Eholotes

Man pārinstalācija nelīdzēja,iemet krūzē un pārbaudi

udens2, 5.janvāris 2024, 18:15

Iemetu krūzē, rāda, ka pārāk sekls, bet ekrāns negrozās. Piedāvā atjaunināt programmu, bet man kaut kā negribās :))
5.janvāris 2024, 18:30 | links
 
Man tas bija,un ir,tā arī neizdevās atrisināt to problēmu,pēdējais updats neko nemainīja

udens2, 5.janvāris 2024, 17:55
Pārinstalēju aplikāciju, nezinu vai palīdzēja, jāmeklē ūdens.. :D

MT9, 5.janvāris 2024, 18:03
Man pārinstalācija nelīdzēja,iemet krūzē un pārbaudi
5.janvāris 2024, 18:15 | links
 
Man tas bija,un ir,tā arī neizdevās atrisināt to problēmu,pēdējais updats neko nemainīja

udens2, 5.janvāris 2024, 17:55

Pārinstalēju aplikāciju, nezinu vai palīdzēja, jāmeklē ūdens.. :D
5.janvāris 2024, 18:03 | links
 
Nesen kāds te rakstīja, ka saskārās Dīperim ar sekojošu problēmu - ekrāns visu laiku mēģina pagriezties te vertikāli, te horizontāli, te vispār uz otru pusi. Mani šodien nepatīkami pārsteidza tieši tā pati problēma. Piedevām vēl atteicās strādāt navigācija, kura rāda virzienu uz saglabātajiem punktiem. Varbūt kādam sanāca šo šaizi atrisināt un var padalīties ar problēmas risinājumu. Man tas sākās vai nu pēc Deeper programmas, vai telefona softa atjaunināšanas...

MT9, 5.janvāris 2024, 16:23
Man tas bija,un ir,tā arī neizdevās atrisināt to problēmu,pēdējais updats neko nemainīja
5.janvāris 2024, 17:55 | links
 
To ekrāna griešanos varēja kaut kā kalibrēt telefonā, ja nemaldos.

Davis-Di, 5.janvāris 2024, 17:08

Ja telefonā nobloķē griešanos, ekrāns visu laiku attēlo aplikāciju vertikāli, bet man vajag horizontāli.
5.janvāris 2024, 17:10 | links
 
Nesen kāds te rakstīja, ka saskārās Dīperim ar sekojošu problēmu - ekrāns visu laiku mēģina pagriezties te vertikāli, te horizontāli, te vispār uz otru pusi. Mani šodien nepatīkami pārsteidza tieši tā pati problēma. Piedevām vēl atteicās strādāt navigācija, kura rāda virzienu uz saglabātajiem punktiem. Varbūt kādam sanāca šo šaizi atrisināt un var padalīties ar problēmas risinājumu. Man tas sākās vai nu pēc Deeper programmas, vai telefona softa atjaunināšanas...

MT9, 5.janvāris 2024, 16:23


To ekrāna griešanos varēja kaut kā kalibrēt telefonā, ja nemaldos.
Par navigāciju, tad tā var gļučīt dēļ austrumu kaimiņu aktivitātēm, vismaz pirms pāris dienām ziņās teica ka diezgan radot traucējumus GPS signālos.
5.janvāris 2024, 17:08 | links
 
Nesen kāds te rakstīja, ka saskārās Dīperim ar sekojošu problēmu - ekrāns visu laiku mēģina pagriezties te vertikāli, te horizontāli, te vispār uz otru pusi. Mani šodien nepatīkami pārsteidza tieši tā pati problēma. Piedevām vēl atteicās strādāt navigācija, kura rāda virzienu uz saglabātajiem punktiem. Varbūt kādam sanāca šo šaizi atrisināt un var padalīties ar problēmas risinājumu. Man tas sākās vai nu pēc Deeper programmas, vai telefona softa atjaunināšanas...
5.janvāris 2024, 16:23 | links
 
Jurik [5.jan]: svens76 [13:27]: svens76 [58m]: svens76 [5m]: iedeva man šodien riverteču testiem, provēs vīkendā uztaisīt rezumēbaigi domāju nemanāma izmēra atšķirība, pieradīs. līdzīgi bija ka paņēmu lielāko garmin fenix pulksteni, tagad jau tik pierasts ka uz mazaakiem neskatos. tas pats ar glaudāmtelefoniem:)devējiKabelis miksts no tā ko kolēgas dāmām apaļumos šuj? Nav pamanījušies tai devēja blokā arī akumulatoru ietilpināt?
kabelis labs uz tausti tāpat kā dāmu apaļumi
5.janvāris 2024, 14:44 | links
 
svens76 [5.jan]: svens76 [58m]: svens76 [5m]: iedeva man šodien riverteču testiem, provēs vīkendā uztaisīt rezumēbaigi domāju nemanāma izmēra atšķirība, pieradīs. līdzīgi bija ka paņēmu lielāko garmin fenix pulksteni, tagad jau tik pierasts ka uz mazaakiem neskatos. tas pats ar glaudāmtelefoniem:)devēji
Kabelis miksts no tā ko kolēgas dāmām apaļumos šuj? Nav pamanījušies tai devēja blokā arī akumulatoru ietilpināt?
5.janvāris 2024, 14:27 | links
 
udens2 [5.jan]: svens76 [18m]: iedeva man šodien riverteču testiem, provēs vīkendā uztaisīt rezumēbaigi domāju nemanāma izmēra atšķirība, pieradīs. līdzīgi bija ka paņēmu lielāko garmin fenix pulksteni, tagad jau tik pierasts ka uz mazaakiem neskatos. tas pats ar glaudāmtelefoniem:)

svens76, 5.janvāris 2024, 13:26Es ilgi pretojos lieliem glaudāmtelefoniem,5 collas likās liels,nākamo droši ka ņemšu 5,5 vai 6 collas lielu.
manam 6.8 collas, sākumā šķita ka par lielu, bet kā jau teicu pierod ļoti ātri
5.janvāris 2024, 13:49 | links
 
svens76 [18m]: iedeva man šodien riverteču testiem, provēs vīkendā uztaisīt rezumēbaigi domāju nemanāma izmēra atšķirība, pieradīs. līdzīgi bija ka paņēmu lielāko garmin fenix pulksteni, tagad jau tik pierasts ka uz mazaakiem neskatos. tas pats ar glaudāmtelefoniem:)

svens76, 5.janvāris 2024, 13:26
Es ilgi pretojos lieliem glaudāmtelefoniem,5 collas likās liels,nākamo droši ka ņemšu 5,5 vai 6 collas lielu.
5.janvāris 2024, 13:43 | links
 
svens76 [5.jan]: svens76 [5m]: iedeva man šodien riverteču testiem, provēs vīkendā uztaisīt rezumēbaigi domāju nemanāma izmēra atšķirība, pieradīs. līdzīgi bija ka paņēmu lielāko garmin fenix pulksteni, tagad jau tik pierasts ka uz mazaakiem neskatos. tas pats ar glaudāmtelefoniem:)

devēji
5.janvāris 2024, 13:27 | links
 
svens76 [5.jan]: iedeva man šodien riverteču testiem, provēs vīkendā uztaisīt rezumē

baigi domāju nemanāma izmēra atšķirība, pieradīs. līdzīgi bija ka paņēmu lielāko garmin fenix pulksteni, tagad jau tik pierasts ka uz mazaakiem neskatos. tas pats ar glaudāmtelefoniem:)
5.janvāris 2024, 13:26 | links
 
iedeva man šodien riverteču testiem, provēs vīkendā uztaisīt rezumē
5.janvāris 2024, 13:21 | links
 
Šodien jau sañēmu!!!

Tomas, 5.janvāris 2024, 12:01


Neaizmirsti noziņot, kad ieslēdzi, kad bateriju nomainīji utt.
5.janvāris 2024, 12:20 | links
 
Šodien jau sañēmu!!!
5.janvāris 2024, 12:01 | links
 
feinaiss [4.jan]: Kāds netirgo chirp plus jeb chirp 2 ?
Pērk/Pārdod topikā vakar ielikts.

,,pludinsh
Pārdodu Deeper chirp+ labā stāvoklī, lietots maz. 170e atrodos Rīgā, varu nosūtīt ar pakomāta starpniecību"
5.janvāris 2024, 08:04 | links
 
Jau pasutju 8. Rit solija piegadat.
Bet tiem kam nepatik, jau sen vajadela sakt braukt ar velosipedu.
A autinus nolikt mala. Lai neatbalstit...

Tomas, 4.janvāris 2024, 20:19

Nu takš jau slēdzām tēmu, bet tev vienalga svilst?
4.janvāris 2024, 22:47 | links
 
Kāds netirgo chirp plus jeb chirp 2 ?
4.janvāris 2024, 21:59 | links
 
Jau pasutju 8. Rit solija piegadat.
Bet tiem kam nepatik, jau sen vajadela sakt braukt ar velosipedu.
A autinus nolikt mala. Lai neatbalstit...
4.janvāris 2024, 20:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager