Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
bebri, brauc tik ciemos, vismaz sapratīšu kā tā lieta jādara, jo breksi ar pludiņu nekad neesu ķēris, neskatot sīkos
4.augusts 2010, 12:56 | links
 
labāk jau brauc tulīt un kretinē pie upes.nekā šeit sniedz "gudras" pamācības!!!
:DDD
4.augusts 2010, 12:55 | links
 
ir ir skaidri, es tam 5g uztaisīju to ķip velkonīti, tad paliek apmēram 45cm pavada, bez svina, uz 5g pludiņa 4g olīve, tad sanāks, tā būs kā kontrolsvariņš :)
4.augusts 2010, 12:55 | links
 
mēģināšu tomēr 5g sākumā, ja būs vējš pa lielu likšu 10g, bet tomēr fīderis būs galvenais
4.augusts 2010, 12:53 | links
 
vai tad es neskaidri uzrakstiju???
4.augusts 2010, 12:53 | links
 
Akmens_Viesis, tas nu gan ir baigais "bebrs" :)) pat līdzīgs nav
4.augusts 2010, 12:52 | links
 
tad labāk mēģināt ar pareizi izsvarotu 10g nekā 5g, zinot ventas straumi?
4.augusts 2010, 12:51 | links
 
jaunēkli
straumē parasti lieku divas olīvītes;
1.ar pirmo izsvaroju pludu.
2.ar otro notur uzparikti pie grunts.'
3.starp 1 un 2 pavadiņas garums-attiecīgi no grunts reljefa',
4.pavadas garums atkarīgs no tā kur copē.ezeros ~40cm,upēs līdz 1m.
5.pluda tests ezeros parasti nepārsniedz 4gr robežu.upēs tas var pat sasniegt 10gr.
p.s.mēģini,gan izdosies.tik nevajag domāt ka ar šādu uzparikti copi neredzēsi.viss ir ļoti vnk.cope reti kad būs noguldot pludu.biežāk pluds nogrims!!!
4.augusts 2010, 12:47 | links
 
man medībās lielākais ir bijis 28.5 kg, čomaks stštīja ka esot ventā 49 kg dabūjis, vo tas ir monstrs, pat Ventā esmu redzējis sēdot tādu kas ir kārtīga vācu aitu suņa lielumā.
4.augusts 2010, 12:45 | links
 
Jā, tas bebra svars rakstā man arī likās nepārliecinošs. Žēl, ka foto nav saglabājies no tā, kas bija sirms un pāri 30 kg...
4.augusts 2010, 12:36 | links
 
aigaigars
ja gribi likt veiglāku svinu, tad vajag arī attiecīgi veiglāku pludu....tik cik ez zinu no vagleriem u.c. brekšu pludiem(ļoti maz) tad viņam ir jābut perfekti izsvarotam ar perfektu jūtību...šajā gadījuma man liekas, ka nošaut 2 zaķus ar vienu šavienu nevar....
4.augusts 2010, 12:25 | links
 
Pirmkārt, bildē tas nav bebrs bet kapibara(vai kaut kā tamlīdzīgi), otrkārt bebrs uz 15 kg tāds nīkulis vien ir.
4.augusts 2010, 12:06 | links
 
 
ar klūdziņām nāksi? :DD
4.augusts 2010, 11:58 | links
 
Ta ne jau vienmēr viņš ceļ to pludu, it īpaši straumītē. Mošk es ar brīvdienās braukšu uz to pusi, gatavo boksa cimdus un mutes ieliktņus:)
4.augusts 2010, 11:53 | links
 
māku vnk domāju svinu likt mazāk kā vajag, lai breksim vieglāk uzcelt, paņēmu tagad uzliku 5g to resno, cerams pietiks :)
4.augusts 2010, 11:39 | links
 
Pludu noregulē normāli nevis kaut ko muhļī. Gagarin, makšķerēt nemāki vai?
4.augusts 2010, 07:54 | links
 
Ņem līdzi visus pludus, kas to zin kāda straume būs.
4.augusts 2010, 07:53 | links
 
varētu kāds lūdzu palīdzēt, braukšu brīvdienās uz ventu netālu no ventspils, galvenā cope ar fīderi, bet lai acis atpūtinātu paķeršu arī pludiņu līdzi, no tiem "velkonīša" pludiņiem man tik 10g ir, ir vēl tādi kā adrenalīnam (kad ventā ar NG copēja) tie tievie garie, 10g un 4.5g, vēl 5g vagleris, ko ar izoleni varētu par stacionāro pārtaisīt, tātad jautājums, kādu pludiņu labāk ņemt, ja galvenā doma ir copēt uz grunts tā ka visa pavada uz grunts, itkā doma likt 10g to resno bumbuli, bet tad atkal jautājums likt svinu 8-9g lai vieglāk pacelt breksim, vai 10-11g, lai vieglāk pavilkt zem ūdens. varbūt kāds būs neslinks un saprotošs un varēs palīdzēt, un lūgums visādiem urmāšiem&co atturēties :))
Paldies par uzmanību :DD
3.augusts 2010, 21:46 | links
 
nevar saprast vai vilkties kaukur ara vai nee.! pa kakam negribas bradat :D
30.jūlijs 2010, 15:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager