Dziļuma mēriīšana

Neija, pats dziļums absolūtos skaitļos nav tik svarīgs, kā paša fakta konstatācija, ka mainās reljefs.
Ja straumē dziļums ir virs 2m, liec pludu virs 8 gr, ar to būs ērtāk strādāt. un saprast, kas ir kas.
14.marts 2011, 09:29 | links
 
Kam tev tik precīzs dziļums? Statistikai?
14.marts 2011, 09:23 | links
 
kā ar dziļuma mērīšanu upē ar straumi? No krasta? Ar to pludiņu un svinu laikam nekas nesanāk... vietām straume stiprāka, vietām švakāka, pludu pavelk vairāk uz sānu un ne tik daudz ... baigi neprecīzi sanāk.
13.marts 2011, 21:53 | links
 
priekš manis eholots nav domāts lai sameklētu zivis.eholots galvenokārt domāts grunts reljefa un dziļuma noteikšanai.ja kādam tas kalpo citiem mērķiem,tad....
15.augusts 2010, 23:34 | links
 
nu, kā dziļumu apmēram izmērīt arī pats var dadomāties:) Vairāk gribēju uzzināt priekš kam tas vajadzīgs:))
Un eerglis beidzot man kaut kādu skaidrību ieviesa:) Paldies.

p.s cits jautājums - nopirku makšķernieku veikalā kukurūzu burciņā... tā tik cieta ka knapi uz āķa var uzdurt... tādai viņai jābūt???
15.augusts 2010, 22:41 | links
 
Vari eholots pasaka kāda ir grunts - dūņas, akmeņi vai smiltis? Cik ticami? Ar marķieri grunts sastāvu var "sajust" - kad velk svinu pa grunti. Ar pludu samērā lietojams dziļuma mērīšanas veids: pēc pluda nosvarošanas noklipsē auklu vēlamajā attālumā, uz āķa uzliek dziļuma mērīšanas svinu (kam korķis pēcpusē), tad ar pluda pārbīdīšanas tuvinājumu metodi atrod dziļumu. Svinu pavelkot arī var mēģināt saprast kas tur apakšā ir. Vietā kur dziļas dūņas diemžēl svins grimst tajās un mērījumi ir nepareizi. Tur ar pacietību un pamatsvinu vai podpasoka nolikšanu uz gruns jāmēra. Nu tas tā - varbūt noder manas pārdomas (kuras nevienam neuzspiežu).
2.augusts 2010, 17:41 | links
 
Neija, zivis jāmeklē kur ir nelīdzenumi reljefā, dziļuma kants, kāds uzkalniņš, kāda bedrīte, jo tādās vietās ir lielāka iespējamība, ka būs zivis. Vēl svarīgi saprast, kur beidzas zāļu josla, jo tūlīt aiz tās arī var dabūt labus lomus. zāļu josla parasti beidzas pie dziļuma kants utt, utjp.

Un makšķerējot ar pludiņu, parasti ēsmu liek uz grunts, jo līnis, breksis, arī asars labprāt salasa barību no grunts. Rauda ir savādāk, tā var būt arī pusūdenī utt.
2.augusts 2010, 16:23 | links
 
esmu iecaceejs bet sitadus murgus nebiju vel lasiijis :D panem pludinu maksskkeri, piemeram, 10g pludinu majas vai pie ezera, nolidzvaro pludinu ta lai ir tiki spiciite aaraa no udens. tad panem 4 gramus 20 -25 cm no akka pareejos 50-70 cm no aka un metaa viena vietaa kamer pludins normali staav tad zinasi ka tur ir grunts :D vieglaku metodi nezinu. :D:D:D
2.augusts 2010, 16:02 | links
 
wrong, eholotes izmanto primaari dziljumu, grunts reljefa, sastāva un tikai kaa peedeejais ir zivju indikaacija. Padomaa pats, ko dod zivju indikaacija eholotee, ja tu nezini, kas taas ir par ziviim.
19.jūlijs 2010, 11:24 | links
 
nu, eholotes, cik saprotu, izmanto lai sameklētu kur ir zivis.
Ja mēra dziļumu ar svinu un pludiņiem, tas taču neparāda kur ir zivis, vai ne?:)

Es jau ar gribētu izvēlēties pareizo vietu makšķerēšanai, tikai nezinu kas ir "pareiza vieta"...
19.jūlijs 2010, 11:11 | links
 
neija, pameegjini pats atbildeet uz savu jautaajumu- kaa izveelamies vietu copei un kam vispaar vajadziigas eholotes?
19.jūlijs 2010, 09:50 | links
 
varat sākt smieties:))
Kad esat beiguši, varbūt pasakiet priekš kam vajag to dziļumu noteikt? Vai tad makšķerējot ar pludiņmakšķeri ēsma jātrāpa pēc iespējas tuvāk gruntij??? Vai kāds cits iemesls??
18.jūlijs 2010, 23:52 | links
 
Paldies, biedri makšķernieki.
Mirtina piedāvājums liekas ātrāks, bet ogdena precīzāks.
15.jūlijs 2010, 11:31 | links
 
siluro, es arii kljuvu par laimiigo iipashnieku. vakar meegjinaaju gaujaa, bet probleemas bija ar gruntes atteejoshanu kaut dziljumu raadiija. neesi saskaaries ar liidziigu probleemu? varbuut pie vainas straume?
14.jūlijs 2010, 21:19 | links
 
esmu nomērījis kurā kāta vietā no spoles ir 1/2 - metra attālums. pedantiskie copmaņi tajā vietā var aptīt izolācijas lenti. iemet, novelk pludu līdz svinam, tad baitrunneri ieslēdz (tātad atbrīvo bremzi pavisam vaļīgu) un pa 1/2-metram velk auklu no spoles laukā, skaita 1/2-metrus.
14.jūlijs 2010, 17:25 | links
 
Donka - tajā brīdī kad uzpeld pluds, sāc ietīt auklu un izskaiti, cik spoles apgriezienu līdz atdurei. Atliek tikai uzzināt, cik vienā apgriezienā ietin cm auklas :D
14.jūlijs 2010, 17:12 | links
 
Kā jūs signālpludu lietotāji skaitāt metrus, cik tas pluds paceļas no svina?

Redzēju veikalā metru skaitītāju 9ls, bet varbūt ir kāds lētāks variants?
14.jūlijs 2010, 16:46 | links
 
es lietoju FFW 718, kas ir analogs smartcastam, esmu ļoti apmierināts, dziļumu 50 m attālumā no raidītāja izmēru bez problēmām arī straumē, un dziļumu viņš rāda precīzi.
14.jūlijs 2010, 16:13 | links
 
Vai kāds smart cast lieto? Var padalīties ar iespaidiem?
Un kur tādi pludi kas bildē nopērkami? cik maksā?
14.jūlijs 2010, 15:42 | links
 
Es nemeklēju kur lētāk tas SMARTCAST RF 35e,tikai ieliku,jo par to bija runa.Ir simtiem piedāvājumu,tikai vai tas kādam te ko dos!
5.jūlijs 2010, 23:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager