Eholotes

ir jautaajums par Lowrence X4Pro, tam ir 2vas frekvences, cik noprotu stari: viens 83HZ otrs 200HZ? tad jautajums; kaa stari stradaa(raada uz saanu jeb uz leju) pie ieslegtas Fish ID funkcijas jeb pie parastajaam arkaam?
PS: peec maniem petijumiem viens stars iet no udens virsmas liidz gruntij, otrs tikai uz grunti?
31.augusts 2011, 15:44 | links
 
Vaj jus varat ieteikt sonaru lidz 300ls?
31.augusts 2011, 11:08 | links
 
Labdien cienamie , gribu nopirkt Humminbird 718
un sonaram klat quadrabeam tas bus mans pirmais eholots. Kurš var pateikt ,ka ar quadrabima monetejumu un ka radis displejs?
Vai šads quadrabeam deres Humminbird XNT 9 QB 90 T Transom Mount Transducer?

Un vel majas tetim ir mašinas navigators doma pieslegt to pie 718, stradas gps vai ne? un vel jautajums gps kuru piedava Humminbird tirgotaji ir udensnecaurlaidigs?

Palsdies par atbildi.
31.augusts 2011, 10:50 | links
 
kvoks - kādā dziļumā tas tika darīts? laiva stāvēja vai kustējās?

man ir Eagle un tas smukas arkas rāda pieklājīgā dziļumā (>5m), ja laiva kustās, vai zivs ātri peld. ja laiva stāv un zivs stāv, vai kustās lēni (piem sams), tad redzama svītra. Seklumā (2-3m) reizēm rādās visādi mākoņi, sevišķi uz 83khz.
31.augusts 2011, 09:02 | links
 
Vajag redzēt. Jo notirgoti ir diezgan daudz, bet tādas sūdzības nav bijušas. Nobildēt ir iespējams un atsūtīt bildi privāti?
30.augusts 2011, 22:36 | links
 
Gan jūtība tika mazināta,gan frekvences mainītas,kā rāda tos mākonīšus tā rāda.
30.augusts 2011, 20:03 | links
 
Tas notiek uz abām frekvencēm? Jūtību mēģinājāt samazināt?
30.augusts 2011, 19:27 | links
 
profesors
Varbūt kāds padalīsies pieredzē?Iegādājos eholoti Lovrance X4Pro viss apmierina ja nebūtu viena šaizīte ieslēdzot opciju lai tiktu rādītas zivju arkas man arku vietā ir neregulāras formas objekti kas pat tuvumā nelīdzinās arkām.Esu mēģinājis sensoru novietot dažādos leņķos,bet rezultāts izpaliek.Varbūt kāds ir saskāries ar līdzīgu problēmiņu.

ronny
profesors> tas ir atlēdzot Fish ID nerāda arkas? Bet ko rāda kad ieslēdz Fish ID? Vari pamēģināt restartēt, izslēdz eholotu un tad vienlaicīgi bulta uz leju ieslegšanas poga un menu down. Vienīgi būs jāsaliek pa jaunu mērvienības un valoda, jo vinsh atjaunos rūpnicas iestatījumus.Galvenais lai devējs ir paralēli gultnei kā parādīts pamācībā.

profesors
Kad ieslēdzu Fish ID tad rāda zivtiņu simbolus bet kad atslēdz šo opciju tad tikai tādus kā mākonīšus
18.augusts 2011, 18:28 | links





Man tieši tāda pati problēma,var būt tas modelis tā rāda?Restartēšana nelīdz:(((
30.augusts 2011, 18:57 | links
 
 
Piranha MAX ir īpašs pārnēsājams modelis Piranha MAX 160 Portable , kam komplektā ir gan spēcīgs, izturīgs piesūceknis devējam (kas nav mazsvarīgi, jo ar parastajiem piesūcekņiem samērā ātri var devēju pazaudēt), gan ērta somiņa paša eholota un akumulatora kompaktai izvietošanai un pārnēsāšanai.
29.augusts 2011, 12:49 | links
 
T.REX ja apskatiit kantes un bedres, tad der....
27.augusts 2011, 10:15 | links
 
kāpēc neņemt? man vajag tik, lai atrastu kantes un bedres... nekādas citas opcijas nevajag
26.augusts 2011, 17:03 | links
 
T.REX man pasam ir X-4pro....nenem ne vienu ne otru, ja pastaav iespeeja tad nem ko labaku....komplektaa nenaak piesuceknis laivai....
26.augusts 2011, 16:22 | links
 
Sveiki! pašlaik izšķiros starp piranha160 un X4 pro iegadi! Vai kāds var pateikt, vai un kuram no šiem modeļiem nāk līdz piesūceknis gumijas laivas grīdai?
Vai šiem modeļiem der akumulators no šādas mazās urbjmašīnas ?http://www.cenuklubs.lv/lat/iveikals/urbjmasinas_skruvgriezni_ar_akumulatoru/Skruvgriezis_ar_akum_Bosch_PSR_1200.html

paldies!
26.augusts 2011, 14:46 | links
 
Brotozavr: tik tiešām Fishin' Buddy 130 ir izņemts no ražošanas. Iesaku padomāt par tradicionāli iecienīto 120-to, kam pēc būtības nav lielas atšķirības no 130-tā. Sevišķi makšķerējot ziemā to nejutīsi.
24.augusts 2011, 14:42 | links
 
ronny, gribējās uzprasīt kādam kas lieto, beidzot pēc parametriem ir vienāds ar x4 pro. Un pie rekomendējamās cenas 75,- liekas ļoti vilinoši.
23.augusts 2011, 21:58 | links
 
E-boat.lv ir pieejami jaunās paaudzes Humminbird 748 3D, Kļuvuši pat nedaudz lētāki par matrix 3D.
23.augusts 2011, 21:51 | links
 
dzenitis>Redzēju efttex izstādē jūnijā.
23.augusts 2011, 20:48 | links
 
ronny, tiešām kāds jau ir nopircis jauno Garmin echo sēriju? (Tirdzniecībā parādījās vasaras sākumā.)
23.augusts 2011, 20:16 | links
 
Cik esmu redzējis Garmin dabā, man īsti nepatik bildes kvalitāte ko rāda, bet varbū tā ir gaumes lieta. GPS ražot viņiem padodas labāk, kas ir viņu pamat nodarbošanās.
23.augusts 2011, 12:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager