Ogres upe

jau noskaidroju, ka licences tajā posmā nav, tik bail, ka nav arī nekā, kas uz spininga var ķerties
6.jūnijs 2013, 14:24 | links
 
Kāpēc ne? Izmēģināt vienmēr var, vien izvēlies apstākļiem piemērotus rīkus (respektīvi, ja tur izskatās pēc foreļu vietas, neliec džerku u.tml.).

Vien noskaidro, vai tur nav nepieciešama licence. Kā runā, kaut kur esot licencētais posms un ja gribi būt drošs, ka inspektors nenoštrāfēs, tad labāk pārliecinies...
6.jūnijs 2013, 14:22 | links
 
Labdien!
Man tomēr par to Ogres upi ir dziļa neskaidrība. Nesen iegādājos dāču pie Ogres upes (uzreiz aiz Ogres pilsētas virzienā uz Ogresgalu) un ļoti gribu tur pamēģināt spiningot. Nekad dzīvē to neesmu darījis. Taču man nav ne mazākās nojausmas vai tur vispār ar spiningu ir ko darīt un vai es ar to nesmīdināšu citus makšķerniekus?! Lasu, ka te ir daudz gudri cilvēki, sniedziet padomu.
6.jūnijs 2013, 14:13 | links
 
Atskaite - Pa Smuko!!! ;) Apsveicu ar Jauko piedzīvojumu pie upes!
19.maijs 2013, 22:56 | links
 
Nekautrējies ,ir labi...:)
18.maijs 2013, 21:27 | links
 
Šodien bija viena adrenalīna pilna copes reize.
Agrs, ļoti silts rīts, vēl patumšs, knapi var saredzēt, lai fīderi sariktētu.
Beidzot viss kārtibā, septiņi iemetieni piebarošanai grauzdētas kaņepes + Sensas karpa + Bruda breksis, un var sākt.
Kā parasti ķeru tikai uz baltajiem, 12 Owner āķis, 50cm 0.16mm pavada, nesimetrene.
Ik pa laikam sāk ķerties nelieli 100 - 300g pliči un brekšuki. Tā kā man nesagādā kaifu turēt zivis tīkliņā ar vēlāko to atlaišanu, tad visus uzreiz turpat metam 'pār bortu'. Gaidu lielos ap kg, jo iepriekšējās reizēs bija. Bet tagad nav, bet pagājusi jau gandrīz stunda. Sāku barībai likt klāt 2 slepenos komponentus :). Vai nu tas palīdz, vai arī vienkārši laiks, bet aktīvā cope uzlabojas, parādās arī lielāki brekšuki, bet tāpat vēl pēc izmēra nevelk. Tad piepeši viss apklust, seko pāris tukšie iemetieni un tad fīdera gals sāk strauji liekties. Piecērtu un jūtu, ka galā beidzot ir, bet nevis gaidītais breksis, bet kaut kāds traktors, kas momentā velk visu prom. Ātrumā atbrīvoju spoles lociņu, liekā aukla momentā ir nost, makšķeri rauj upes virzienā, grābju atbrīvot klipsi, bet nepagūstu, otrā galā jūtu pliukšķi un zivs ir prom ar visu pavadu.
Jauni iemetieni, un atkal ņem mazie, mazliet jau škrobe ir par aizgājušo zivi, bet no otras puses saprotu, ka uz lielo upes karpu (kas gan cits) ar diegiem nav aršana. Ja vietējiem večiem 0.3mm auklu plēš, ko tad es kā bērnudārzā ar savu 0.16.
Un TAD cope atkal apklust! Un es kā kaķis pie peles alas elpu aizturējis gaidu. Un ir!! Atkal pamatīgs rāviens, piecērtu un ir!!! Otrā galā atkal smagi rāvienu un horizontāls skrējiens uz metriem 20, tikai šoreiz es pagūstu gan auklu no klipša noņemt, gan spoles bremzi atbrīvot. Lai arī saprotu, ka pret karpu man izredzes praktiski nav, bet pamēģināt ta gribās. Un tad arī sākas, karpa velk auklu uz sevi, es pumpēju uz sevi. Sākas skrējiens uz kreiso pusi gandrīz 50m, pēc tam pa labi, uz pretējo krastu un tad beidzot sāk padoties uz manu pusi. Nezinu, cik laika pagāja, bet tomēr izdevās gan pie krasta pievilkt, gan krastā dabūt. Nosvēru - 2.2kg.
Nākošo pusstundu raustīja atkal tikai nelieli breksīši, bet aizvien retāk. Tad atkal ass rāviens un galā jau pazīstamais smagums. Šoreiz arī paspēju visu sagatavot cīņai, bet pēc īsa skrējiena sajutu tukšumu, zivs nomuka, arī pavada ar āķi bija vesela.
Pēc tam atkal bija gaidīšana, un kad pēc asāka rāviena galā sajutu smagumu, uzreiz nopūtos, jo tas vairs nebija tas iepriekšējais smagums :) , breksi vienmēr var pazīt, jo ne asu cīņu, ne skrējienu no brekša nesagaidīt. Tā arī bija un kilogramnieks breksis bij krastā.
Ar to arī beidzu. Bet kam nelikās pārāk interesanti, nenosodiet, latviešu literatūra man skolā bija grūtākais priekšmets.
18.maijs 2013, 21:14 | links
 
Shoriit Ogre, fiideris, vieta taa pati. 3 labie brekshi - 800gr, 1kg, 1.5kg + siikzivis. Cope gan bija iisu briidi no 6:30-8:00 - plus veel taa straume chakareejaas - ZB... toties 9:00 copi izsleedza, reti uzsitieni, nokeeru maili un gaaju maajaas.
Brekshi taadi jociigi - nav kraupaini, veederi tukshi, iznemot videejo izmeeru, tam bija pilns ar ikriem, pats taads gluds. Kaut ko vini tur nemas, bet laikam tas masu gaajiens tomeer ir jau beidzies - tagad tikai kaveetaaji un citaadi domaajoshie, bet vienalga nem.
Copeeju uz baltajiem, baroju ar 50% vimba+50% breksis + kanepes + Aromix. Taa arii nesapratu vai taadam mikslim bija noziime vai nee. Taa dariiju pirmo reizi, palika sajuuta, ka dariiju pareizi! :-)
Domaaju, ka Ogrei jaamet miers un jaapaarorienteejas uz Daugavu
16.maijs 2013, 17:52 | links
 
35mm. Zini vakar upe bija baigi klusa. Toties sodien jau daudz dziiveliigaaka! Shodien uz mana fiidera nokerto pliciiti, kameer vilku sho aaraa - nabagu pagraaba liidaka, pievilku pie krasta paskatiijos cik smuka un vina sakot vaardus - Sveiks, nelaimiigaa kaartaa atlaida pliciiti. :-) Taa kaa paliku tikai sakoshlaatu ar pliciiti.
Shaadi taadi sapaleeni dzenaajaas. Nezin vai ir veerts - bet ir jaameegina - tas gan!
16.maijs 2013, 17:40 | links
 
letinsh
Ir vērts braukt spiningot uz Ogri? Interesē posms Ogres pilsētas teritorijā.
15.maijs 2013, 16:26 | links
 
Cepta zivs-super cilvēks!?:)
15.maijs 2013, 10:52 | links
 
Shoriit biju Ogres upee, Ogres pilseetas teritorijaa. Cope pec zinaataaju nostaastiem loti vaaja(uz diviem 3 laba izmeera breksiishi -ap kilo, paareejaas siikzivis), nu nezin.... man likaas, ka keeraas tiiri taa nekas. Nu vienmer var gribeet vairaak, bet bija tiiri neko. Iepazinos ar super cilveeku - cepta_zivs.
Paldies par superiigu kompaaniju un noderiigiem padomiem!
15.maijs 2013, 10:50 | links
 
aizvakar vakara pec 20 km laivu brauciena ar ufimku (iedosu pa muti, ja kads vel piedavas airet man tik daudz), ieplivinaju feederiti. sakuma uzreiz rauda uz kadiem gramiem 200. tad 250-300. tad vel lielaka, bet pie krasta noakejas un tad bladac, sapals uz 1 kg. parak daudz tur to zivju Ogrite. bus kadreiz jaaizsauj speciali uz cop. P.S. plicus ari divus izvilku uz 300 gr un gandriz katra metiena grundulis piekeras. zivs tur daudz un jabrauc vel.
13.maijs 2013, 10:31 | links
 
Kāds līmens upē šobrīd, varbūt kāds būs tik laipns un paziņos... Paldies
4.maijs 2013, 09:41 | links
 
Tiem kas piedrzā upju krastus gan vajadzētu kādu iestādi kur smadzenes pārkodē uz citādu domāšanu, tad arī konteinerus nevajadžes.
30.janvāris 2013, 13:37 | links
 
Pa gadu Ogres pilsetas teritorija esmu nokeri,karpu!sazans daugava dzilums 6-7m mazus saminus!labi breksi trapijas visu pavasari taka zivis ir upe gribetos tikai tas krastus sakopt!rudeni sezot uz vedzelem drums skats pilns ar pudelem pec vasaras copes ieteikums butu izvietot konteinerus!Varbut kads zin kadu iestadi kur griesties,ar savam idejam?Starpcitu vedzele 1,600,taka zive ir!
30.janvāris 2013, 12:37 | links
 
Dienas atpakaļ taču rādīja...zivis pašas sētās nāk iekšā!!DD
5.janvāris 2013, 10:11 | links
 
Sveicināti, gribēju paprasīt vai Ogres upē var atrast vietas, kur nav ledus, respektīvi, vai ir jēga spiningu vai makšķeri ņemt līdzi uz upi?
5.janvāris 2013, 09:54 | links
 
Maskavieši par copi (un ne tikai) Ogres upē:
http://www.youtube.com/watch?v=UESYbyj-Gjk&feature=player_embedded
13.augusts 2012, 20:35 | links
 
Šorīt zivs kodās nepārtraukti, tikai kā parasti darbs, darbs un jāskrien prom :(
2.maijs 2011, 13:16 | links
 
Nu lai tak ķer, pats vēl četrus gadus atpakaļ tur ķēru katru gadu :)
Ķerās jau arī citās vietās, ar piebarošanu un pacietību tāpat sava zive būs.
27.aprīlis 2011, 16:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager