TV raidījumi

Zivis nodod realizācijā rūpnieciskie zvejnieki. Pašpatēriņa zvejniekam tirgot savu lomu, tā pat kā copmaņiem ir aizliegts.

urmaas, 20.februāris 2016, 16:29

Aizliegts varbūt ir,bet ap Lubānas ezeru visi tirgo uz nebēdu..Pašpatēriņam var saķert ar makšķeri..
21.februāris 2016, 10:08 | links
 
Nu re,jau konstruktīvāk, vai ne Gahan - nepisnesmeni...?
21.februāris 2016, 10:00 | links
 
Kaut vairāk būtu uzņēmumi, kas vēlētos finansēt copes raidījumus un reklamēties.. tad vēl būtu kādi 5 bez Oltes un MN.. visi tik būtu ieguvēji. Plus, man pat reizēm šķiet, ka inventāru vajadzētu vēl vairāk izcelt, lai redz visus jaunumus un to pielietojumu. Tas taču ir mūsu pašu ziņā pirkt, vai nē.. mani reklāmas "slimīgi" neiespaido, tikai izglīto.

Ieteikums: Veidojot kādu no nākamajiem raidījumiem par spiningošanu, ludzu, vairāk parādiet kā tiek atrasta tā labā vieta, kur, piemēram, ķeras asari (ja raidījums ir par to). Saprotu, ka lielākoties te palīgā nāk eholote. Tad nu varētu parādīt, kā vieta tiek atrasta un kā pēc eholotes vislabāk nostāties punktā - rādot reālus eholotes skatus.

PS man liekas, ka Šaniņa video tika izmantots drons, kas, protams, video padara daudz interesantāku, jo var redzēt ūdenstilpni plašākā bildē un redzēt, kur tad spiningotāji stāv, konkrētajā video varēja redzēt, ka Šaņins tvičo no dziļuma uz sēkļa pusi. Saprotu, ka tas bija reklāmas video, bet bija ļoti smuki..
20.februāris 2016, 23:38 | links
 
:)))) zivju tur bija 15+ kg :)))), spainitis ir 17 litri :)), jakrasta ir citi copmani kam nekeras es vienmer labak ziivs atdodu viniem neka palaizu vala, jo ja paliad zivis valja kad citi turpina copet, tad arto nogriez copi citiem copmaniem, tas viens, otrs ... lai tacu cilveki ed zivis, ja garso, sitam onkam ir 78 gadi!!!! Un vins nedzer snabi, zivis , kad ir ko, ed pats un dala vel 2 tantukiem, kuri ir tik pat jauni ..., atdodu zivis vinam jau reizi 3-4 un labprat atvestu ari no citurienes....

Reklama raidijumos ir un bus, ar i mes radam un radisim daudz inventara, apgerbus un baribas no Salmo un Sensas, jo liela mera pateicoties Salmo mes ari varam filmet...

BET .... ka tad jus, dargie tautiesi, uzzinasiet par jaunumiem inventara kuri ir paradijusies , patiniet atpakal atminu, cik daudz informacijas, ja ari caur reklamu, ir iedevusi tie pasi Salmo spiningotaji, kuriem ari musu raidijumos parmeta reklamesanu ..., ar ko tad importa reklama ir labaka par Latvijas reklamu ...

bet kas attiecas uz MN raidijumu temam, tad ... ja ir konkretas temas, par kuram vajadzetu parunat, tad drosi dodiet zinu, tikai ..... ludzu ne pa politiku :))) un ari ne ta, ka to dazi kadri jau dara- eu, man te baigas zivis ir, bet nevaru nokert, atbrauc noker .....:))))

MN devize nav mainijusies - makskernieku veidots raidijums makskerniekiem :))))
20.februāris 2016, 22:50 | links
 
Veci! Jums LTV runājošs galvas vajag nevis copes raidiijumus. Lai ko jums vietējie speciāli pateiktu, parādītu vai uzfilmēt - viss tāpat būtu mēsls. Tārsta jau nav jūsu vaina - tas jau tīri latvietiski. Neredzu problēmu kā raidījumā pareklamē rapalu, ebotu utml - tas vismaz dod ceriibu, ka raidiijums ienes kaadu kapeiku un netiks riit jau aizklopeets

Nekas jau nav pret reklāmu. Tad vajag raidijumam nomainī osaukumu.TV Šops ar Olti. Lai nemaldina cilvēkus. Makšķerē ar Olti, bet to dara 3 raidijumus gadā varbūt.
20.februāris 2016, 20:51 | links
 
Veci! Jums LTV runājošs galvas vajag nevis copes raidiijumus. Lai ko jums vietējie speciāli pateiktu, parādītu vai uzfilmēt - viss tāpat būtu mēsls. Tārsta jau nav jūsu vaina - tas jau tīri latvietiski. Neredzu problēmu kā raidījumā pareklamē rapalu, ebotu utml - tas vismaz dod ceriibu, ka raidiijums ienes kaadu kapeiku un netiks riit jau aizklopeets
20.februāris 2016, 18:37 | links
 
Šī visa pieeja šiem jautājumiem ir ačgārna jau saknē...Ne tirst vajag tak, a ieteikt vai arī palūgt. Jā, jā - palūgt. Es tāds un šāds gribu redzēt tavā (jūsu) raidījumā šo un to, un nevis to. A to visi atkal mudaki apkārt, rāda tikai sūdus, a vot es, bļin, vot es ta zinu visu i ko vajag, i kā vajag, i tik turpinu tirst...

andris-gu, 20.februāris 2016, 14:53

izskatas ka andris-gu nav tirsejs bet ists pisnesmenis
20.februāris 2016, 18:24 | links
 
nepastie tak tiek !
20.februāris 2016, 18:04 | links
 
Runa būs par NG raidījumu.Vai ir ētiski rādīt par copi Salacā lejpus Salacgrīvas tilta ,ja parastie mirstīgie tur nevar copēt?
20.februāris 2016, 17:46 | links
 
laikam neierubiju fisku, bet domāts bija Alūksnes ezera Oltes reklāmas raidījums

opusums, 20.februāris 2016, 16:53

Vienā sadokā ar cienīto zivis turēt nedrīkstu, bet uz vienas pannas cept drīkstu. Tas ir MARASMS!
20.februāris 2016, 17:31 | links
 
NG atdod 5 kg asaku pensionāram un cilvēki te sprēgā! :) Uztaisiet tak portālu www.zivjubucotaji.lv un rakstie tur savu h...
20.februāris 2016, 17:08 | links
 
Zivis nodod realizācijā rūpnieciskie zvejnieki. Pašpatēriņa zvejniekam tirgot savu lomu, tā pat kā copmaņiem ir aizliegts.

vai loma nodošana sievai ir aizliegts- par maigumu!
20.februāris 2016, 16:56 | links
 
laikam neierubiju fisku, bet domāts bija Alūksnes ezera Oltes reklāmas raidījums
20.februāris 2016, 16:53 | links
 
Zivis nodod realizācijā rūpnieciskie zvejnieki. Pašpatēriņa zvejniekam tirgot savu lomu, tā pat kā copmaņiem ir aizliegts.
20.februāris 2016, 16:29 | links
 
Neesat smieklīgi..NG daudzreiz atlaiž vaļā 20+ kg zivju..Un jūs domājat,ka no večuka par 5 kg zivju viņš prasīja atlīdzību?..

es vienkarši atklāti :))) par jauniem MN :), tad jau mn nav pārkāpti un es varēšu mierīgi gulēt!

opusums, 20.februāris 2016, 14:48

Interesanti būtu dzirdēt pamatojumu,kāpēc tīklinieki var tirgot zivis,a makšķernieki nē..
20.februāris 2016, 15:43 | links
 
Negribas tevi likt vilties...Bet tomēr...a kas ir deeper pisness?
20.februāris 2016, 15:37 | links
 
vismaz viens cilvēks pateica, ka reklāmas raidījums ir sūds, laikam pietuvināta persona deeper pisnesam :)
20.februāris 2016, 14:58 | links
 
Šī visa pieeja šiem jautājumiem ir ačgārna jau saknē...Ne tirst vajag tak, a ieteikt vai arī palūgt. Jā, jā - palūgt. Es tāds un šāds gribu redzēt tavā (jūsu) raidījumā šo un to, un nevis to. A to visi atkal mudaki apkārt, rāda tikai sūdus, a vot es, bļin, vot es ta zinu visu i ko vajag, i kā vajag, i tik turpinu tirst...
20.februāris 2016, 14:53 | links
 
Neesat smieklīgi..NG daudzreiz atlaiž vaļā 20+ kg zivju..Un jūs domājat,ka no večuka par 5 kg zivju viņš prasīja atlīdzību?..

es vienkarši atklāti :))) par jauniem MN :), tad jau mn nav pārkāpti un es varēšu mierīgi gulēt!
20.februāris 2016, 14:48 | links
 
Noskatījos raidijumu, bija interesants, tikai radās jautājums : "cik kg zivju NG atdeva večukam un vai par to saņēma atlīdzību?"

otreiz noskatījos raidijumu un nesapratu tās zivis bija vairāk vai mazāk par 5kg un vai večukas tās tika nodotas bez atlīdzības ? :)

opusums, 19.februāris 2016, 13:20

Neesat smieklīgi..NG daudzreiz atlaiž vaļā 20+ kg zivju..Un jūs domājat,ka no večuka par 5 kg zivju viņš prasīja atlīdzību?..
20.februāris 2016, 14:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager