Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
RaimisD [14.dec]: Vari Baltezera sūkņu stacijas galā palikt. Ir kur auto nolikt. Tik tajā galā ar lomiem nu tā.
Par lomiem tas ir stipri subjektīvs viedoklis.
Tīri mans.
Februāra beigās, martā jā, tur smuka rauda ganās, plicīši smuki, bet ziemas sākumā, ja mērķa zivs ir asaris, šķiet veiksmīgāks otrs ezera gals.
14.decembris 2023, 21:04 | links
 
Ronore [14.dec]: Labdien, kolēģi ! Vēlos pirmoreiz dzīve doties uz Mazo Baltezeru, tāpēc rodas jautājums : kurā ezera pusē šobrīd ir labāks un stabilāks ledus? Būšu pateicīgs par jebkuru info :)
Ja pirmo reizi, tad neeksperimentē. Brauc pa Tallinas šoseju, pāris simti metru pēc Baltezera radara met pa labi. Redzēsi, tur autiņu pilns.
Kāp lejā no uzkalna un sāc. Un tad gar malu uz niedru salas pusi vari aizčāpot

Var braukt līdz Alderiem, bet tad uz salu ejot uzmanīgi. Tur straume no Gaujas kanāla, var iepisnīties.

Vari Baltezera sūkņu stacijas galā palikt. Ir kur auto nolikt. Tik tajā galā ar lomiem nu tā.
14.decembris 2023, 20:46 | links
 
Labdien, kolēģi ! Vēlos pirmoreiz dzīve doties uz Mazo Baltezeru, tāpēc rodas jautājums : kurā ezera pusē šobrīd ir labāks un stabilāks ledus? Būšu pateicīgs par jebkuru info :)
14.decembris 2023, 16:06 | links
 

Pāris pannas sanāks....
13.decembris 2023, 20:55 | links
 
L200 [13.dec]: Enkurs40 [Vakar]: Labvakar.
Kāds bija šodien Mazajā? Kādi rezultāti... Ir doma rīt aizbraukt.Labvakar. Kā gāja Baltezerā? 5cīti neviens nenokāsa? Pa neko. :D
Zivis saķert var, lielu nav, bet process notiek, un ko sacept sanāk.
13.decembris 2023, 20:54 | links
 
Enkurs40 [12.dec]: Labvakar.
Kāds bija šodien Mazajā? Kādi rezultāti... Ir doma rīt aizbraukt.
Labvakar. Kā gāja Baltezerā? 5cīti neviens nenokāsa? Pa neko. :D
13.decembris 2023, 20:50 | links
 
daddy_j [13.dec]: AHA! tātad vīkendā uz Lādzēniem, tur kanālos var vismaz ar zemmēriem pastīvēties un varbūt kāds mēriņš izšauj...

jeb tomēr uz Babīti??...
Jap, pa taisno no Riekstukalna uz Lādzēniem, gandrīz pa ceļam :))
Drīzākais uz mazo jāaizlaiž, tur bišķi raitāk tā cope.
Sven, ir info kā mazajā gāja šodien ?
13.decembris 2023, 19:29 | links
 
AHA! tātad vīkendā uz Lādzēniem, tur kanālos var vismaz ar zemmēriem pastīvēties un varbūt kāds mēriņš izšauj...

jeb tomēr uz Babīti??...
13.decembris 2023, 19:21 | links
 
L Baltezerā Bukultu galā cope diezgan švaka. Veči spriedelēja, ka uzkritušais sniegs copi sadirsis, vajadzēja būt stipri labāk.

Rīta cēlienā no 9-11 zivs bija aktīvāka, uz pusdienlaiku pavisam kūtra.

Es grabināju dzelžus un trenējos tirināt bezēsmu. Laikam man ne visai sanāk, uz bļitku rezultāts bija labāks, bet tā vai tā gaužām pieticīgs. Šķiet pāri 100g robežai pat netiku.

Pārējiem arī asaras ne loms.

Ledus labs ( ja nelien kur nevajag)
Vīriņi pat uz sēkļa kanāla galā sēdēja, bet nu ar dikti šķidri tie lomi. Ap vieniem atnāca krastiniekus dolbīt.

Kopbildes nav, nebija nekā jēdzīga ko paturēt, ko gribētu mājās tīrīt.
13.decembris 2023, 19:03 | links
 
L200 [13.dec]: Enkurs40 [Vakar]: Labvakar.
Kāds bija šodien Mazajā? Kādi rezultāti... Ir doma rīt aizbraukt.Ja tāda doma ir, tad ir jābrauc! Tur 5cīti neprasa :D
Gadās ari ka prasa...:D
13.decembris 2023, 16:03 | links
 
Enkurs40 [12.dec]: Labvakar.
Kāds bija šodien Mazajā? Kādi rezultāti... Ir doma rīt aizbraukt.
Ja tāda doma ir, tad ir jābrauc! Tur 5cīti neprasa :D
13.decembris 2023, 08:23 | links
 
Labvakar.
Kāds bija šodien Mazajā? Kādi rezultāti... Ir doma rīt aizbraukt.
12.decembris 2023, 21:15 | links
 
Mazajā šodien priecēja izmērs, priekš atklāšanas nereāli labi.
9.decembris 2023, 18:55 | links
 
svens76 [9.dec]: bet nepārdzīvo, šodien mazais baltiņš lomu ziņā pārliecinoši izkabināja lielo baltiņu. redzēju daudz lomu bildes, arī daudz infas pienāca kā gājis
Šaurākajā vietā no šosejas tur tautas bija nemērā. Nez pie niedru salas ar tā pat ?
9.decembris 2023, 17:33 | links
 
Jā tur no laivas ir labi izšāvis, bet tur es ziemā arī neeju. Viss tur pretī kanālam ir diezgan shady pasākums.
9.decembris 2023, 17:32 | links
 
Labas vietas tur
9.decembris 2023, 17:30 | links
 
Suslefs [9.dec]: Kuģu ceļš visbīstamākais ir pie Ropažu salas stūra. Es tur neeju nekad
Šķiet ka jā.
Arī mūsu forumieši tur ir iepisnījušies ne reizi vien. Pat laikā ,kad ledus ezerā tipa superdrošs.
9.decembris 2023, 17:29 | links
 
Kuģu ceļš visbīstamākais ir pie Ropažu salas stūra. Es tur neeju nekad
9.decembris 2023, 17:10 | links
 
RaimisD [9.dec]: svens76 [15:51]: nu tā bezmotilka pie pareizās spēles iznes tam strīpainajam pauri, tas gan. bet nekas sarežģīts jau tur nav, treniņš un viss aizies,kā jau visās jomāsMan laikam rokas no pakaļas. Varu noturēt driblu max 5 sec, tad sākas tāda saraustīta spēle. Zivei nepatīk, esmu vairākkārt to redzējis kamerā.
bet nepārdzīvo, šodien mazais baltiņš lomu ziņā pārliecinoši izkabināja lielo baltiņu. redzēju daudz lomu bildes, arī daudz infas pienāca kā gājis
9.decembris 2023, 17:09 | links
 
Andis.B123 [9.dec]: Šeit ir tas kuģa ceļš vai tur diezgan droši var iet?
Tur tagad nevajag iet. Pagaidām nē.
9.decembris 2023, 16:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager