāri robežai, papildus cik saprotu visiem gāzes darījumiem ir izcelsmes sertifikāti, tos tu droši vien arī neatzīsti.
"Tauta runā" nav arguments un nav arī fakts, jo "Tauta runā" arī par plakanu zemeslodi, tāpēc zemeslode nepaliek plakana.

Tā kā beidz!
14.janvāris 2024, 23:42 | links
 
nu karš ir taču viens liels bizness veči, tas jau sen skaidrs. tāpēc šim cepienam nekādas jēgas, viss notiks kā augšas gribēs
14.janvāris 2024, 23:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager