Eholotes

antonsb

Visu cienītais un godātais varoni, esi lūdzu tik dāsns un iekopē kādu linku uz tāda eholota aprakstu. Vēlams, no ražotāja mājas lapas :) lūdzu, lūdzu :)
21.jūnijs 2011, 12:56 | links
 
:DDD Tie jau maisiņi dažādās krāsās!!!:DDD
Kamēr neredzēšu marku vai linku kur var aplūkot eholotu,kurš uzrāda zivju sugu,pasakas varēsi stāstīt puikiņiem,ne man!!!
:))
21.jūnijs 2011, 12:31 | links
 
vot paskaties interneta!!!!vins uzrada piemeram asari-bus zila krasa kvadratins breksis zala un ta talak!!!!
21.jūnijs 2011, 12:27 | links
 
Antons:)))
No šīs vietas biku konkrētāk.Nosauc man eholota marku utt kurš uzrāda zivju sugu!!!
:)))
21.jūnijs 2011, 12:21 | links
 
Urmaas! ja tik laikam ka tu nezina pa tadu lietu ka ir ari tadi ehaloti kas uzrada kas pa zivim ir apaksa!tu jau laikam dzivo vel 20 gadsimta!pamosties tagad ir 21gs!!ja atrod zivju koncentresanos vietu tad turpat tuvuma jabut ari kadai plesigai!!!bet vara ari nebut!!!
21.jūnijs 2011, 11:21 | links
 
kas der visam tas neder nekam)))
21.jūnijs 2011, 09:53 | links
 
Tad jau redzēs, bet domāju ka Garmin'am vajadzētu būt "ar kārtu" labākam.
21.jūnijs 2011, 09:13 | links
 
Tere Walts :)
Liela atšķirība nebūs.Tik iesākumā būs jāpierod pie "staigājošās" bildes.
:))
21.jūnijs 2011, 08:36 | links
 
Uz kādu laiku esmu ticis pie Garmin 550c ehalota.
Braukšu uz copi, uzlikšu jauno Garmin un manu veco Humminbird PiranhaMAX 230 blakus un paskatīšos ko šie rāda.
21.jūnijs 2011, 08:08 | links
 
cik copmaņu tik katram savs viedoklis un skaidrības nekādas)))ko nu kuram tur rāda un nerāda)))
21.jūnijs 2011, 07:46 | links
 
Atrast vietu kur koncentrējušās zivis - saki.Nunu.Un ko tavs eholots parādīs,zivis=hvz kādas?Uz ko un kā šamās ķersi,ja pat nezini kas tās par zivīm.Brīnoties eholotā uz "zivju bariem" tik lieki laiku zaudēsi!Jeb taisies uz mīklas zanderus,ar spini raudas,vai ar tīklu visu ko var sasmelt,ķert?Kā tu vari zināt,kas tās par zivīm un uz ko labāk ķert???Tāpēc nesip smadzenes sev un citiem.
:)))
21.jūnijs 2011, 00:10 | links
 
urmass tev vajag jepolots???tas ir kautkads jauns gadzets prieks makskeresanas???man nevajag eholots lai raditu tikai zivis bet gan dzilumu un ta talak!!plus vel svesa ezera vieta kur nekad neesmu copejis ar eholotu izmantoju ari prieks ta lai atrastu aptuveno vietu kur koncentrejas zivis!!!
20.jūnijs 2011, 22:43 | links
 
nekāda brīnuma tur nav - eholots rāda vides blīvuma izmaiņas - tātad visiem taisnība - šis rāda gan svinu, gan gaisa burbuli, gan peldpūsli, gan akmeņus un temperatūras barjeru. :)
20.jūnijs 2011, 22:37 | links
 
Man reiz Volgas attekā zivi rādīja biezā slānī ,mēgināju gan šā ,gan tā,bet -nekā...Izrādījās, ka piestāju pie kustoša krūmāja...Tā ka, tik vienkārši nav,katrs ehalots tāpat kā zive,-jāpazīst...
20.jūnijs 2011, 21:31 | links
 
Vot nezinu, jāuzprasa būs, gari striķi noteikti :D
20.jūnijs 2011, 21:22 | links
 
:DDD
20.jūnijs 2011, 21:22 | links
 
andzus69
nez, pēc kā ta zuši vecajā fishfinderā izskatās?????:DDDDDD
20.jūnijs 2011, 21:21 | links
 
Man ģeds mēģināja iestāstīt, ka redz viņa vecais Fishfinders esot pats "krutākais" eholots-brekšus rādot plakanus kā pannas, bet līdakas garenas un asarus arī varot atšķirt :D Lai jau :D
20.jūnijs 2011, 21:16 | links
 
Ar eholotu nevar noteikt,var tikai nojaust,kādu zivi šamais dotajā brīdī uzrāda.Tā kā zivis mēdz mainīt uzturēšanās vietas,tad ar to noteikšanu ari ir tā kā ir.Tik nevajag stāstīt pasakas,ka samu rāda ar platāku galvu,asari ar smalkāku zvīņu utt.
:))
20.jūnijs 2011, 21:11 | links
 
Atstaro, nedaudz, arī dažādas temperatūras ūdens slāņi, bet tas ar no setingiem atkarīx.
Par to atstarošanos no pūšļa gan, man šķiet, ir ...
20.jūnijs 2011, 21:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager