Dubna

Kāds šogad ir bijis Dubnā?
Kāds šogad jau ir bijis Dubnā? Ir ideja šo nedēļas nogali aizbraukt. Ja kāds ir bijis, tad kādi lomi un kurā Dubnas vietā.

P.S. Uz sapaliem tagad jau ir jēga iet vai viņi citos laikos ķeras? Ir ideja iet uz sienāžiem.
7.jūlijs 2010, 16:39 | links
 
Nē...nē uz sapaliem neej,labāk ej uz sienāžiem.:)))
7.jūlijs 2010, 18:38 | links
 
nedēļu atpakaļ biju pie Valda Gercānos ūdens upē cēlies par 1m tā cope nevisai
7.jūlijs 2010, 18:39 | links
 
sen,jau gadu,naff būts.bet priecē tas ka atvaļinājuma pirmo nedēļu būšu Dubnas krastos,un ne tikai!:)))
7.jūlijs 2010, 21:27 | links
 
nixnox: Liivaani ~ Rozhupe = sapali un zemmeera liidakas. Rozhupe un uz augshu varot tikt arii pie kaadas meera liidakas. Par sapaliem nezinu kaa tur augshaa ir.
7.jūlijs 2010, 22:08 | links
 
no Rožupes uz augšu ir gan līdakas,sapali,raudas,asari,vīķes,grunduļi utt.atvaļinājuma laikā sēdīšos pirtiņai uz lieveņa un atcerēšos bērnību ar lazdaskātu rokās!:)))
7.jūlijs 2010, 22:14 | links
 
Urmaas, ar ko rokās tu atcerēsies bērnību?
:DDD
7.jūlijs 2010, 22:17 | links
 
Tas ir - tu esi pārliecināts, ka ar lazdaskātu?
:DD
7.jūlijs 2010, 22:18 | links
 
nu nejau ar samuandri!!!:)))
Ar bairīti un lazdaskātu!!!:)
7.jūlijs 2010, 22:18 | links
 
Nu es aptuveni pie Vanagiem domāju copēt, tapēc domāju, ka būs labi. Katru gadu braucu uz turieni makšķerēt, bet pārsvarā tikai Līņus un Brekšus. Šogad izdomāju iet uz sapaliem! Cerams, ka ar pudeles korķi, āķi un putuplastu būs laba cope!
8.jūlijs 2010, 03:57 | links
 
kas ir samuandris?
8.jūlijs 2010, 15:30 | links
 
nixnox: Dubna noteikti nav brekshu upe. pie Vanagiem dubna ir padzilja, liidakaam jaabuut, bet skaties ka elektrikji pirms Tevis tur nebuutu patiiriijushi, to tur augshaa esot daudz savairojies.
8.jūlijs 2010, 17:09 | links
 
Nu bijām uz copi, bet nekas dižs nebija. Visas zivis sauļojas tādā karstumā. Tur daži labi tikai ar tīkliem velk zivis ārā.


Šogad pēc upes pārplūšanas esot savairojušās ālanti un Meža vimbas.
12.jūlijs 2010, 14:54 | links
 
nixnox> "Cerams, ka ar pudeles korķi, āķi un putuplastu būs laba cope!"..
Klau kas ta tā par copi, pirmā dzirdēšana! :) Līdz šim domāju ka Latgalē populārākā sapalu cope ir vienkārši desmitiem naktsāķu salikšana ar ņurņikiem galā, nu vismaz mani attālie radi tā vēl arvien piekopj. Vai kā viens gudrelis bij pat iegāzis Maltā veselu maisu borskābes, lai tā ātrāk tiktu pie sapaliem. Rezultātā uz pāris gadiem liels posms kā izslaucīts, un tas pie savām mājām, savā upē var teikt..
12.jūlijs 2010, 15:36 | links
 
Pludināšana.

Nu vienkārši iesien korķī striķi, lai peld pa virsu, kā pludināmam pludiņam un iesien galā āķi. Paņem mazu putuplasta gabaliņu, nokrāso melnu un uzdur vietā kur uz āķa mezglu sien. Tad uzdur pa virsu sienāzi un aidā.

Putuplasts ir tapēc, lai āķis negrimtu lejā. Tāpat putuplastu izmantoju priekš gruntenēm.
15.jūlijs 2010, 00:56 | links
 
Nu nevajag lieliem sienāžiem nekādus korķus,viņi paši labi dabiski peld.Es neduru sienāžus,man ir caurulīte uz kuras sasietas tievas gumijas(no zeķēm izvērtas),sienāzim purnu iebāž caurulītē,uzliek uz muguras 2 žubura Ņ#10..-6āķi un ar to gumijas riņķi piefiksē.Ar līdzīgu boilu adatai verķi pielabo un sienāzis ir visu laiku dzīvs.Reti ir,kad vesels jāvelk ārā no ūdens,lielie vispār kā zemeņu ogu momentā norij.
15.jūlijs 2010, 08:16 | links
 
Āķi , vai Tev nav kāds video kā to sienāzi pareizi likt uz āķa un pludināt ?
15.jūlijs 2010, 10:44 | links
 
Nezinu,neesmu nekad tādu stiprināšanas paņēmienu citiem redzējis.Tikai savam čomam iemācīju ar ko kopā lecināju ālantus un .....To es gadus 30 atpakaļ pats izdomāju,lai būtu dzīvs un man pirkstā nekniebtu.Nav patīkami,kad lielais brūnais ar saviem žokļiem tev ieknieb.Princips baigi vienkāršs,es paņēmu 16 kalibra patronas čaulu(tukšu),sasēju ap to gumijiņas(30+gab.vienai copes reizei) un viss gatavs.Sienāzi iebāž 1/3 iekšā čaulā,uzliek 2 Žuburāķi uz muguras, ar āķiem ,lai pieguļ mugurai(kā seglus,aukla uz pakaļu) un tad ar līko adatu uzvelk iemauktus(pārvelk lielajām kājām pāri),lai draugam ir īsti ar ko airēt!Ja zivis ir un vispār ceļās virspusē-nelaidīs viņas tādu airētāju garām,ja pats nrēgosies acīs.Parasti piekopju bambardas -sbirolino paņēmienu,tikai man tā copene pielāgota dažādiem veidiem.Jā,tai čaulītē vidū man ir porolona gabaliņš,kuru es ar to adatu varu paregulēt.To ieliku,jo reizēm tas sienāzis ielien pa dziļu čaulā.Slinkums fočēt un likt bildes.
15.jūlijs 2010, 12:42 | links
 
tas korķis ir kādu 1.5m tālāk no ēsmas
17.jūlijs 2010, 16:50 | links
 
ja ne par Dubnu, bet sienāžiem, tad man gan labāki rezultāti ir ar nedaudz iegrimušu sienāzi, normāli viņu samērcē, lai sāk grimt, sapals drošāk ņem un copi labi redz uz pludiņa, ja nu vienīgi gribas redzēt to sapala plunkšķi tad savādāk
17.jūlijs 2010, 17:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager