Dziļuma mēriīšana

Nu kas tur ko nesaprast, tas ir vieglākais un popularākais veids , uzlieci uz āķa svinu, kaut vai barotavu un baudi grunti cik gribi .....
5.jūlijs 2010, 14:20 | links
 
Nu eholotes gan nepirkšu, negribu naudu tērēt. Bazel - ar tavu metodi, ja pareizi sapratu, var izmērīt no laivas akd esi atbilstošajā vietā, bet es copēju tikai no krasta, ar laivu tur nebraucu.
Roli - īsti nesaprotu, sīkāk nevari paskaidrot? Un ar ziemas copi nenodarbojos, bez tam tas ezers nav liels, bet tikuntā neaizsalst, varbūt dažu centimetru ledus kārta, pa tādu staigāt ir pašnāvnieciski
5.jūlijs 2010, 14:14 | links
 
Eholote nosaucas SMARTCAST RF 35e, ražotājs firma HUMMINBIRD.
Bildi es gribēju ielikt savu (nofočētu eholoti).
Internetā pēc šī nosaukuma var atast tirgotāju.
5.jūlijs 2010, 13:27 | links
 
Pliknis, kāds ir nosaukums vai links, ielikšu to bildi
4.jūlijs 2010, 09:50 | links
 
uz ver uz auklas svinu ar greizulīti un galā piesien pludiņu, met iekšā, novelc pludiņu lejā līdz svinam un tad laid auklu ārā un skaiti cik metrus auklas esi izlaidis.
man vienmeŗ uz cipo ir līdz viens kreisais/vecais kāts, kas pārtaisits par dziļuma merišans ierīci
4.jūlijs 2010, 09:45 | links
 
Eh nemku ielikt bildi
4.jūlijs 2010, 09:14 | links
 
Eholote
4.jūlijs 2010, 09:13 | links
 
Es dziļumu mēru ar mobilo eholoti (maksā ~120 Ls), piesien raidītāju pie spininga vizuļa vietā, aizmet kādus metrus 30 un skatie pulkstenī uz rokas dziļumu un arī zivis, protams ekrāns pulkstenim tāda miniatūra vien ir salīdzint ar parastajām eholotēm. To var pasūtīt pa internetu. Par tādas esamību uzzināju vienā žurnālā Ribačice snami. Bieži makškerējot interesanti ir pārbaudīt, vai zem pludiņa ir zivis. Šī eholote mazākas par pus kilo zivis neuztver, tikai lielās.
4.jūlijs 2010, 09:00 | links
 
Njā , ir ! Uzlieci uz āķa speciālu svinu kas norauj to uz grunti, pēc tā arī mēra .... vislabākais veids izprast gultnes reljefu ir , kad ziemā izstaigā visas vietas ar bļitku, murmuli un bedru vietas ātri tiek atklātas !
3.jūlijs 2010, 23:58 | links
 
Kā izmērīt ezera dziļumu konkrētā vietā? Vienīgais kas man nāk prātā būtu lietot slīdošo pludiņu un eksperimentējot ar dziļumiem skatīties kad pludiņš gulēs, bet vai nav kāda ātrāka metode?
3.jūlijs 2010, 23:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager