Ogres upe

huseens.no ledus-rauda,sprīdiniece,bet trāpās arī tādas no 200-500g,baltais sapals.augstsprieguma līnijas rajonā.aizpagajušo gadu trāpijās arī brekši,tas gan pavasarī.vasarā gadoties arī pa kādai forelei.pērn Madliena LM sarakstā nefigureja.tagad ir....?:).vēdzelēm ir jabūt.no paziņām pēdējos 2gadus uz vēdzelēm neviens nav gājis.
25.marts 2011, 13:11 | links
 
Es tak zinu kura ir licencētās makšķerēšanas teritorija. Vairāk interesē ko cilvēki ķer tur?
24.marts 2011, 16:53 | links
 
Nelipinās man karte klāt! Mājaslapā būs
24.marts 2011, 08:25 | links
 
Ogres licencētās makšķerēšanas atrašanās vieta kartē.
24.marts 2011, 08:23 | links
 
Kādas vispār ir tās visizplatītākās zivis Ogres upē? Vairāk interesē tieši Madlienas pagastā. Līdakas ir, sapali ir. Itkā tētis stāsta, ka agrāk bijuši lieli brekši. Itkā arī vēdzeles esot manītas nesen. Kāds arī noķer "Mēs zivīm" ielaistās zivis vai arī tās jūtamas tikai pie Meņģeles?
24.marts 2011, 01:27 | links
 
es liktu likmi, ka sapals! Šamie uz vabolēm un kāpuriem patlaban aktīvi!
9.jūnijs 2010, 08:56 | links
 
Uz ko un ko ķeram Ogres upē?
Man brīvdienās kaut kas pasmags ievilka nogrimušajos kokos un aizgāja.. uz āķa bija Hylotrupes bajulus (Linnaeus) kāpurs, kas latviski sakot, laikam tas pats ķirmis vien ir.
Uz slieku visu nakti noturēju iemestu - nevienas copes.
9.jūnijs 2010, 01:49 | links
 
sapalam apmācies laiks, nav tas piemērotākais, necelsies augšā! Bet nu mājā sēžot neko neviens nedabūs :) Ne asakas
P.s ja nav noslēpums, tad plz iemet atskaiti!
8.jūnijs 2010, 11:02 | links
 
shodien jaaiet pameeginaat laime uz Ogres upi, jaagaida tik kad laiks noskaidrosies un beigs liit :(
8.jūnijs 2010, 09:02 | links
 
p.s.madlienas pagasta teritorijā nav LM.
7.jūnijs 2010, 20:46 | links
 
ok.
paldies par info
7.jūnijs 2010, 20:43 | links
 
izlasi kārtīgi un posmā kurā nav spēkā LM noteikumi saudzīgi atlaid zivis,kuras vadoties pēc MN Tev nav atļauts paturēt lomā.nu kaut kā tā :DDDD
7.jūnijs 2010, 19:06 | links
 
 
pagājušajās brīvdienās biji Ogres upē pie Lēdmanes. adlaidu piecas zemmēra līdakas un vēl norāvās viens tīri labs sapals. Čomi reiz stāstija, ka tajā posmā ķēruši arī foreles, bet ēs nevienu tā arī nemaniju.
vai kāds var paskaidrot smalkāk no kuras vietas sākas licencētā makšķerēšana un kur var nopirkt licences.
7.jūnijs 2010, 18:45 | links
 
es par Meņģeles pusi arii biju domaajis...
6.jūnijs 2010, 21:14 | links
 
te vēl nolikums par licenzēto copi Ogres upē

http://www.meszivim.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=24&Itemid=26
6.jūnijs 2010, 21:07 | links
 
Man šogad vispār ar copi Ogres upē švaki. Pagājušo gadu sapali šajā laikā nāca super, tādus 35cm bez problēmām varēja noķert. Šogad švakāk ,nav maijvaboļu ar ko ķert, pagaidīšu sienāžus vai arī spāres būs japatestē uz āķa.Reāli sapals ir vienīgā zivs ko var normāli ķer Ogres upē.
Lidakas paliek mazāk, tāds ir mans novērojums, jo licenzētajā posma daudz ķer ārā zemmērus.
Ar forelēm ir tā, lejas posmā Krapē dzirdēju ka viena pagajušaja vasarā esot noķerta.Pats nēsmu nevienu noķeris, pazīstami arī nav noķeruši.
Foreles jau vairāk uzturās Menģeles pusē, kur tiek ielaistas.
Manuprāt no tās licenzētās makšķerēšanas nav jēgas. Zivis lielākoties laiž upē tikai Menģelē, par leju viņiem laikam vienalga. Inspektori arī pie upes nekad nav manīti. Tā vien liekas biedrība ''mēs zivīm" grib tikai nopelnīt.
6.jūnijs 2010, 21:04 | links
 
kas ar foreleem licinceetajaa posmaa?
5.jūnijs 2010, 14:00 | links
 
vienas dienas licence maksaa 50 santiimu, cik zinu, ja nemaldos, jautaajums tik, vai tajaa posmaa ir vairaak zivju, ka tur jaamaksaa? tad jau tas posms ir norobezhots
5.jūnijs 2010, 11:02 | links
 
Licenze ir no vecogres hesa lidz mengelei.Kad bija lielaks udens dabuju divas 2kg lidakas,1 ap kilo.aprili labi nema sapali....
4.jūnijs 2010, 21:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager