Eholotes

dadzīt - tas bija sen un vairs nav taisnība :)) eholoti atpazīst vides blīvuma izmaiņas, jo kā gan citādi varētu redzēt svariņu un ēsmu?? piem sliekām peldpūšļa nav... :)) un tāpēc arī reizēm rāda temperatūras barjeru u.c. "gļukus"
13.aprīlis 2011, 10:32 | links
 
eholotā var regulēt jūtību...ja būs 100% tad visas mazās mailes rādīsies, kā konkrēti makani pa visu ekrānu...uzliksi 1%, nerādīs vispār neko, bet ja parādīs, tad tas būs tiešām nezvērs/.//
13.aprīlis 2011, 10:30 | links
 
Zivniekam ļoti pareizas domas, pievienojos...par samiem - taisnība, par "brekšu bariem ziemā" - hvz, nav gadījies.

Vēl zivis vajag redzēt copējot lielos un dziļos ūdeņos - piem. norvēģijā.
13.aprīlis 2011, 10:29 | links
 
Ruu
Eholote atpazīst zivs gaisa pūsli, jo lielāks gaisa burbulis, jo lielāku zivi rāda.
13.aprīlis 2011, 10:29 | links
 
uz kvoku jaa,bet man Aiviekstee bik citaadaaka taa gjeela,te kvoks nedarbojas.Un veel man intresanti par to zivs izmeeru,kaa ehalots vinju nosaka.Vai ir taa ka vinjsh njem taas zivis staraa un tad nosaka kura tur lielaaka,kura mazaaka,tik pat labi lielaakaa var buut 100g un mazaakaa kaut kaadi 20g bet raadiis kaa lielaas,vai kaa?
13.aprīlis 2011, 10:26 | links
 
Ruu
daudz reizes jau savas domas esmu šeit par tām zivīm teicis - pateikšu vēlreiz :)))
je nenodarbojies ar samu kvokošanu, vai piemēram, ziemā nemeklē brekšu baru, tad uz tām zivīm nav pilnīgi nekādas jēgas skatīties...ja zics guļ uz grunts, tu viņu neredzēsi, ja viņa ir virs grunts tad tik un tā iespēja viņu noķert ir minimāla, jo tu pat nezini, kas tā ir par zivi...
vietā, kur vasarā, ķeru zandartus, zivi nerāda vispār, varbūt starā pa retam iepeld kāda sīkzivs, bet zandarti ķerās :))))
13.aprīlis 2011, 10:25 | links
 
Lai eholots atpazītu zivi, tipa atšķirtu asari no raudas, tad tam ir jābūt ārkārtīgi dārgam eholotam. Iespējams tādi ir, bet tādu rokā neesmu turējis.

Samu, kas guļ uz grunts nevar redzēt, kusties vai nekusties. Toties labi redz, kad šis ceļās augšā un no tā var secināt, ka tas ir sams. citas zivis tā nedara.
13.aprīlis 2011, 10:22 | links
 
Ar Lowrance ziemā nekādu problēmu tikai lielos mīnusos īpaši jāsargā krāsainie displeji
13.aprīlis 2011, 10:21 | links
 
Uz grunts guļošu zivi neredzesi, bet ja vina būs virs grunts, tad redzēsi gan stāvošu gan kustībā. Kvokojot labi var redzēt kā grunti rāda visu laiku gludu un kā sams ceļas augšā no grunts.
13.aprīlis 2011, 10:20 | links
 
nu skaidrs.Un par to kustiibu,vai lai ehalots atpaziitu zivi,tai ir jaabuut kustiibaa?Zinu ka parasti zivis nestaav nekustiigi,bet taadas zivis kaa sami,meedz guleet uz grunts nekustiigi
13.aprīlis 2011, 10:10 | links
 
>Ruu >Lizzy< komentārs 14 martā "Piranha MAX 160 (un arī citi Piranha sērijas modeļi) nav īsti paredzēts lietošanai ziemā. Protams, to var darīt, bet rādījumi var būt neprecīzi, sevišķi pie lieliem mīnusiem.
13.aprīlis 2011, 10:06 | links
 
vienkaarshi es izraknjaaju pielikto dokumentaaciju shim un klaat nebija par temperatuuras amplituudi pilniigi nekas.Vecajam bija skaidri uzrakstiits,no tik graadiem miinusaa liidz tik plusaa.Un ziemaa meegjinot aalinjgjii bilde bija kaut kaada haotiska,briizham kaut kaadi neadekvaati uzplaiksniijumi ekraanaa,tad es nodomaaju varbuut sho nemaz nevar aukstumaa lietot
13.aprīlis 2011, 09:56 | links
 
tas par zivju baidīšanu no kolēģu pieredzes pērnavas līcī :)
13.aprīlis 2011, 09:53 | links
 
> Ruu man liekas Lizzy kādu laiku atpakal par ziemas modeliem rakstija atbildes
13.aprīlis 2011, 09:51 | links
 
Ruu
lai rādītu precīzi, kustībā nav jābūt...viņam viss ir jārāda...
par ziemu runājot...grūti teikt, cik es ar savu esmu bijis, viss ir bijis kārtībā, vienīgā problēma ir tā, ka aķīts fiksi beidzās, bet citādi rādija visu kā pieklājās :))))
13.aprīlis 2011, 09:48 | links
 
es ar kad tikko kaa nopirku, tad sleedzu aaraa un iekshaa. it kaa lai taupiitu akumulatoru, it kaa lai nebiedeetu zivis. arii motoru slaapeeju. tagad neko aaraa nesleedzu, iznjemu no aatruma, gaazi nost cik var un meetaaju un kjeras taa pat... ja ir iistaa diena :)
13.aprīlis 2011, 09:47 | links
 
Ruu - ko tu saproti ar "rādītu objektīvi"? Lai dabūtu tādu bildi kā demo režīmā - ar kalniem un lejām un zivtiņu bariem - jā, tad ir jākustās. :))

Stāvot uz vietas eholots rādīs dziļumu, dibena sastāvu un zivis, kas iepeldēs starā.
13.aprīlis 2011, 09:47 | links
 
> marti Tas varetu būs kads no Fishin, Buddy no Humminbird. Viniem vienīgajiem ir stars uz priekšu un uz leju. ērti stiprināms pie laivas, jo eholotam devējs jau iebuvēts eholota kājā.
13.aprīlis 2011, 09:46 | links
 
piekrītu ronny par tiem grādiem, bet par to skaņu runājot...nezinu gan, es personīgi neesmu nekādu starpību izjutis kad eholote ir ieslēgta, vai izslēgta...tas man liekas vairāk pašam tīri psiholoģiski....
13.aprīlis 2011, 09:44 | links
 
Gribeeju vaicaat par H Piranju 170 kaa tur ir,lai ehalots raadiitu objektiivi,tam jaabuut kustiibaa?Un kaa ir ar ziemu,pameegjinaaju un man vinjsh kaut ko neobjektiivi raadija,vinjam ir kaut kaadi temperatuuras ierobezhojumi?
13.aprīlis 2011, 09:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager