Poperi

popcope
bet vai tā raustīšana un vilkšana nemainās no popera veida?
kādus poperus izmantoji kad makšķerēji krēslā?
esmu pa nakti uz sudraba roteri pilnmēnes naktī sekmīgi vilcis līdakas un asarus tāpēc gan jau arī uz popperu var ķert!
3.jūlijs 2010, 14:08 | links
 
popers ir jārausta :D ja krēslā ir meiģināts sekmīgi... tumsā nu nez...
3.jūlijs 2010, 13:47 | links
 
Es biju nopircis pirms gadiem 8 popperu Salmo pa 1.3 ls man vairākus gadus nostāvēja kastē un netika izmantots bet pagaišgad izdomāju pamēģināt jo tajā dienā uz citiem vizuļiem copes nebija lidz ar to mēģināju popperu un viņu noķēru 9 līdakas bet parasti velkot,neraustiju vienkārši normālā tempā vilku un ķērās kā trakas un pēc tam ķēru ar viņu un vienmēr bija pa 3 zivīm,bet šogad nopērku salmo ppoeru nu jau modernāku pa 4 latiem un copes kā nav tā nav,mēģināju pat raustīt bet nesekmīgi nezinu varbūt tur kaut kāda specifiska raustīšana vaijag. un vai kāds ir makšķerējis pa nakti ar popperu un ja ir kādā krāsā licis popperu?
3.jūlijs 2010, 13:38 | links
 
popera pamata princips ir raustīšana! tas jau rada to spēli :D
3.jūlijs 2010, 13:12 | links
 
tāpēc jau vispirms var nedaudz apskatīties, kas tas ir, nevis prasīt, kā izskatās, kā spēlē un tad meklēt vai tā tiešām ir!
3.jūlijs 2010, 13:11 | links
 
aigaigar! Tāpēc jau jautā, ka nezin.
Arc1ks. Poperi parasti rausta ieturot pauzi. Bet jauna tēma forumā nebija obligāta.
3.jūlijs 2010, 13:05 | links
 
jau pirmais jautājums parāda, ka nemaz nezini, kas ir poperis, paskaties video un tad prasi, kas vēl neskaidrs!
3.jūlijs 2010, 12:19 | links
 
Kā jūs vadat poperus? raustat vai vienmērīgi velkat? vai ar velkat un ieturat pauzes?
3.jūlijs 2010, 01:25 | links
 
Gribētos dzirdēt atauksmes vai kritiku par popperiem,varbūt kāds var ieteikt kuri labāki(lielumi,veidi,krāsas) visu ko zinat sakat nav ko skopoties ar informāciju,esam tak visi vienā laiva.
3.jūlijs 2010, 01:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager