Pītā aukla

Viss par un ap to.
Nu tikai skatoties es auklas kvalitaati nemaaceessu noteikt.Par tiem diametriem tas noteikti vairaak ir razzotaaju triks un reklaama.Man interesee izturiibas attieciiba pret diametru un tas,vai tas tiessaam atbilst tam,kas ir noraadiits!
19.jūnijs 2010, 21:15 | links
 
Tas tāpēc ka auklām ir dažads pinuma biezums citas sapitas blīvak , citas netik blivi, aizej pastaigā pa veikaliem papeti auklas tad ar pats sapratīsi.
18.jūnijs 2010, 14:13 | links
 
derexx,kā 0,1 var būt striķis?Gribi teikt,kas vienam ražotājam ir 0,1 tas citam ir 0,3???Tas salīdzinājumam.Es tās auklas pēc izturības parasti skatos.Protams,ka visas vairāk vai mazāk melo,bet labām un pārbaudītām auklām jau ticēt var.
18.jūnijs 2010, 14:09 | links
 
Nē,nē,nē!Iesācējs pitajās auklās,bet ne makšķerēšanā!Drusku nesaprati!!!
18.jūnijs 2010, 14:06 | links
 
Par rapalu varu teikt ka pa tas auklas naudiņu var dabuut ari labaku ņem sufik vai power pro tās ir labas arī daiwas infiniti nav pelamas tikai jānem tad 0,08 jo 0,1 ir jau baigais striķis , kas spiningam nav vajadzigs.
18.jūnijs 2010, 14:04 | links
 
temats, manuprāt ir gan bijis, bet nu ja runā par lietu, tad iesācējam ir pilnīgi vienalga, vai tā būs berkley, salmo, vai da vienalga kāda, ar auklas palīdzību jau labāks nebūsi. Vienkārši saproti zivis un saproti izmērus, un tad jebkurā veikalā, pat Maximā ,atradīsi sev vēlamo :)
18.jūnijs 2010, 13:55 | links
 
Par cik nav šeit tāda tēma atrodama,tad nācās taisīt jaunu.Tad nu te varētu šo to par pītajām auklām papļāpāt.Tādam kā man,kam tā vēl ir sveša lieta tas interesē.
Iesākumam man interesē kādas ir labas,vai kā ierasts teikt normālas pītās auklas?Kas ar Salmo,Rapala,Varivas,Berkley???Man jau šķiet,ka Rapala jau ir nosaukums ar vārdu,tādēļ sliecos uz to,bet kā ir dzīvē?Kā kalpo?Plusi....mīnusi?Un kā ar to pašu Salmo Elite?Itkā lētais gals,bet kā tā sevi parāda lietojot?
18.jūnijs 2010, 13:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager