Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
Ramzes56 [05.12.21]: Estrella [9:38]: Vakar cerējām to ļurbu piemānīt.No plkst. 16-00, tik 1 knapmērs un 1 sapals.Vieta cik zinu laba ,cerēju uz ko vairāk!Nesaprotu kapēc tā.Varbūt nārsts?Jo knapmēram nāca ikri ārā.Tā kā bija aizķērusies smuki aiz lūpiņas,sabučojām un palaidām vaļā.Lai jau vairojas!Kurā vietā copejat
Mežā.Cik zinu no agrākās pieredzes,tur labas vietas!Gaidījām labākus rezultātus.Laiks,temperatūras,līmeņi ideāli.Ēsma naktenis,reņģe ,nēģis.Kā citiem šogad ar vēdzeli Bārtā?
5.decembris 2021, 10:59 | links
 
Estrella [05.12.21]: Vakar cerējām to ļurbu piemānīt.No plkst. 16-00, tik 1 knapmērs un 1 sapals.Vieta cik zinu laba ,cerēju uz ko vairāk!Nesaprotu kapēc tā.Varbūt nārsts?Jo knapmēram nāca ikri ārā.Tā kā bija aizķērusies smuki aiz lūpiņas,sabučojām un palaidām vaļā.Lai jau vairojas!
Kurā vietā copejat
5.decembris 2021, 10:43 | links
 
Estrella [05.12.21]: Vakar cerējām to ļurbu piemānīt.No plkst. 16-00, tik 1 knapmērs un 1 sapals.Vieta cik zinu laba ,cerēju uz ko vairāk!Nesaprotu kapēc tā.Varbūt nārsts?Jo knapmēram nāca ikri ārā.Tā kā bija aizķērusies smuki aiz lūpiņas,sabučojām un palaidām vaļā.Lai jau vairojas!
Kurā vietā copejat
5.decembris 2021, 10:43 | links
 
Vakar cerējām to ļurbu piemānīt.No plkst. 16-00, tik 1 knapmērs un 1 sapals.Vieta cik zinu laba ,cerēju uz ko vairāk!Nesaprotu kapēc tā.Varbūt nārsts?Jo knapmēram nāca ikri ārā.Tā kā bija aizķērusies smuki aiz lūpiņas,sabučojām un palaidām vaļā.Lai jau vairojas!
5.decembris 2021, 09:38 | links
 
Par labiem vēdzeļu copes rezultātiem nav dzirdēts, bet tam jau bija arī savi iemesli.
4.decembris 2021, 17:58 | links
 

Šodien kaut kā tā
4.decembris 2021, 17:42 | links
 
Bārtā lkm arī klusums, tā pat kā daudxkur citur
3.decembris 2021, 15:24 | links
 
Kā ar vēdzelēm Bārtas upē
1.decembris 2021, 07:48 | links
 
Vai vēdzeles ir sākušas kustēt?
30.novembris 2021, 23:20 | links
 
Vai kas zināms, kas notiek upē? Brekši, asari, vimbas??
30.novembris 2021, 22:40 | links
 
Par Bārtu nav dzirdētsApmēram 3 nedēļas atpakaļ mehāniķis no kuģa vienā naktī noķēra zuti un kilogramīgu vēdzeli kanālā.Tāds kuriozs fakts.Parasti zuti var noķert vienā gadalaikā a vēdzeli citā.Abi uz brētliņu.Slieku ignorēja.Vēl vairākas reizes mēģināja.Bez rezultāta.
19.novembris 2021, 21:17 | links
 
vai ir kādas ziņas par vēdzelēm,jeb vēl par siltu???
19.novembris 2021, 19:56 | links
 
Sumināts Flakais.Es šodien līdz Bārtai tā arī mazliet neaizgāju.Apstājos tajā sistēmā,ko dēvēju par Bārtas grāvjiem.Nezinu kāpēc,bet sāku tā netipiski - ar līdaku testēšanu.Atsaucība praktiski nekāda.Viens zemmērs nokratījās pie krasta.Apnika neauglība.Pamainījām vietas un sākām kārdināt strīpainīti.Strīpainais atsaucās.Daudz amnestēto. Bet pietika arī,kā tu saki ar pannas sertifikātu.Bonusu nav.200-nieki aizpildīja megabasu nišu.Nu bet pats copes process bija.
19.novembris 2021, 17:37 | links
 
Ja jau tauta prasa - pēc ilgāka pārtraukuma ir pabūts upē. Primārais mērķis vispār identificēt zivju esamību - ar šo uzdevumu galā tikām, zivis apakšā ir, bet visdrīzāk sev tradicionālās vietās. Otrs uzdevus - pierunāt tās apēst to nedabsko gumijas izstrādājumu, ko par mānekli sauc. Jāsaka, ka starp izteiktām zivju kūtruma garpauzēm, trāpījās arī tādi izsalkušie, kuri labprāt šīs gumijas nogaršoja. kopumā pat varēja vakariņām ielasīt. Ūdens līmenis ir strādājams, pie šī vēja gan vietas izvēle svarīga, lai būtu komforts no copes ērtību viedokļa. Duļķis ūdenim ir, prasītos gan nedaudz lielāku dzidrību. Ja apkopo - zivis uzturas sev ierastās vietās, kur tās bijušas arī citu gadu šādos līdzīgos apstākļos. Zivi praktiski bija iespējas noķet uz visām metodēm - MJ,DS, jigrig, pavada. Dažas gumijas stradāja izteiktāk te velku paralēles ar pilsētas kanāla favorītiem, kuri arī upē sevi parādīja. Upe tik sāk nomirināties, ja nebūs lieka ūdens, visss nostāsies savās vietā. Izmēra ziņā bonusu nebija, bet arī izteikti sīkās drazas nebija, tā teikt - visiem bija pannas sadrbspējīgais sertifikāts. ;) Ne asakas! Sekojam meteo ziņām un dodamies copēt!
19.novembris 2021, 01:12 | links
 
Laikam ir tik daudz negatīvu komponentu,ka zivis drausmi kūtras.Mj ignorē jau labu laiku.10 dienas nebiju copē.Darbiņš.Pirms tam ar slieku vēl varēja kādu smuku asari ielasīt.Ezerā ar MJ oktora sākumā un vidū pie golodova dambīša asari ķērās.Tikai ļoti maz punktu kur viņi uzturējās.Baigā meklēšana un pacietība.Asari smuki,trāpijās bonusiņi 600-700 gr. Pēc tam kaut kā viss nomira.Palika tikai kanāli.Es vispār esmu universālais makšķernieks.Ja neķer MJ, tad pāreju uz citu copes veidu.Liepājā ir tāds džeks Flakais.Pārliecināts MJ un mormišnieks.Uzjautā viņam,varbūt ko precīzāk pateiks.
18.novembris 2021, 19:33 | links
 
Bjorgvin- neesmu ne tuvu vietējā statusā, izmantoju iespējas, tapēc pie laba līmeņa cerēju meklēt veiksmi upē. Nepatīk urbānā vide, tapēc pilsētas kanāls neuzrunā..
Kas ar ezeru šobrīd? Šogad visas reizes kad biju zāļu laukumi uz dambja lieli lieli.. ir šobrīd varianti kaut ko ielasīt uz jig?
18.novembris 2021, 18:42 | links
 
Džeki ar ūdensmočiem bija uzvilkuši LV maikas, kaut kādu prikolu gribēja. Es pat cerēju, ka bišku varbūt atmodinās kādu zivi ar to ļarzaku, bet nu jā.. atšķiribā no copmana ar laivu, kas brauc pa tālo krastu šiem vnk nebija izpratnes par to ko dara citi..
18.novembris 2021, 18:36 | links
 
Kārtīgais latvieti.Šodien tak parādē jāsoļo un degvīns jālieto.Labi.Pie lietas.Pēc makšķernieku kalendŗa šodien pilnīga necopes diena.Pats biju nobraucis pie Tosmares kanāla.Cilvēku bija maz un tie paši gāja prom.Satiku paziņu.Visiem totāla nulle. Tas tomēr neatturēja mani iemērkt 2 fiderus.Riebīgs vējš dzina viļņus pa kanālu un pat caur kapuci pūta ausī.Pēc stundas kapitulēju.Rezultāts - caurums no barankas.Ēsmu neviens pat neapsūkāja.Es saprotu,ka tas tevi iepriecina.Par Bārtu.Nav laikam šobrīd īstā.vieta. Pēc maktenām lietavām tikai šodien ūdens līmenis no 3,60 m ir nokrities līdz sarkanajai līnijai 1,65 m.Tā ka īsti cerēt nebija uz ko.Varbūt turpinoties līmeņa krišanai kaut kas būs.Šis gads vispār jocīgs-vasarā ūdens līmenis zemākais pēdējo 20 gadu laikā.Upe praktiski tukša.Ar lielu piepūli un vietu zināšanu kaut ko varēja sagrabināt.Tagad baigās līmeņa svārstības.Nav jautri.Man patīk copēt Bārtā.Tak labāk nekā vērot urbanizēto vidi.Diemžēl šogad vairāk ezerā un kanālos.
18.novembris 2021, 17:32 | links
 
Biju arī uz copi uz pludiņubet vis beidzās daudz sliktāk jo viens diezgan neadekvāts ūdens moča vadītājs visu nora bet drosmes iznāk krastā nebija
18.novembris 2021, 16:54 | links
 
Šodien biju. Ar jigu uz asari. Ne copes!! Es negaidīju salasīt normu, bet 4 asarīšus ēšanai gan gribējās :D
Pūtiens nejēgā, gribēju paspēt uz normālo ūdens līmeni, bet jau ap plkst. 12 viss iekrāsojās šokolādē un jutu, ka mānekli sāk svaidīt.
Lūdzu sakiet, ka šodien bija necope, lai uz svētkiem kā kārtīgam latvietim man mierīga sirds, ka nevienam nekā nav :)
18.novembris 2021, 14:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager