TV raidījumi

Eh, Archey es ir gatavs pakašķeties pie vārdiem..
"Miljoni cilvēku skatās "how to" instrukcijas youtube angļu valodā un neviens neuzskata, ka tādējādi viņi zaudē savu "bagātību" ... "
Cik jauki, ja tu zini ko domā miljons cilvēku un kas ir viņu bagātība.. :)))
""Bagātība" ir nevis dzimtā valoda, bet valodu skaits, ko cilvēks pārvalda! "
Redz šeit tu interpretē to, kas, tavuprāt, ir bagātība..
Anekdote: Divi brāļi latgalieši strāda siena talkā..
Pie tīruma piebrauc biezais džips, tūrists un vienam brālim jautā ceļu.
-Englesh, Espaniol, Italiano!? Brālis tik krata galvu, nesaprotu..
Tūrists aizbrauc prom.. Brālis saka otram, vajadzēja klausīties māti un mācīties svešvalodas.. Otrs saka, redzi cik viņš zināja!? Noderēja!?
Ok, ne parto stāsts.. Dīvaini,ja Tu neuzskati, kad Latviešu valoda tev nav bagātība..
27.novembris 2014, 16:18 | links
 
A es pieslēdzu "oxota-rybalka" kanālu un skatos Normunda raidījumus bez sāpēm par kkādu LTV ... :) Valodai nav nozīmes, galvenais saturs!

Archey, 27.novembris 2014, 14:04
Tas laikam kā kuram, man personīgi labāk patīk lv raidījumi nekā Ohotā.. Un vakardienas raidījums uzsita nelielu nostaļģiju.. Vairs nebūs, jo tik daudzas lietas tika apgūtas pateicoties šim raidījumam, kā arī parādīts, kas ir aktuāls utt.. Žēl.. Un klausīties Latviešu valodā ir mūsu bagātība- dzimtā valoda.. It sevišķi NG dotie termini.. Bet tagad atkal parādīsies jaunās "kļičkas"..

mjuniors, 27.novembris 2014, 14:18

"Bagātība" ir nevis dzimtā valoda, bet valodu skaits, ko cilvēks pārvalda!

Miljoni cilvēku skatās "how to" instrukcijas youtube angļu valodā un neviens neuzskata, ka tādējādi viņi zaudē savu "bagātību" ... Gribēsi uzzināt kko jaunu par copi, sapratīsi arī krievu valodā :) no offence

Archey, 27.novembris 2014, 15:59

Jā jā, no stāsta.. Nauda nav dzīvē svarīga, bet gan tas daudzums..
27.novembris 2014, 16:04 | links
 
A es pieslēdzu "oxota-rybalka" kanālu un skatos Normunda raidījumus bez sāpēm par kkādu LTV ... :) Valodai nav nozīmes, galvenais saturs!

Archey, 27.novembris 2014, 14:04
Tas laikam kā kuram, man personīgi labāk patīk lv raidījumi nekā Ohotā.. Un vakardienas raidījums uzsita nelielu nostaļģiju.. Vairs nebūs, jo tik daudzas lietas tika apgūtas pateicoties šim raidījumam, kā arī parādīts, kas ir aktuāls utt.. Žēl.. Un klausīties Latviešu valodā ir mūsu bagātība- dzimtā valoda.. It sevišķi NG dotie termini.. Bet tagad atkal parādīsies jaunās "kļičkas"..

mjuniors, 27.novembris 2014, 14:18


"Bagātība" ir nevis dzimtā valoda, bet valodu skaits, ko cilvēks pārvalda!

Miljoni cilvēku skatās "how to" instrukcijas youtube angļu valodā un neviens neuzskata, ka tādējādi viņi zaudē savu "bagātību" ... Gribēsi uzzināt kko jaunu par copi, sapratīsi arī krievu valodā :) no offence
27.novembris 2014, 15:59 | links
 
A es pieslēdzu "oxota-rybalka" kanālu un skatos Normunda raidījumus bez sāpēm par kkādu LTV ... :) Valodai nav nozīmes, galvenais saturs!

Archey, 27.novembris 2014, 14:04
Tas laikam kā kuram, man personīgi labāk patīk lv raidījumi nekā Ohotā.. Un vakardienas raidījums uzsita nelielu nostaļģiju.. Vairs nebūs, jo tik daudzas lietas tika apgūtas pateicoties
šim raidījumam, kā arī parādīts, kas ir aktuāls utt.. Žēl.. Un klausīties Latviešu valodā ir mūsu bagātība- dzimtā valoda.. It sevišķi NG dotie termini.. Bet tagad atkal parādīsies jaunās "kļičkas"..

mjuniors, 27.novembris 2014, 14:18



"MN'' bija,ir un buus labaakais raidijums. Zinaaji ka treshdienas vakars ir tavs. Tajaa"Ohota", fac vinu zin kad raadiss?Un piemaksaat pa vel 10 suunauniem raidijumiem klaat,necelaaas.Ja buutu jaapiemaksaa pa ''NM'' raidijumu,nekaadu probleemu.Bet nu gaidiisim,gan jau NG izdomaas,ja kas sauc paliigaa,pa visiem tiksim galaa:):):)
27.novembris 2014, 15:23 | links
 
A es pieslēdzu "oxota-rybalka" kanālu un skatos Normunda raidījumus bez sāpēm par kkādu LTV ... :) Valodai nav nozīmes, galvenais saturs!

Archey, 27.novembris 2014, 14:04

Tas laikam kā kuram, man personīgi labāk patīk lv raidījumi nekā Ohotā.. Un vakardienas raidījums uzsita nelielu nostaļģiju.. Vairs nebūs, jo tik daudzas lietas tika apgūtas pateicoties šim raidījumam, kā arī parādīts, kas ir aktuāls utt.. Žēl.. Un klausīties Latviešu valodā ir mūsu bagātība- dzimtā valoda.. It sevišķi NG dotie termini.. Bet tagad atkal parādīsies jaunās "kļičkas"..
27.novembris 2014, 14:18 | links
 
A es pieslēdzu "oxota-rybalka" kanālu un skatos Normunda raidījumus bez sāpēm par kkādu LTV ... :) Valodai nav nozīmes, galvenais saturs!
27.novembris 2014, 14:04 | links
 
Izskatās, ka raidījums "Makšķerēšanas noslēpumi" neiegaršojās LTV vadībai... :(
Skatīsimies meksikāņu seriālus - kā Huijo iespraudīs Mirejai, bet Donu Lorenso par to būs dikti nikns... ;-)
Veči, turās - viss attīstās pa spirālei!
27.novembris 2014, 13:52 | links
 
Vecie brekši saguruši un paklīduši,a bet jaunajiem ar to jumora izjūtu tā pašvakāk...

It īpaši tad, kad vecais breksis desmito reizi stāsta vienu un to pašu aņuku....:)
11.novembris 2014, 10:09 | links
 
Vecie brekši saguruši un paklīduši,a bet jaunajiem ar to jumora izjūtu tā pašvakāk...
11.novembris 2014, 07:51 | links
 
pēdējā laikā viss CL ir pieklusis..
11.novembris 2014, 00:37 | links
 
Kaut kā viss pieklusa... 8-(
Tā kā prasās ugunī eļļu pieliet un nosaukt visus diskusijas dalībniekus par "tirgus bābām"... ;-)
Teic, lai atkal forumā jautrība kūsāt, kūsā :D
11.novembris 2014, 00:28 | links
 
re kā izvērsās :)
10.novembris 2014, 21:52 | links
 
Var just ka pilnmēness, cepiens sākās vispār no nekā :D

Janciigais, 10.novembris 2014, 14:49

pilmeness jau ir beidzies.cepiena iemesls laikam pa to ka kadam copes vieta sadirsta un velkads ir pavilcies pa to ka kadam inventars labaks ka citiem.bet tas jau Latviesa daba.
10.novembris 2014, 17:34 | links
 
gribetos redzet kads ta ir inventars pilsonim Kutis,ja jau katrs pencis varetu tadu atljauties.bet to inventaru ko vareja redzet raidijuma,pavelk uz kadam stukam 5-6am.un pie mums LV biezji vien cilvecins doma ka tomer copes kvalitati nosaka inventara cena.jo ir redzeti tadi kas pat cenu nav noplesusi,jo ka gan savadak zivs zinas ka vinjam kats pa 300erikiem.

gahans, 10.novembris 2014, 13:59




Kā redzu mani pataisījuši par baigo biezo -paldies kungi ,pat sapņos neesmu tāds bijis un tādus ierindas copmaņus kā es jau neviens nefilmē un arī neesmu to spečuku skaitā lai gan ķert mazliet protu,tas viss no ilgadējas prakses.
Ļoti atvainojos bet šoreiz esat aizšāvuši garām .:))

kutis, 10.novembris 2014, 14:46[/quote]
kura bridi tev likas ka tevi pa biezo pataisa???no urmaas sapratu ka tu ar mutes bljodu airejies un lazdas katu cope.
10.novembris 2014, 17:28 | links
 
ha-haa kā nosmējos !!! Labs TV raidījums sanāktu, ja visus tos gudriniekus saliktu vienā telpā ar saviem štrumiem, un ar slēptām vai pat neslēptām kamerām safilmētu .... :):):)

kirdikts, 10.novembris 2014, 15:39

vel labaks raidijums butu ja safilmetu tos musu gudros copmanjus,kurus pa tv rada, bez visiem prichendaliem,tikai spinis un maneklji.
10.novembris 2014, 17:25 | links
 
Lasot komentārus sanāk ka ir labāk būt galīgam bomāram nekā kad esi stradājis un vari laivu atļauties nopirkt. Kur ta citur investēsi, ja ne ģimenē un savos hobijos :)
10.novembris 2014, 16:18 | links
 
Nu ir,ir kutim tas kažoks tāds pabiezs...:)
10.novembris 2014, 15:49 | links
 
ha-haa kā nosmējos !!! Labs TV raidījums sanāktu, ja visus tos gudriniekus saliktu vienā telpā ar saviem štrumiem, un ar slēptām vai pat neslēptām kamerām safilmētu .... :):):)
10.novembris 2014, 15:39 | links
 
Var just ka pilnmēness, cepiens sākās vispār no nekā :D
10.novembris 2014, 14:49 | links
 
gribetos redzet kads ta ir inventars pilsonim Kutis,ja jau katrs pencis varetu tadu atljauties.bet to inventaru ko vareja redzet raidijuma,pavelk uz kadam stukam 5-6am.un pie mums LV biezji vien cilvecins doma ka tomer copes kvalitati nosaka inventara cena.jo ir redzeti tadi kas pat cenu nav noplesusi,jo ka gan savadak zivs zinas ka vinjam kats pa 300erikiem.

gahans, 10.novembris 2014, 13:59[/quote]



Kā redzu mani pataisījuši par baigo biezo -paldies kungi ,pat sapņos neesmu tāds bijis un tādus ierindas copmaņus kā es jau neviens nefilmē un arī neesmu to spečuku skaitā lai gan ķert mazliet protu,tas viss no ilgadējas prakses.
Ļoti atvainojos bet šoreiz esat aizšāvuši garām .:))
10.novembris 2014, 14:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager