Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
svens76 [9.dec]: es teiksim bezmotilku auklā cilpiņā sienu, redzeejis ka daudzi tā nedara. bet katram jau savi novērojumi
Pateicos par ideju, būs jāpamēģina. Man fiksētais mezgls.
9.decembris 2023, 16:28 | links
 
svens76 [9.dec]: tev makšķere, sardziņš pareizais?
Domāju ka jā. Metāla, neliela parabola slodzē.
9.decembris 2023, 16:27 | links
 
RaimisD [9.dec]: Andis.B123 [14m]: Šeit ir tas kuģa ceļš vai tur diezgan droši var iet?Šis ir vecais kuģu ceļš. Tur straumes, sūdīgi salst.
Starp salam tur gan vakar, gan šosien jau sēdēja
9.decembris 2023, 16:23 | links
 
RaimisD [9.dec]: svens76 [25m]: nu tā bezmotilka pie pareizās spēles iznes tam strīpainajam pauri, tas gan. bet nekas sarežģīts jau tur nav, treniņš un viss aizies,kā jau visās jomāsMan laikam rokas no pakaļas. Varu noturēt driblu max 5 sec, tad sākas tāda saraustīta spēle. Zivei nepatīk, esmu vairākkārt to redzējis kamerā.
tev makšķere, sardziņš pareizais? tur jau arī nianses pilns tajā inventārā. es teiksim bezmotilku auklā cilpiņā sienu, redzeejis ka daudzi tā nedara. bet katram jau savi novērojumi
9.decembris 2023, 16:17 | links
 
Andis.B123 [9.dec]: Šeit ir tas kuģa ceļš vai tur diezgan droši var iet?

Šis ir vecais kuģu ceļš. Tur straumes, sūdīgi salst.
9.decembris 2023, 16:14 | links
 
svens76 [9.dec]: nu tā bezmotilka pie pareizās spēles iznes tam strīpainajam pauri, tas gan. bet nekas sarežģīts jau tur nav, treniņš un viss aizies,kā jau visās jomās
Man laikam rokas no pakaļas. Varu noturēt driblu max 5 sec, tad sākas tāda saraustīta spēle. Zivei nepatīk, esmu vairākkārt to redzējis kamerā.
9.decembris 2023, 16:10 | links
 

Šeit ir tas kuģa ceļš vai tur diezgan droši var iet?
9.decembris 2023, 16:09 | links
 
L200 [9.dec]: Aiz putnu salas jau ar sēdēja šodien pēcpusdienā.
Šamie atnāca uz mūsu galu, pieurbās blakus. Tur vispār nav bijis ne copes.
9.decembris 2023, 16:05 | links
 
RaimisD [9.dec]: Hedlefs [32m]: Nepatika!Jā, arī rapalas balansieri neinteresēja.
Ps.
Ledus labs. Vīri pipeļoja līdz pat ,,Putnu" salai.
Uz kuģa ceļa gan nelieniet.
Aiz putnu salas jau ar sēdēja šodien pēcpusdienā. Visu noķīkereju, biju preti 2ezeru hātai. Bet necope. Vakar bija zajebis salidzinoši. Ledus ir ok, bet vietām vēl var uzrauties uz plānā.
9.decembris 2023, 16:01 | links
 
RaimisD [9.dec]: svens76 [10m]: RaimisD [16m]: Pienāk, aposta dzelzi un prom.uz bezmotilku kaimiņam labi šodien, bet tas gan mazajā baltiņāAr ,, nagliņām" un līdzīgu bezēsmu šodien neviens nestrādāja.
Bāc, kastē bija, paslinkoju. Da ar nemāku īsti dabūt to dribla frekvenci, lai ķertos. Šajā disciplīnā motiļotāji mani parasti apķer.
nu tā bezmotilka pie pareizās spēles iznes tam strīpainajam pauri, tas gan. bet nekas sarežģīts jau tur nav, treniņš un viss aizies,kā jau visās jomās
9.decembris 2023, 15:51 | links
 
svens76 [9.dec]: RaimisD [16m]: Pienāk, aposta dzelzi un prom.uz bezmotilku kaimiņam labi šodien, bet tas gan mazajā baltiņā
Ar ,, nagliņām" un līdzīgu bezēsmu šodien neviens nestrādāja.
Bāc, kastē bija, paslinkoju. Da ar nemāku īsti dabūt to dribla frekvenci, lai ķertos. Šajā disciplīnā motiļotāji mani parasti apķer.
9.decembris 2023, 15:47 | links
 
RaimisD [9.dec]: Pienāk, aposta dzelzi un prom.
uz bezmotilku kaimiņam labi šodien, bet tas gan mazajā baltiņā
9.decembris 2023, 15:39 | links
 
Hedlefs [9.dec]: Nepatika!
Jā, arī rapalas balansieri neinteresēja.
Ps.
Ledus labs. Vīri pipeļoja līdz pat ,,Putnu" salai.
Uz kuģa ceļa gan nelieniet.
9.decembris 2023, 15:34 | links
 
RaimisD [9.dec]: Pienāk, aposta dzelzi un prom.
Nepatika!
9.decembris 2023, 15:28 | links
 

Pienāk, aposta dzelzi un prom.
9.decembris 2023, 15:26 | links
 

Pa retam kādu 150nieku varēja izcelt.
9.decembris 2023, 15:25 | links
 
Šodien no 11tiem līdz 14tiem lielajā baltiņā no Bukultu puses paļurināju bļitkas.

Riktīgi švaka cope.
Šajā galā sūkāja visi. Gan bļitkotāji, gan murmuļotāji, gan ,,čorta" dripelētāji. Neinteresēja pat motils un pinki. Uz motili tik 5cm krastinieki dolbijās.

Vakar esot bijis līdzīgi.
Pāris dienas atpakaļ gan labi atvilkās jūrniekus, smuki 300nieki.
9.decembris 2023, 15:23 | links
 
57.0021468, 23.9336474

Ir redzēts, ka tajā punktā sēž visu dienu laivā, jo zivis kustās un meklēt viņu īsti nevajag. Pats tur esmu no abiem krastiem metis atvadu un ķeras labi. Par rudens asari grūti spriest...
31.oktobris 2023, 14:02 | links
 
ļoti interesanti ir ziņa par Lielupi.Nekadmūžā neesmu copējis tur.Kur var meklēt asari un kur varētu ielaist laivu no treilera?Būtu ļoti interesanti uz turieni aizbraukt.
30.oktobris 2023, 17:24 | links
 
Lielupē asari var dabūt 1.metienā
30.oktobris 2023, 14:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager