Burtnieks

Tad Burtniekā ir droši ,jasaka kolēģim un nākamgad japošās ceļā!
11.novembris 2010, 21:32 | links
 
normiff.Protams ir vērts aizbraukt,un makšķerēt skaisti nevis domāt kā tiklos iebrauksi,vai mašīnu uzlauzīs.Vienkārši skaists ezers,kur var izbaudīt copi.
11.novembris 2010, 21:18 | links
 
Skrejejs - kā Burtniekā ,mēs vasarā gribējām turp ar draugu doties ;teica tur esot vērts pabūt?
11.novembris 2010, 21:06 | links
 
Man šodien viena mēra,un 6 zandartēni tas līdz 2 dienā,pēc tam tukšums.
11.novembris 2010, 18:57 | links
 
Nu šodien bija drusku labāk kā vakar....viena smuka aizgāja pie laivas nedabūju nemaz apraudzīt jo nenāca augšā tikmēr pa laivas apakšu grozījās kamēr nospruka....viena trīniece un divas pusotrinieces laivā divos jau metu mieru jo laiks sāka dranķēties Vilnim atkal esot lielais ķēriens dzirdēju...patsmitniece līdaka...
11.novembris 2010, 18:45 | links
 
Jā brauca krustu šķērsām,bet laiks bija ok.Galvenais palaist,kas brauca pa galveno ceļu:))
10.novembris 2010, 19:59 | links
 
Konkurence arī bija gandrīz kā brīvdienās.Man čomam 3 zandarti.
10.novembris 2010, 19:53 | links
 
Vismaz man bija no rīta puses,un pēctam tukšums.Vakarā kad braucām krastā vienam Vīram bij 5kg Līdaka un vēl divas mēra.Takā kas māk,tam nāk.Ne asakas:))
10.novembris 2010, 19:49 | links
 
Man no 10-11.Pec tam līdz 15 ne piesitiena.
10.novembris 2010, 19:41 | links
 
Man šodien visas copes no9iem līdz 11iem pēc tam tukšums.Līdakas 62 60 2 pa55 cm un 7 zanderi zem mēra.
10.novembris 2010, 19:35 | links
 
Jā copu padaudz,bet nestandarts.
10.novembris 2010, 18:47 | links
 
Šodien normāla copīte,Sk. albūmu.
10.novembris 2010, 16:36 | links
 
Nu es piemēram drusku lielākas gumijas izmantoju.Piemēram lielās Manns.
8.novembris 2010, 20:39 | links
 
nekāda smagā vai lielie mānekļi nav vajadzīgi,velcei izmantoju gumijas ap 10 cm(varbūt pāris cm plusā),trīnieku caur cilpiņu uzkabinu svingalvas āķim un vienu trinieka āķi ieduru gumijā,ja vajadzība iedzīt mānekli dziļāk piekabinu papildus svina bumbuli,(dabonāmi dažāda smaguma ar sakabīti vienā cilpiņu otrā galā)tādejādi papildus palielinās svars un silueta lielums,praksē ļoti bieži lielās grāb mazos mānekļus,lielākās(tas gan 2008 g.rudenī)11,6un 8,4
8.novembris 2010, 20:19 | links
 
Laikam jau rudenī vajag smago artilēriju.Varbūt nākošgad pievērsīšos tam nopietnāk.Burtnieks man vienmēr ir bijis skops,taču gan man šī sakāve aizmirsīsies un es atgriezīšos. :)
8.novembris 2010, 19:34 | links
 
Es velcei tā nopietni sāku pieiet tikai šogad un esmu sapratis ka tam ir jāvelta ļoti daudz laika un arī štrumi atiecīgi vajadzīgi lai tiktu pie pienācīgiem lomiem.....nekad vēl tukšā no sirmā mājās nēsmu braucis bet uz velci arī neko nopietnu dabūjis nēsmu kaut gan vasarā bija trīs nopietnas copes kad kāts aizgāja ripā un laiva šķērsām...bet vairāk kā caurumi voblerā man netika tomēr zinu ka šitie man kaut kad atnesīs lielo lomu un tas liek arvien tur atgriesties....
Lai jums NE ASAKAS....
8.novembris 2010, 19:29 | links
 
Lai atkostu Burtnieku pilnībā,vajag visu mūžu pie tā pavadīt, tāpat kā pārliecinos par Daugavu,kaut izaugu pie tās,bet tik un tā gadās pilnīgi tukšā atgriezties,lai arī pašam liekas,ka laiks ir "ideāls",mānekļi "ideāli", velku tos "ideāli",zivju ir "ideāli daudz" un ķera notiks"ideāli".
Ja liekas,tad labāk pārkrustīties.
Burtniekā ķēru 6 gadus, visu brīvo laiku(copei jāvelta pietiekoši...;))),sākumā likās,ka tā lielā bļoda tukša,nē atklāju ka var ko dabūt,tomēr pagāja laiks un atkal dabūju mācību,ka iepriekšējās iemaņas var nedarboties,atkal nāca kas jauns un tā pa apli.Viens no interesantākajiem ezeriem copes ziņā,pat vīķes uz rotiņiem esmu ķēris Vecatē,bet prasa iemaņu un pats galvenais-ticības esamību.Ja nezaudēsi cerību,redzēsi-atvērsies;)))
Nāk prātā kāds vietējais onka,kuram patīk spiningot,bet kā prasi kā gāja?vienmēr bija atbilde-s...gi!a ko tā?nezinu,nemāku utt.un vienā jaukā dienā aizpagājušā gada novembrī, kad bāzē tika atvestas tikai pāris trīnieces un viena kilo(tika man), izbrauc onka ar 8 kg līdaku un 2 kg breksi.:) ne asakas
ne asakas
8.novembris 2010, 15:08 | links
 
Tikai man galīgi nepielec tas,kāpēc lielajos ezeros cope ir tik problemātiska.Aizeju kautvai uz kādu vietējo dīķi un noķeru kautko puslīdz,redzu copes.Bet Burtnieks.....tas ir kautkas īpašs!Mans prāts to nesajēdz.OK,lielās nekeras...tas būtu saprotams.Ne tik daudz to ir,ka katru dienu monstrus vilkt.Taču sīkās arī neņem.Principā tas ir labi,taču tas copi darlaiko.:)
Husky Jerk man patīk.Ir ok.Tikai man ir dziļie.Tie te neder.Starp citu,tā 9kg līdaka esot izvilkta uz gigantisku līdakas krāsojuma vobleri.kautkas uz 20-25cm.Nu tā jau ir smagā artilērija.
8.novembris 2010, 12:20 | links
 
Lauric, neķer kreņķi. Es pastāstīšu kādu atgadījumu no dzīves.
Sākam braukāt uz Burtnieku un pirmajās reizēs parasti uz diviem dabūjām vienu līdaku. Ja bija divas, tad tā bija lielās veiksmes diena. Parasti izbraucot krastā redzējām, kā vīri cīnījušies un nekautrējāmies pajautāt kas un kā. Uz mūsu jautājumu saņēmām pretjautājumu: "Cik reizes šai ezerā esat bijuši?". Atbildējām, ka kādas desmit. Tad "zivju ķērāji" teica, ka pagājušajā gadā šai ezerā velcējuši 80 (!) reizes...
Tagad, jau ar trīs gadu pieredzi sāku saprast, ka šis arī ir atslēgas vārds veiksmēm un neveiksmēm. Un reizēm pat nelīdz perfekta ezera pārzināšana, bet to nezinot var trāpīties tikai uz cūcenēm.
Starp citu, ar Husky jerk ir viss kārtībā, tāpat ar vidējiem un lielajiem X-rapiem! Tie lieliski strādā, bet katram ir savs laiks. Arī 20 - 25m no laivas nav nekādu problēmu...
Eksperimentē un būs rezultāti, ja ne pirmajās 30 reizēs, tad lēnām, bet noteikti būs!
8.novembris 2010, 12:02 | links
 
Runājot par vietām,tad ja godīgi,tad zivju atrašanās vietu es nezinu pilnīgi un galīgi.Pašā ezerā noteikti neko nemāku pateikt.Es praktiski vienmēr tikai pa Salacas upes muti mētāju.Uz velci biju tikai otro reizi mūžā. :) Šoreiz gandrīz līdz ezera vidum biju izbraukājis.Taču saprašana man lielāka no tā nekļuva.Visādā gadijumā,vismaz man šķiet,ka Burtniekā lielu bedru un sēķļu nav.Minimāli mainās dziļumi.
8.novembris 2010, 11:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager