Pededze

Par zivīm
Vai ir kāds , kas var padalīties par zivju daudzveidību šajā upē?
6.maijs 2010, 19:57 | links
 
Daudzveidība ir! :D Sākot no asariem, beidzot ar forelēm- upe interesanta! :)
6.maijs 2010, 20:58 | links
 
Arī vēdzeles pietiekošā daudzumā, tik izmēri varēja būt labāki. Savā laikā lejasgalā tika vilkti ālanti (šķauņi), nezinu kā tagad.
6.maijs 2010, 23:25 | links
 
Upe ļoti interesanta. Bet vismaz lejasdaļā brakaru presings ir milzīgs. Vasaras beigās liekas, ka paliek tikai tas, kas var caur tīkla aci var izlīst.
Patreiz ūdens līmenis pārāk liels, tikko tik iekāpis atpakaļ stāvajos krastos.
7.maijs 2010, 00:43 | links
 
Par ālantiem(sķauniem) Pededzē ir jāaizmirst.Alants pavasarī dodoties uz nārstu ir liels ceļotājs un pēc Aiviekstes HES atjaunošanas 80-jos gados ālantu daudzums Aiviekstē un Pededzē strauji samazinājās,jo nenotiek migrācija no Daugavas uz nārsta vietām. Diemžēl tie kas palika,90-jos gados tika izsisti ar elektrību(regulāri un ievērojamos daudzumos).Bēdīgi,bet fakts.Vēl jau kaut kas un kaut kur ir no vietējās populācijas,bet viņu ir tik maz,ka var uzskatīt ka viņu praktiski nav.
7.maijs 2010, 07:32 | links
 
nu vot.aizskārāt ZG,un ne tikai,sāpīgo tēmu!!!
7.maijs 2010, 07:39 | links
 
urmaas;viņš jau ālantus neķer?
7.maijs 2010, 08:16 | links
 
aakkis
bet asarīši tak ar ir zivis!:)))
7.maijs 2010, 08:25 | links
 
Jā,un laba zivs!
7.maijs 2010, 08:32 | links
 
Man jau pašam arī liekās ,ka šīs up''ites lielākā problēma ir Slimie ,kas no tik mazas upes visu kāš bez žēlastības.
7.maijs 2010, 08:38 | links
 
Upe ļoti interesanta, kā jau visas šāda izmēra upes, vietām lēna un dziļa, vietām sekla un strauja. Pēc elektriķu uzbrukumiem 90-to beigās upe pamazām sāk atkopties, un pēdējie pāris apmeklējumi bijuši diezgan rezultatīvi. Zivju upē ir daudz un dažādas, pašam gan ir nācies ķert tikai plēsējus, un ja ir plēsēji, tad baltajai arī jābūt. Ne asakas!
7.maijs 2010, 13:12 | links
 
Sidla5: Nu Pededzi jau nu nekādi nevar nosaukt par mazo upīti, augšas galā, jā, maza upīte, bet uz leju jau ap Liteni un vēl zemāk pieklājīga upe, arī diezgan dziļa.
7.maijs 2010, 17:46 | links
 
Pedejo 5gadu laika upe ir labi atkopusies. Pirms tam pa retai auslejai tik vareja redzet...
7.maijs 2010, 18:04 | links
 
Andza ,tas priecē,no Tavas mutes dieva ausī.
7.maijs 2010, 21:08 | links
 
Kur var dabūt info vai ūdenstiplne ir visiem pieejama vai arī to var izmantot tikai ar kautkādām atļaujām?
piemēram interesē dzirnupe bet nesaprotu vai varu tur doties un bez beedu spiningot vai nevaru. kur meklēt?
11.maijs 2010, 11:30 | links
 
Kāds varbūt zin kāds pedzedzē ledus? Interesē vairāk no Rēzekne- Gulbene tilta un pa straumi uz leju.
18.decembris 2010, 13:12 | links
 
sveiki! es te neliela nesaprasana, skatos un dzirdu ka citi taa neko velk asarus (citas udenstilpnes) man ir izdevies izvilkt tik vienu, kert tik keras balta zivs rauda un plicisi, izmeri smiekligi reti kads vispar parsniedz tos 10 cm. tad nu jautajums tads, kapec ta?? klusais menesis (janvaris), vai vienkarsi ir jamekle taas istas vietas kur tie lielaki eksemplari sez (rauda, asaris)..
31.janvāris 2011, 22:08 | links
 
Runājot par zivīm Pededzē. Pats kādreiz dzīvoju Litenē un tanī galā zivis netrūka. Pat nēģus ir bijis gadījies noķert. Bet uz augšu, tas ir uz Alūksnes pusi ir gadījies vīriem pa kādam zutim dabūt. Sapalu gan tur ir daudz. Man viens draugs pagājušajā sezonā vilka labus sapalus pie Litenes pļavām. Ir vērts zvejot un līdakas ar ir cienījamā svarā.
7.maijs 2011, 15:31 | links
 
Ir, ir zivis, arī vēdzeles Pededzē grozās..
7.maijs 2011, 22:55 | links
 
kaa ir ar breksiem??? es domaju par litenes pusi un uz auksu??? sogad fideresanas sezonu atklaju un veel nav dabuts neviens:) spali ir tiesam sastopami, bet pagaidam zemmera man ir gadijies..
7.maijs 2011, 23:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager