Eholotes

Davis-Di [5.jan]: nā, gadiem ejot kļūstam prasīgāki. nesen atgriezos teiksim no taizemes un saptatu ka te nu ļoti labi dzīvojam, protams tur cita kultūra un tā, bet man jau škiet ka letiņš tomēr čīkst par daudz

svens76, 5.janvāris 2024, 21:30

Mjā, es pilnīgi tev piekrītu.
Es kad atgriezos no Haiderabadas, man vispār muti ne par ko negribējās vērt vaļā un reāli tracināja, kad bērni sāka čīkstēt es to ēdīšu un šo nē utt.
Pieļauju ka problēma pastāv dēļ tā, ka daudziem letiņiem nav ar ko salīdzināt.
jap, daudzi te iesūnojuši un nav tiešām ar ko salīdzināt
5.janvāris 2024, 21:49 | links
 
Haidarabadas/Indija.
5.janvāris 2024, 21:48 | links
 
nā, gadiem ejot kļūstam prasīgāki. nesen atgriezos teiksim no taizemes un saptatu ka te nu ļoti labi dzīvojam, protams tur cita kultūra un tā, bet man jau škiet ka letiņš tomēr čīkst par daudz

svens76, 5.janvāris 2024, 21:30


Mjā, es pilnīgi tev piekrītu.
Es kad atgriezos no Haiderabadas, man vispār muti ne par ko negribējās vērt vaļā un reāli tracināja, kad bērni sāka čīkstēt es to ēdīšu un šo nē utt.
Pieļauju ka problēma pastāv dēļ tā, ka daudziem letiņiem nav ar ko salīdzināt.
5.janvāris 2024, 21:47 | links
 
RaimisD [5.jan]: svens76 [23m]: tas laikam līdzīgi kā 10 collas garmims kādreiz likās liels, tagad ni..uja tur nevar redzēt:)Tas tamdēļ, ka agrāk biji priecīgs ekrānā redzot zivi un mānekli. Tagad jāredz tā, lai var saprast kas par zivi , kāda viņai sejas izteiksme un kur viņa skatās, kad māneklis tuvojās. :)))
nā, gadiem ejot kļūstam prasīgāki. nesen atgriezos teiksim no taizemes un saptatu ka te nu ļoti labi dzīvojam, protams tur cita kultūra un tā, bet man jau škiet ka letiņš tomēr čīkst par daudz
5.janvāris 2024, 21:30 | links
 
svens76 [5.jan]: tas laikam līdzīgi kā 10 collas garmims kādreiz likās liels, tagad ni..uja tur nevar redzēt:)
Tas tamdēļ, ka agrāk biji priecīgs ekrānā redzot zivi un mānekli. Tagad jāredz tā, lai var saprast kas par zivi , kāda viņai sejas izteiksme un kur viņa skatās, kad māneklis tuvojās. :)))
5.janvāris 2024, 21:25 | links
 
irganviens [5.jan]: svens76 [13:26]: svens76 [13:21]: iedeva man šodien riverteču testiem, provēs vīkendā uztaisīt rezumēbaigi domāju nemanāma izmēra atšķirība, pieradīs. līdzīgi bija ka paņēmu lielāko garmin fenix pulksteni, tagad jau tik pierasts ka uz mazaakiem neskatos. tas pats ar glaudāmtelefoniem:)Bet šim jau tikai korpuss lielāks, ne ekrāns... otrādāk būtu labāk :)
ekrāns jā, tāds pats. bet sajūta ka šo diezgan uzlabojuši, nu vismaz tagad uz dīvāna spaidot man tas patīk, visas izvēlnes, funkcijas utt. diezgan saprotamas un viegli un ātri sasniedzamas. un jā, mans 8tais tagad jau škiet par mazu:) tas laikam līdzīgi kā 10 collas garmims kādreiz likās liels, tagad ni..uja tur nevar redzēt:)
5.janvāris 2024, 21:06 | links
 
Ekrānu (vismaz android) var bloķēt kāvertikāli, tā arī horizontāli. Lai nobloķētu horizontāli, uzliec uz auto, tad atver kaut vai to pašu chrome un uzliec horizontāli. Kad teksts ir horizontāli, tad pavelc uz leju un nobloķē.

irganviens, 5.janvāris 2024, 21:02

Man telefonam 2 varianti - bloķēt un nebloķēt :D
5.janvāris 2024, 21:06 | links
 
MT9 [5.jan]: Nesen kāds te rakstīja, ka saskārās Dīperim ar sekojošu problēmu - ekrāns visu laiku mēģina pagriezties te vertikāli, te horizontāli, te vispār uz otru pusi. Mani šodien nepatīkami pārsteidza tieši tā pati problēma. Piedevām vēl atteicās strādāt navigācija, kura rāda virzienu uz saglabātajiem punktiem. Varbūt kādam sanāca šo šaizi atrisināt un var padalīties ar problēmas risinājumu. Man tas sākās vai nu pēc Deeper programmas, vai telefona softa atjaunināšanas...
Ekrānu (vismaz android) var bloķēt kāvertikāli, tā arī horizontāli. Lai nobloķētu horizontāli, uzliec uz auto, tad atver kaut vai to pašu chrome un uzliec horizontāli. Kad teksts ir horizontāli, tad pavelc uz leju un nobloķē.
5.janvāris 2024, 21:02 | links
 
svens76 [5.jan]: svens76 [13:21]: iedeva man šodien riverteču testiem, provēs vīkendā uztaisīt rezumēbaigi domāju nemanāma izmēra atšķirība, pieradīs. līdzīgi bija ka paņēmu lielāko garmin fenix pulksteni, tagad jau tik pierasts ka uz mazaakiem neskatos. tas pats ar glaudāmtelefoniem:)
Bet šim jau tikai korpuss lielāks, ne ekrāns... otrādāk būtu labāk :)
5.janvāris 2024, 20:57 | links
 

Dziļumu karte ar šādu zīmīti. Ar iespēju to skatīt 3D attēlā.
5.janvāris 2024, 20:26 | links
 
Tā vecā versija ir ar 3D kartēm ?

RaimisD, 5.janvāris 2024, 20:24

3D kartes man rāda. (v1.29.1.6276, fw00.82)
5.janvāris 2024, 20:26 | links
 
MT9 [5.jan]: Es vienkārši izinstalēju programmu un ieinstalēju atpakaļ no jauna. Cik saprotu, tā ir vecāka programma, jo uzreiz man piedāvāja veikt atjauninājumus, no kā es atteicos. Pēc kā ieliku bumbu krūzē ar ūdeni, ieslēdzu aplikāciju, grozīju telefonu, bet ekrāns palika nemainīgs. Ceru, ka āliņģī būs tas pats.
Tā vecā versija ir ar 3D kartēm ?
5.janvāris 2024, 20:24 | links
 
Padalies ja izdevās

udens2, 5.janvāris 2024, 20:03

Es vienkārši izinstalēju programmu un ieinstalēju atpakaļ no jauna. Cik saprotu, tā ir vecāka programma, jo uzreiz man piedāvāja veikt atjauninājumus, no kā es atteicos. Pēc kā ieliku bumbu krūzē ar ūdeni, ieslēdzu aplikāciju, grozīju telefonu, bet ekrāns palika nemainīgs. Ceru, ka āliņģī būs tas pats.
5.janvāris 2024, 20:22 | links
 
Moš Jums telefoni četrgadīgi. Iespējams deeper proga ir par smagu, pārāk prasīga pret ierīci.

RaimisD, 5.janvāris 2024, 18:48
Nē, telefons jaudīgs, šī gada modelis. Kaut kas ar softu nav īsti labi. Bet izskatās, ka būšu ticis gudrs.

MT9, 5.janvāris 2024, 18:53
Padalies ja izdevās
5.janvāris 2024, 20:03 | links
 
Man ar veco telefonu deeperim arī gļuki bija.
Pārejot no ālinģa uz ālinģi tas baigi ilgi slēdzās klāt skanēšanai. Ilgi meklēja savienojumu ar telefonu. Problēmas ar lokācijas noteikšanu. Atjaunināju deeperi, nepalīdzēja.

Nopirku jaunu trubu, ehalote un aplikācija strādā perfekti. Zibenīgi sakonaktējas un sāk skanēt.

Moš Jums telefoni četrgadīgi. Iespējams deeper proga ir par smagu, pārāk prasīga pret ierīci.

RaimisD, 5.janvāris 2024, 18:48

Man ar veco telefonu bij gļuks, ka deeperis nereti bremzēja un tad pēkšņi izmeta 60+metrus.... Dažreiz tas pargāja, dažreiz ne, un tad es metu šo kabatā un laidu tāpat.
Ceru, ka ar jauno telefonu nekas tāds vairs nebūs)
5.janvāris 2024, 19:52 | links
 
MT9 [5.jan]: Nē, telefons jaudīgs, šī gada modelis. Kaut kas ar softu nav īsti labi. Bet izskatās, ka būšu ticis gudrs.

MT9, 5.janvāris 2024, 18:53
Par šī gada modeli samelojos, aizmirsu, ka jau 2024. gads :))

Nja!...Katram savs!:DDD
5.janvāris 2024, 19:13 | links
 
MT9 [5.jan]: Par šī gada modeli samelojos, aizmirsu, ka jau 2024. gads :))
Es ar parakstoties vēl skricelēju 2023 :)))
5.janvāris 2024, 19:04 | links
 
Nē, telefons jaudīgs, šī gada modelis. Kaut kas ar softu nav īsti labi. Bet izskatās, ka būšu ticis gudrs.

MT9, 5.janvāris 2024, 18:53

Par šī gada modeli samelojos, aizmirsu, ka jau 2024. gads :))
5.janvāris 2024, 18:54 | links
 
Moš Jums telefoni četrgadīgi. Iespējams deeper proga ir par smagu, pārāk prasīga pret ierīci.

RaimisD, 5.janvāris 2024, 18:48

Nē, telefons jaudīgs, šī gada modelis. Kaut kas ar softu nav īsti labi. Bet izskatās, ka būšu ticis gudrs.
5.janvāris 2024, 18:53 | links
 
Man ar veco telefonu deeperim arī gļuki bija.
Pārejot no ālinģa uz ālinģi tas baigi ilgi slēdzās klāt skanēšanai. Ilgi meklēja savienojumu ar telefonu. Problēmas ar lokācijas noteikšanu. Atjaunināju deeperi, nepalīdzēja.

Nopirku jaunu trubu, ehalote un aplikācija strādā perfekti. Zibenīgi sakonaktējas un sāk skanēt.

Moš Jums telefoni četrgadīgi. Iespējams deeper proga ir par smagu, pārāk prasīga pret ierīci.
5.janvāris 2024, 18:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager