Eholotes

MT9 [4.jan]: badapiicka [15m]: Neviens, jo es nebalsoju par vienotību)))) Bet, ja nopietni- vai nu tavs vai mans, 2+2=4 vai nu 2+2=22, abi reizē nebūs pareizi.Nu re, pie kaut kāda kopsaucēja nonācām :) Bet, ja par eholotēm, tad Svens šajā foruma sadaļā jau daudz ir uzrakstījis par konkrētu modeļu plusiem, mīnusiem. Atliek tikai lasīt :)
tas jau tikai mans viedoklis:) bet vislabāk jau paliek skaidrs kad paši ņem un testē, jebkuram ir taču čoms ar jebkura modeļa eholoti, vajag paprovēt lai saprastu
4.janvāris 2024, 19:17 | links
 
badapiicka [4.jan]: Neviens, jo es nebalsoju par vienotību)))) Bet, ja nopietni- vai nu tavs vai mans, 2+2=4 vai nu 2+2=22, abi reizē nebūs pareizi.
Nu re, pie kaut kāda kopsaucēja nonācām :) Bet, ja par eholotēm, tad Svens šajā foruma sadaļā jau daudz ir uzrakstījis par konkrētu modeļu plusiem, mīnusiem. Atliek tikai lasīt :)
4.janvāris 2024, 19:10 | links
 
Hmm, kas nepareizs ir izvēlē nepirkt krievu preces?

badapiicka, 4.janvāris 2024, 15:48
Es to neteicu. Es biju domājis sekojošo - vārdu savienojums "pareizs lēmums", ir tāds savāds, jo cilvēki ir dažādi un katrs rīkojas pēc saviem ieskatiem. Tu katru dienu pieņem simtiem lēmumu. Tev tie var šķist pareizi, citam nepareizi. Karš ir emocionāla tēma, labāk paņemsim citu piemēru - tu uzskati par pareizu, balsot par Vienotību, es uzskatu, ka tas nav pareizi un nebalsoju. Kurš lēmums ir pareizs?

MT9, 4.janvāris 2024, 18:29

Neviens, jo es nebalsoju par vienotību)))) Bet, ja nopietni- vai nu tavs vai mans, 2+2=4 vai nu 2+2=22, abi reizē nebūs pareizi. Vienu var pamatot, otru ne. Tas, ka mums viens patīk, bet otrs nē- tas ir cits stāsts. Nevar personīgā uztvere ("nu un?", "kas tev no tā?")būt visam mēraukla, citādi mums būs haosiņš)
Labi, viss, viss, es beidzu, ja eholotes- ta eholotes, kā mums to KristapsS jau pareizi saka.
Cien.admini- solīt nesolu, bet centīšos nepavilkties uz šiem jautājumiem nevietā.
4.janvāris 2024, 19:01 | links
 
Katram savs lēmums tas pareizākais,to atbalstam ar savu sirdi un maciņu.Par šo varētu politikas sadaļā.Šeit interesantāk palasīt lietotāju pieredzi ar eholotēm.
4.janvāris 2024, 18:36 | links
 
Hmm, kas nepareizs ir izvēlē nepirkt krievu preces?

badapiicka, 4.janvāris 2024, 15:48

Es to neteicu. Es biju domājis sekojošo - vārdu savienojums "pareizs lēmums", ir tāds savāds, jo cilvēki ir dažādi un katrs rīkojas pēc saviem ieskatiem. Tu katru dienu pieņem simtiem lēmumu. Tev tie var šķist pareizi, citam nepareizi. Karš ir emocionāla tēma, labāk paņemsim citu piemēru - tu uzskati par pareizu, balsot par Vienotību, es uzskatu, ka tas nav pareizi un nebalsoju. Kurš lēmums ir pareizs?
4.janvāris 2024, 18:29 | links
 
Sven, man tas nav moderni. Es to paužu kopš 2014.gada :DDD Tātad jau gandrīz 10 gadus. Neviena mode nav tik ilglaicīga :D
4.janvāris 2024, 16:54 | links
 
Zb vnk, ka jūs katrā forumā sadaļā paužat savu politisko viedokli. Laikam analfabēti un neprotat lasīt nosaukumus. nu bet labi… man tik interesē atsevišķu kompetento cilvēku viedoklis.

Stichling, 4.janvāris 2024, 16:26

Katrā foruma sadaļā?!.... Kļuva interesanti- paskatījos četrās svaigākajās tēmās- no politiskā viedokļa paušanas ne miņas.. Kāds būs "maķenīt" pārspīlējis)))) Kaut gan - var saprast, jo nevienam nepatīk, ja šais jautājumos norāda uz kādu smaciņu. Tādi nu esam))
p.s. NEofftops- nesaprotu, kāpēc uzņēmīgie pelnītāji leiši neuztaisa kādu labu konkurentu krievu praktikam? Nu neticas, ka "analogovņetu" ir tik ļoti unikāls/neatkārtojams utt)) Cept augšā maksimas pa visu Latviju laikam vienkāršāk..
p.p.s.Mans vecais galaxy s5mini pensijā, paskatīsimies, kā poco m5s turēs deeperi (pro+) - drīzumā laikam laidīs uz ledus kāpt pilsētā, būs interesanti.
4.janvāris 2024, 16:54 | links
 
Secinajums.
Viens otrs ir toc slims.
4.janvāris 2024, 16:52 | links
 
Stichling - Personiski tevi nepazīstu. Par sevi varu teikt, ka konkrēti es neesmu analfabēts, drīzāk otrādi - konkrēts alfabēts.

Uzskatu, ka varbūt tieši pateicoties cilvēkiem, kuri Latvijā visu laiku ir uzskatījuši, ka eholotes ir tikai eholotes, pie mums ir tādā dibuā. Kā jau to apliecina Latvijas ne tik senā vēsture.

Turklāt - ražotājam ir milzīga nozīme. Piemēram, manā ne visai veiksmīgajā pieredzē ar ledusskapjiem, varu teikt, ka Bosh ledusskapis, kas ražots Turcijā, nu ļoti dikti atšķiras no Polijā vai Vācijā ražotā. Nu ļoti. Līdz ar to diskusiju par ražotājvalsti uzskatu par pieņemamu arī sadaļā par eholotēm.
4.janvāris 2024, 16:51 | links
 
Stichling [4.jan]: Zb vnk, ka jūs katrā forumā sadaļā paužat savu politisko viedokli. Laikam analfabēti un neprotat lasīt nosaukumus. nu bet labi… man tik interesē atsevišķu kompetento cilvēku viedoklis.
tas tagad moderni to visur paust:)
4.janvāris 2024, 16:47 | links
 
svens76 [4.jan]: Stichling [13:30]: paiks [10:49]: Es, protams, iepriekš iegādāto Nelmu un zābīšus, misenē nemetīšu. Bet, nupat, atjauninot ziemas copei paredzēto eholokāciju, praktiķi neizvēlējos, notiekošā dēļ. Neatbalstīšu to vājprātīgo nāciju, pat ja man tas sagādās kādas neērtības.Nu beidziet tak visu politizēt… Brīžiem eholote ir vnk eholote. Un tavs niecīgs “atbalsts” nav nevienam vajadzīgs… vienīgi Tev pašam un lai citiem it kā kaut ko pierādīt. Bet tie ir tikai vārdi…
Man ir bijis viens no pirmajiem praktikiem, melnais, hvz kāds tur numurs, nu nepatika… Interfeiss Deeperam patika vairāk. Lietoju deeper, ziemā ir ok, vasarā no laivas ir kas cits; no krasta mest, ir problemas ar signālu, bet lai “ieklipsoties” pietiek.
Tagad iepirkos Crazy fish Ukrainā uz melno piektdienu. Man patīk prece un cena. Kā arī nav vēlmes pārmaksāt Larvijā… Vai es ar savu pirkumu esmu atbalstījis Ukrainu? Cerams.tas bija praktik 6 er pro, nu tagadējie galvas tiesu pārāki. dīperim ir savi mīnusi, tāpēc no tà atteicos. bet nu katram savs, pie manas skraidīšanas dīpers neder man un zb tos vižņus tīrīt ārā no āliņģa un swe biezajā ledū čaļi ar dīperiem aplauzās. bet nu katram savas prasības
Saprotu saprotu. A man vnk bilde patīk deeperi:D
4.janvāris 2024, 16:30 | links
 
Zb vnk, ka jūs katrā forumā sadaļā paužat savu politisko viedokli. Laikam analfabēti un neprotat lasīt nosaukumus. nu bet labi… man tik interesē atsevišķu kompetento cilvēku viedoklis.
4.janvāris 2024, 16:26 | links
 

Man šis, ilgus gadus, nokalpoja un turpina asistēt copē, jaunajam īpašniekam, kā ziemas tā vasaras copē. Pārgāju uz Lowrance EliteX3, kas netiks samainīta pret praktiķi, bet gan pret Garminu. Visās ehās redzams pat, no mormenes āķa krītošs motilis.
4.janvāris 2024, 15:59 | links
 
mirtins [4.jan]: "Nu beidziet tak visu politizēt… Brīžiem eholote ir vnk eholote. Un tavs niecīgs “atbalsts” nav nevienam vajadzīgs… vienīgi Tev pašam un lai citiem it kā kaut ko pierādīt."

- kategoriski nepiekrītu. Tā nav politizēšana, bet katra personiska attieksme un izvēle, kas ir jāizdara katru dienu un katru mirkli. Laikā, kad mēs pārdēvējam ielu nosaukumus, nojaucam Puškina pieminekļus un aizliedzam skolās krievu valodu, turpināt pirkt Krievijas preces mazākais ir amorāli.

Es nerunāju par to, kas jau iepriekš ir nopirkts un par to, ka eholote ir laba vai slikta.

Ar šo paužu atbalstu Paikam. Pats kopš 2014.gada apzināti neesmu pircis nevienu krievu vai baltkrievu preci, ne tikai copes veikalā, arī pārtikas veikalos. Un šis atbalsts ir vajadzīgs tirgotājiem, regulāri uzklausot pircēju vēlmes. Ja latvieši nebūtu tādi konformisti cauri gadu simtiem un dirsā līdēji, sen neviens Latvijā netirgotu nevienu krievu vai baltkrievu ražojumu.

Vicināt karogus un dirst soctīklos par patriotismu ir skaisti, bet izdarīt personiskas izvēles, kas nav ērtas vai kas rada kaut kādus apgrūtinājumus, ir mazliet sarežģītāk.

Vēlreiz - eholote noteikti ir laba, bet nevajag aiztikt cilvēkus, kuri ir izdarījuši pareizas izvēles!
es teiksim karogu soctīklos nevicinu, arī tas man škiet mulķīgi. bet katram savs:)
4.janvāris 2024, 15:57 | links
 
Pareizas izvēles?

MT9, 4.janvāris 2024, 15:30


Hmm, kas nepareizs ir izvēlē nepirkt krievu preces?
4.janvāris 2024, 15:48 | links
 
mirtins [4.jan]: Nu var jau aiztikt jebkuru :D Es tikai pozicionējos un arī čurāju eļļu liesmās :DDD
Tad jau viss bumbās, ja esam humoriņu saglabājuši šajā grūtajā laikā :)
4.janvāris 2024, 15:42 | links
 
Nu var jau aiztikt jebkuru :D Es tikai pozicionējos un arī čurāju eļļu liesmās :DDD
4.janvāris 2024, 15:36 | links
 
mirtins [4.jan]: Vēlreiz - eholote noteikti ir laba, bet nevajag aiztikt cilvēkus, kuri ir izdarījuši pareizas izvēles!
Pareizas izvēles? Pārējos var aiztikt? :P MT9 garlaicīgi, braucu no Lukašenko robežas, nolēmu pieliet eļļu ugunī :))
4.janvāris 2024, 15:30 | links
 
"Nu beidziet tak visu politizēt… Brīžiem eholote ir vnk eholote. Un tavs niecīgs “atbalsts” nav nevienam vajadzīgs… vienīgi Tev pašam un lai citiem it kā kaut ko pierādīt."

- kategoriski nepiekrītu. Tā nav politizēšana, bet katra personiska attieksme un izvēle, kas ir jāizdara katru dienu un katru mirkli. Laikā, kad mēs pārdēvējam ielu nosaukumus, nojaucam Puškina pieminekļus un aizliedzam skolās krievu valodu, turpināt pirkt Krievijas preces mazākais ir amorāli.

Es nerunāju par to, kas jau iepriekš ir nopirkts un par to, ka eholote ir laba vai slikta.

Ar šo paužu atbalstu Paikam. Pats kopš 2014.gada apzināti neesmu pircis nevienu krievu vai baltkrievu preci, ne tikai copes veikalā, arī pārtikas veikalos. Un šis atbalsts ir vajadzīgs tirgotājiem, regulāri uzklausot pircēju vēlmes. Ja latvieši nebūtu tādi konformisti cauri gadu simtiem un dirsā līdēji, sen neviens Latvijā netirgotu nevienu krievu vai baltkrievu ražojumu.

Vicināt karogus un dirst soctīklos par patriotismu ir skaisti, bet izdarīt personiskas izvēles, kas nav ērtas vai kas rada kaut kādus apgrūtinājumus, ir mazliet sarežģītāk.

Vēlreiz - eholote noteikti ir laba, bet nevajag aiztikt cilvēkus, kuri ir izdarījuši pareizas izvēles!
4.janvāris 2024, 15:03 | links
 
Stichling [4.jan]: paiks [10:49]: Es, protams, iepriekš iegādāto Nelmu un zābīšus, misenē nemetīšu. Bet, nupat, atjauninot ziemas copei paredzēto eholokāciju, praktiķi neizvēlējos, notiekošā dēļ. Neatbalstīšu to vājprātīgo nāciju, pat ja man tas sagādās kādas neērtības.Nu beidziet tak visu politizēt… Brīžiem eholote ir vnk eholote. Un tavs niecīgs “atbalsts” nav nevienam vajadzīgs… vienīgi Tev pašam un lai citiem it kā kaut ko pierādīt. Bet tie ir tikai vārdi…
Man ir bijis viens no pirmajiem praktikiem, melnais, hvz kāds tur numurs, nu nepatika… Interfeiss Deeperam patika vairāk. Lietoju deeper, ziemā ir ok, vasarā no laivas ir kas cits; no krasta mest, ir problemas ar signālu, bet lai “ieklipsoties” pietiek.
Tagad iepirkos Crazy fish Ukrainā uz melno piektdienu. Man patīk prece un cena. Kā arī nav vēlmes pārmaksāt Larvijā… Vai es ar savu pirkumu esmu atbalstījis Ukrainu? Cerams.
tas bija praktik 6 er pro, nu tagadējie galvas tiesu pārāki. dīperim ir savi mīnusi, tāpēc no tà atteicos. bet nu katram savs, pie manas skraidīšanas dīpers neder man un zb tos vižņus tīrīt ārā no āliņģa un swe biezajā ledū čaļi ar dīperiem aplauzās. bet nu katram savas prasības
4.janvāris 2024, 13:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager