Pītā aukla

Viss par un ap to.
dzhams, arī šo versiju es izskatīju, un vakar liku tikai šūpiņu 20 gr, un tāpat pinās...
9.jūlijs 2010, 10:37 | links
 
Kādus mānekļus izmanto? Man viena pītā taisīja bārdu, ja raustīju poperus vai tvičoju, auklai nav pretestības un tā spolē uztinas vaļīgi, kas pēc 3-4 iemetiena arī taisīja bārdu! Mētāju smagākus mānekļus nekādu problēmu!
9.jūlijs 2010, 10:34 | links
 
bl, tad jau būs kāts pie vainas... tas ar pavasarī tika iegādāts, jādodas būs atpakaļ uz ēsmu, lai maina kātu.
9.jūlijs 2010, 10:30 | links
 
Pati aukla nevar sapīties, jābūt kādam mehāniskam iemeslam. Gredzena defekts, uztinējrullītis spolei, māneklis auklas galā un kādreiz makšķerējot ar vieglu mānekli un nevisai kvalitatīvu spoli, ne uzreiz aukla noslīd pa lociņu līdz uztinējrullītim. Tie ir iemesli, kas man nāk prātā.
9.jūlijs 2010, 10:28 | links
 
āķis spole pilnīgi jauna reizes 3 copē pabijusi :)
9.jūlijs 2010, 10:12 | links
 
ok, pamēģināšu to kātu vēl patestēt, ar citu spoli, varbūt, ka tomēr kātā vaina.
Kāts man gladiators trout, un viņam caurlaides riņķi ir trīsstūraini (nejau tā ka pilnīgi, bet tād noapaļots trīsstūris jau vien ir, moš tas pie vainas?
9.jūlijs 2010, 10:11 | links
 
eerglis - man pagaidām nav bijušas problēmas ar zaļo pīteni... Uzliku jaunajai šimano spolītei... Es gan nevaru apgalvot ka bieži tieku uz copi, bet tās pāris reizes, kad biju... nekas nekur nesamudžinājās.
9.jūlijs 2010, 10:08 | links
 
Smērēt vajag!
9.jūlijs 2010, 09:41 | links
 
ar smakākām pītajām auklām man nav bijišas problēmas, īpaši ar Viepļa gādātām ;DDDDD
9.jūlijs 2010, 09:40 | links
 
man jautājums, vai kādam ir vēl problēmas ar Salmo pīto auku 0,25 zaļā krāsā? man bez redzama iemesla visu laiku mudžinās pēc katra 10 iemetiena satinusies un sapinusies, a īsto vainu man neizdodad atrast.
Sākumā vainu vēlu uz spoli, meistars pateica, ka es neko nejēdzu (kas tiešām tā arī ir), kātam spices riņķis ieplīsis, tāpēc vērpjas, bet nu esmu uz otra cita kāta mēģinājis un tāpat pinās un tinās, piedevām ne tikai pirmajos 10 metros, kā parasti vērpjoties, bet gan arī ap 30 metru, 20 metru kā kuru reizi.

Varbūt ir vaina, ka viņa baigi cieši uztinas un iespiežas dziļākajoss pinumos un tāpēc metot, raujoties ārā tā parauj līdzi vēl pāris liekas cilpas un sapinas?
9.jūlijs 2010, 09:39 | links
 
Nav gadījies redzēt un kur nu vēl lietot bet apakšējie cipari,ja atbilst,priecē aci,interesanti kabatu arī:))
5.jūlijs 2010, 22:37 | links
 
Ko tur ķēpāties, es dabūju kaut kādu Rojal pīto auklu pa 15Ls, diametrs 0.15mm izturība 9kg, ir ok! Ja resnuma starpību neredz ar aci, tad ko tur uztraukties ka pa 0.0X atšķiras no kasetes uzraksta?
5.jūlijs 2010, 22:31 | links
 
Ar tādu auklu ir kāds copējis?
22.jūnijs 2010, 09:56 | links
 
arsiks.daudz nepalīdzēšu.pašreiz lietoju 12lb unitiku.pagaidām esmu apmierināts.salīdzinājumā ar iepriekšējo no name auklu,kurai itin bieži metās cilpas un mēdza parādīties liekie metri ,uz spoles uztinas ļoti gludi un blīvi.arī metieni izdodas krietni tālāki.mīnus-neder kurš katrs mezgls-griež pušu .kā būs vēlāk redzēs,bet pagaidāk ok.
21.jūnijs 2010, 23:21 | links
 
sagittario - viss ir atkarīgs, cik precīzi tu gribi nomērīt. Pirmkārt - pacel pret gaismu un paskaties - ja atradīsi trosi ar perfekti līdzenu malu, tad pateikšu, ka var izmērīt :D Bet visticamāk, ka trosei mala būs viļņota, līdz ar to, atkarībā no mērīšanas vietas, atšķirsies rādītāji. Otrkārt - pītās auklas nav no drātīm - tās ir mīkstas, treškārt pītās auklas nav perfekti apaļas. Teorētiski - ja pārgriež pīto, apvelk iedomātu riņķa līniju, diametru var izmērīt:DDDD Teorētiski arī bikses pāri galvai var uzvilkt, var arī pierādīt, ka 2+2 nav četri. Es pat to pierādījumu esmu lasījis:DDD Bet faktiski... nafig tas ir vajadzīgs:)) Kad sāk tās auklas lietot, tad pamazām iestājas skaidrība...
21.jūnijs 2010, 23:20 | links
 
Labi!Paldies par info!
21.jūnijs 2010, 22:55 | links
 
Nedrīxt viņš auklu ar Lb ņemt. Jo naf latviska mērvienība :DDDD
Ja pa nopietno, auklas isturību pēc ismantojamajiem mānekļiem un kāta isturības vajadzētu piemeklēt, nevis pēc zivs. Nu tā lai dikti piecērtot kātu nelaustu, un ...
Līdz 1/2 oz (14g) lietoju 10 Lb, līdz 1 un 3/8 (40g) 15Lb, ...
Uz kāta, kura tesc 40g, lietoju arī 60g swimbaitus, bet metu usmanīgi. Tad vispār prasītos 20 Lb aukla, bet neusmanīgi var kātu sabeigt.
Nu, bet kas man par daļu, par citu usskatiem. Dariet kā ziniet un paši saprotiet ;)
21.jūnijs 2010, 22:51 | links
 
lauric
ņem 15 Lb, būs pietiekami izturīga un nebūs pārākais striķis. tas par poverprō
21.jūnijs 2010, 22:38 | links
 
Sveiks, mirtin! Paskaidro, lūdzu, man, pāķim- vai tad pītā aukla šķērsgriezumā nav identiska trosei?!? Ja nav, tad tu varbūt arī runā taisnību, bet ja ir, tad varu tev pačukstēt, ka trosei diametru var gan izmērīt, tikai nedaudz skolā jāpamācās! Bet kas man par daļu- katrs savu muļķību var affišēt pa savam!!!
21.jūnijs 2010, 22:37 | links
 
Aizej uz veikalu un paskaties uz auklas spolītes, tur ir mm, kg un slavenie lb , tad ~ taps skaidrs ... man tā ieteica, kad laiku iepriekš arī centos saprast tos mm-kg-lb ;)
21.jūnijs 2010, 22:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager