Burtnieks

kapitans [14.05.21]: Visas šīs aktivitātes parādās pirmsvēlēšanu noskaņās , iešu ,darīšu , tik nobalsojiet par mani ,, lielo aktīvistu,, un visu lielo ļaunumu saskata vienā - zvejniecībā , kau ir vēl simtiem iemeslu zivju resursu samazinājumam . minēšu tikai vienu iesākumam , - spiningošanu maijā .
Ja, tas tēmēts uz mani, tad par vēlēšanām vispār nedomāju uzsākot šo visu. Drīzāk tas bija, kā loģisks turpinājums, turklāt, kā jau minēju- to darītāju baigi daudz nav, lai gan katrs var pielikt roku un iesaistīties
14.maijs 2021, 13:48 | links
 
Patin filmiņu 5-10 gadus atpakaļ. Pietika gan rūpnieciskajiem zvejniekiem, gan pašpatēriņa, gan makšķerniekiem un sen neviens airos nesēdēja.

BrunoL, 14.maijs 2021, 13:06



Arī 1l dzerot uz pieciem kādu laiku visiem pietiek!
14.maijs 2021, 13:10 | links
 
Visas šīs aktivitātes parādās pirmsvēlēšanu noskaņās , iešu ,darīšu , tik nobalsojiet par mani ,, lielo aktīvistu,, un visu lielo ļaunumu saskata vienā - zvejniecībā , kau ir vēl simtiem iemeslu zivju resursu samazinājumam . minēšu tikai vienu iesākumam , - spiningošanu maijā .

kapitans, 14.maijs 2021, 12:34


Jums laikam ir liela pieredze spiningošanā, varbūt varētu meistarklasi uztaisīt?
14.maijs 2021, 13:09 | links
 
Patin filmiņu 5-10 gadus atpakaļ. Pietika gan rūpnieciskajiem zvejniekiem, gan pašpatēriņa, gan makšķerniekiem un sen neviens airos nesēdēja.
14.maijs 2021, 13:06 | links
 
Tad arī copmaņu presings bija 100 x mazāks , un visi sēdēja airīšos
14.maijs 2021, 12:59 | links
 
Gribat uzturēt pacientam dzīvības funkcijas reanimācijā, neveicot vienkāršu operāciju!
Zinu, saņemšu daudz daiļu izteikumu, bet tomēr.
Nākošais solis- makšķerēšana no laivām ar 16.06.
un rūpn. zveja ar 16.07.
Jo, ne katru gadu zandarti iznārstojuši 01.06. Līņu nārsts, aptuveni, pirms un pēc Līgo svētkiem.
Pateicoties šādai kārtībai, tiesa, rūpnieciskā zveja Burtniekā bija liegta ~20+ gadus, baudījām izcilus lomus vēl nesenā pagātnē!
14.maijs 2021, 12:38 | links
 
Visas šīs aktivitātes parādās pirmsvēlēšanu noskaņās , iešu ,darīšu , tik nobalsojiet par mani ,, lielo aktīvistu,, un visu lielo ļaunumu saskata vienā - zvejniecībā , kau ir vēl simtiem iemeslu zivju resursu samazinājumam . minēšu tikai vienu iesākumam , - spiningošanu maijā .
14.maijs 2021, 12:34 | links
 
BrunoL [14.05.21]: Lūdzu konkrētāk! Ieteicu, ar ko būtu jāsāk. Ja to neesat spējīgi celt, viss pārējais, atvainojos par izteicienu, tukša muldēšana. Būs ezers atpakaļ Silzemnieku pļavās, tas pašattīrīsies un atgriezīsies Burtnieka labākās nārsta vietas. Ne velti šo līci izsenis sauc par Lapu kaktu, jo vasaras valdošie DR vēji visu ezeram lieko, sadzen šajā līcī. Kas notiek tagad? Pēdējo 50 gadu laikā izveidojies purvs pie dambja un ezers, acīmredzami, aizaug un pārpurvojas.
Paldies, vairāk biju domājis konkrētas idejas un darbības iesaistoties problēmrisināšanā. Man arī ir vesela kaudze ar idejām, kas būtu darāms, lai uzlabotu situāciju ezerā, tādēļ kandidēšu vēlēšanās! Un no savas puses darīšu visu, kas būs manos spēkos!
14.maijs 2021, 08:52 | links
 
Lūdzu konkrētāk! Ieteicu, ar ko būtu jāsāk. Ja to neesat spējīgi celt, viss pārējais, atvainojos par izteicienu, tukša muldēšana. Būs ezers atpakaļ Silzemnieku pļavās, tas pašattīrīsies un atgriezīsies Burtnieka labākās nārsta vietas. Ne velti šo līci izsenis sauc par Lapu kaktu, jo vasaras valdošie DR vēji visu ezeram lieko, sadzen šajā līcī. Kas notiek tagad? Pēdējo 50 gadu laikā izveidojies purvs pie dambja un ezers, acīmredzami, aizaug un pārpurvojas.
14.maijs 2021, 08:22 | links
 
Kruizers [13.05.21]: Ja kādam ir dūša, vēlme un idejas- droši varat man rakstīt personīgi
Nu ko, gandrīz diennakts ir pagājusi, bet tieši NEVIENS nav nekādu interesi izrādījis:) tā man liekas arī ir mūsu lielākā problēma- mēs mākam kritizēt, mēs mākam dod gudrus padomus, bet kad vajag pašam iesaistīties/ darīt, tad parasti ir klusums. Tad mēs gaidam kādu "Mesiju", kurš nāks un atrisinās visas mūsu problēmas. Tā tas draugi nekad nav noticis un diezin vai arī notiks! Lai kaut kas mainītos, katram ir sava roka pie tā "baļķa" jāpieliek! Ne asakas!
14.maijs 2021, 07:34 | links
 
jegersz [13.05.21]: Pirmais jau MRK, MOSP un līdzīgie varētu apvienoties vienā viedoklī un tad to risināt ministrijas un valdības līmenī, no lejas tur neko diemžēl neizdarīs.
VARAM un BIOR pateica skaidri Burtniekā zivis pietiek visiem, "kāpēc?" domāju, ka sapratīgiem cilvēkiem divreiz nav jāmin.
Tas savā ziņā ir pašvaldības neizdarības rezultāts
13.maijs 2021, 10:29 | links
 
BrunoL [13.05.21]: Ja kādam ir dūša, vēlme un idejas- droši varat man rakstīt personīgi

Kruizers, 13.maijs 2021, 09:53
Ja, patiešām, mērķis sakārtot Burtnieku, tad jāsāk ar Silzemnieku dambi. Ja to nedara, viss pārējais cīņa ar vējdzirnavām.
Par lomiem. 1. maijā labi un pēdējās dienās sāk atdzīvoties, bet tā kā parasti, kad, apmēram, nedēļas garumā, gandrīz, bez tukša metiena, nebūs. Līmenis zems un jau parādās lēpenes.
Ezerā neeju. Roka pleca somā, bet uz pulsa!
Tēvocīti jot, piekrītu un sen par to “grabu” - problēma globāla. Kamēr to nerisinās nacionālā līmenī, kardināli neuzlabojot Valsts Vides Dienesta struktūru un darbību(kontroli visās jomās) un neizstrādās zinātniski pamatotu plānu Valsts ūdeņu atveseļošanai, ākstīsimies kā līdz šim. Visvisādas biedrības slavēs cita citu par, viņuprāt, paveikto gigantisko darbu(vieni atjaunojuši zivju ceļu, otri dažu nārsta vietu), kopbildē bez izmaiņām.
Tāds mērķis ir, bet kā jau minēju- viens es neesmu karotājs. Ir nepieciešami arī citi entuziasti, atbalsts kaut vai fb pašērojot un pareklamējot u.tml, un iesaiste no ikviena, kuram interesē ezers
13.maijs 2021, 10:29 | links
 
Ja kādam ir dūša, vēlme un idejas- droši varat man rakstīt personīgi

Kruizers, 13.maijs 2021, 09:53

Ja, patiešām, mērķis sakārtot Burtnieku, tad jāsāk ar Silzemnieku dambi. Ja to nedara, viss pārējais cīņa ar vējdzirnavām.
Par lomiem. 1. maijā labi un pēdējās dienās sāk atdzīvoties, bet tā kā parasti, kad, apmēram, nedēļas garumā, gandrīz, bez tukša metiena, nebūs. Līmenis zems un jau parādās lēpenes.
Ezerā neeju. Roka pleca somā, bet uz pulsa!
Tēvocīti jot, piekrītu un sen par to “grabu” - problēma globāla. Kamēr to nerisinās nacionālā līmenī, kardināli neuzlabojot Valsts Vides Dienesta struktūru un darbību(kontroli visās jomās) un neizstrādās zinātniski pamatotu plānu Valsts ūdeņu atveseļošanai, ākstīsimies kā līdz šim. Visvisādas biedrības slavēs cita citu par, viņuprāt, paveikto gigantisko darbu(vieni atjaunojuši zivju ceļu, otri dažu nārsta vietu), kopbildē bez izmaiņām.
13.maijs 2021, 10:24 | links
 
Pirmais jau MRK, MOSP un līdzīgie varētu apvienoties vienā viedoklī un tad to risināt ministrijas un valdības līmenī, no lejas tur neko diemžēl neizdarīs.
VARAM un BIOR pateica skaidri Burtniekā zivis pietiek visiem, "kāpēc?" domāju, ka sapratīgiem cilvēkiem divreiz nav jāmin.
13.maijs 2021, 10:11 | links
 
Ja kādam ir dūša, vēlme un idejas- droši varat man rakstīt personīgi
13.maijs 2021, 09:53 | links
 

Žurnālā neliels ieskats. Cerams mani par šo neizbanos:)
13.maijs 2021, 09:52 | links
 
Davis-Di [13.05.21]: Tāpēc domubiedriem vajag apvienoties un darīt- neviens nevienam šai dzīvē nedāvina arī par tiesībām ir jācīnās! Nav neizdarāmu lietu!

Kruizers, 13.maijs 2021, 09:24

Vajag politiķi, kam būs programmā to lietu sakārtot un velme to lietu sakārtot. Par Burtnieku ir labi cīnīties, bet globāli uz visiem LV ūdeņiem jāskatās.
Redzes kā Leišiem beigsies.
Tieši tādēļ pieņēmu izaicinàjumu startēt Valmieras novada vēlēšanās ar mērķi savest kārtībā Burtnieku. Runājot par programmām- katrā ir kas minēts par ūdeņiem, bet vai būs arī darītāji? Šaubos- būs līdzīgi kā ar esošo Burtnieku pašvaldību- tā tika izveidota, lai sakārtotu ezeru, piesaistītu ES findus u.tml, bet pa 10 gadiem tā pa lielam nekas nav paveikts. Tai pat laikā varu jau tagad pateikt, ka man kā cilvēkam parastajam pietrūkst atbalsta arī no copmaņiem un nav to darītāju ir tikai klasiskie "mutes braucēji"
13.maijs 2021, 09:49 | links
 
Tāpēc domubiedriem vajag apvienoties un darīt- neviens nevienam šai dzīvē nedāvina arī par tiesībām ir jācīnās! Nav neizdarāmu lietu!

Kruizers, 13.maijs 2021, 09:24


Vajag politiķi, kam būs programmā to lietu sakārtot un velme to lietu sakārtot. Par Burtnieku ir labi cīnīties, bet globāli uz visiem LV ūdeņiem jāskatās.
Redzes kā Leišiem beigsies.
13.maijs 2021, 09:35 | links
 
Es vēlējos pateikt, ka Burtnieks ir viens punktiņš kopējā lielajā bildē un tāpēc plānojot un veicot pasākumus, vērts arī apkārt paskatīties.
13.maijs 2021, 09:28 | links
 
Davis-Di [13.05.21]: Kamēr VARAM lobēs zvejniekus un kamēr BIOR lobēs konkrētas zivju audzētavas un zvejniekus nekas LV nemainīsies ar dažiem izņēmumiem, kā piemēram Alūksne.
Tāpēc domubiedriem vajag apvienoties un darīt- neviens nevienam šai dzīvē nedāvina arī par tiesībām ir jācīnās! Nav neizdarāmu lietu!
13.maijs 2021, 09:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager