Daugava pie Ikšķiles

Vieta kur padalīties ar pieredzi, pastāstīt par lomiem, sniegt vai jautāt kādu padomu par copi Daugavā Ikšķiles krastos, visdrīzāk no dambja!
letinjsh, usi: paldies par ieteikumiem. Šobrīd ar naudām ir tā ka ir, tāpēc iebaroju pārsvarā ar Salapinsko putru - grūbas, prosa, miežu putraimi, kururūzas putraimi. Nu galīgi liekas izmesta nauda. pēdējam breksim novērtēju kas lācītim vēderā... - bija prosa un visas mazās barības, bet grūbu nebija. un vēl interesanti, ka mana barība bija stipri gaišāka par to barību ko viņš pac ir ieņāmāajis.
Moška varam sarunāt kādu kopīgu copi? Varētu aizmīties līdz Saulkalnei. Labākais būtu 7dien. Vai rīt vakara....

Ozy - nu ja ar diviem fīderiem, tad 2 reizēm. Ja ar vienu fīderi, tad stabili 3 nu varbūt 3.5 reizēm. Tas tādai 3h-4h copei.

Šoreiz gan man ir ņuhāns, ka jāliek zeme klāt pēdējo reizi pavēroju - baigi gaišā tomēr tā paika ir uz grunts - moš zivs vienkārši bēg... pagājušo gadu, bija tā ka reāli cope uzlabojās, kad sāku likt klāt kurmja rakumu - ne daudz, tā lai tumša sanāk paika uz grunts un arī kāmēr ūdens lejā - pirms un pēc tam - figu, tikai čakarē copi.

letinsh, 23.augusts 2013, 21:28
23.augusts 2013, 22:39 | links
 
Varbūt nomaini vietu , pabrauc uz augšu, lai tiec uz pamatgultnes.
23.augusts 2013, 22:11 | links
 
Ozy - nu ja ar diviem fīderiem, tad 2 reizēm. Ja ar vienu fīderi, tad stabili 3 nu varbūt 3.5 reizēm. Tas tādai 3h-4h copei.

Šoreiz gan man ir ņuhāns, ka jāliek zeme klāt pēdējo reizi pavēroju - baigi gaišā tomēr tā paika ir uz grunts - moš zivs vienkārši bēg... pagājušo gadu, bija tā ka reāli cope uzlabojās, kad sāku likt klāt kurmja rakumu - ne daudz, tā lai tumša sanāk paika uz grunts un arī kāmēr ūdens lejā - pirms un pēc tam - figu, tikai čakarē copi.
23.augusts 2013, 21:28 | links
 
un cik copēm sanāk ja pērk paciņu upe + feeder?

Ozzy - viss tas pats - NG upe+NG fiiders+aromix+kanepe+biku vecie iekunojushies baltie.
Uz aaka baltie - viss. Met un baro, met un baro... :-)

letinsh, 21.augusts 2013, 19:21
23.augusts 2013, 19:35 | links
 
Vēl piezīme, pagājušo gad, šajos robos darbojos ar garāku pavadu, tagad ap 40cm, tad ap 60cm - atkal jāeksperimentē :-) to variantu ko izmēģināt tak ir jūra - ne vienā ne divās reizēs nevar visu izprovēt un pa vidam vēl laiks sagriežās, utt.. un atkal davai no gala! :-)
22.augusts 2013, 17:19 | links
 
Bandīts - ja godīgi nezinu vai sačakarē...Zn kā speciāli jau nemēģinu čakarēt :-) Viens kāts tiek mests kādus 10-15 m tālāk nekā otrs, t.n., pieņemot ka straume ir vienā virzienā - faktiski tiek barots perpendikulāri krastam(šķērsām straumei), ko te NG reiz apgalvoja, ka esot pareizi(tiesa ziemā), nevis pa straumei barot - tad gan zivi sadalot... Nu HVZ - jāturpina eksperimentēt - iespējams pēc gadiem 2-3 ziņošu par pētījuma rezultātiem(ņemot vērā visas labās norādes) :-)
22.augusts 2013, 17:17 | links
 
Nu zin kā metot ap 60m - katrs metiens tomēr lai arī nedaudz biku pabīdās. Nu labi, pat ja sabarots divaas vietaas(lai gan sabarots ir viens plekis, otru sāku apgūt pēc laika un ar mazām barotavām, pirmajā parasti ir lielāka masa), bet copee tikai uz viena - uz otra klususms. Un cope ir, tur kur ir sabarots, nevis pilot-pleķī + straume, tad ir tad nav, tad uz otru pusi :-)
Nu bet iepriekš šī shēma strādāja labi, tikai tagad ir kaut kāds pārsitiens... vot i sēdi un domā :-)
22.augusts 2013, 17:11 | links
 
Pa tiem barotajiem pleķiem....Var uzbarot,un nenāk zivs uz tā pleķa.Pamet sānis un ir cope.Vairums gadījumos lielie brekši stāv netālu no tā galda.Pie galdu tikai tie pusbrekši laiku pa laikam piepeld.Man upē,pareizo kvadrātmetru atrast ir viens no galvenajiem faktoriem-lai tiktu pie labām zivīm!
22.augusts 2013, 16:04 | links
 
Sodien turpat, bet no riita 6:40-11:00. Rezultaats ja skataas peec fakta - tiiri nekas - 1kg, 600gr, 2-i 200gr un atkal vēzis!!! tikai lielaaks kā iepriekš, kuru izvilku pirmo uzreiz no rīta. Bet kopumaa viss taa kaut kaa nekaa - ja zivis ir 4-as, tad copes bija kopumaa tikai 6-as un sākot no 9:30. Kas noraada, ka zivis nepienaaca, bet uzkeeraas garaam skrejoshaas. Kas par lietu nesaprotu, mainīšu vispirms robu, tad paiku uz āķa, tad jau redz, kas un kā. Bez nekādas loģikas šodien ņēma uz paternosteri, aizvakar uz trubiņu, savukārt pretējās sistēmas klusēja (man uz viena kāta ir viena, uz otra ir otra). Attālums vienai no otras - nu metri 10-15 ...

letinsh, 22.augusts 2013, 15:42

Tev neliekās, ka ar to 15m attālumu, kur divi baroti pleķi, sačakarē zivi? Es cenšos vienā vietā barot!
22.augusts 2013, 15:56 | links
 
Sodien turpat, bet no riita 6:40-11:00. Rezultaats ja skataas peec fakta - tiiri nekas - 1kg, 600gr, 2-i 200gr un atkal vēzis!!! tikai lielaaks kā iepriekš, kuru izvilku pirmo uzreiz no rīta. Bet kopumaa viss taa kaut kaa nekaa - ja zivis ir 4-as, tad copes bija kopumaa tikai 6-as un sākot no 9:30. Kas noraada, ka zivis nepienaaca, bet uzkeeraas garaam skrejoshaas. Kas par lietu nesaprotu, mainīšu vispirms robu, tad paiku uz āķa, tad jau redz, kas un kā. Bez nekādas loģikas šodien ņēma uz paternosteri, aizvakar uz trubiņu, savukārt pretējās sistēmas klusēja (man uz viena kāta ir viena, uz otra ir otra). Attālums vienai no otras - nu metri 10-15 ...
22.augusts 2013, 15:42 | links
 
Archey - esmu par to domaajis, man tik bazha, ka tie mazie plichi taapat noknaabaas arii slieku. Nez - varbuut jaapameegina, pagaidaam cope taada jociiga bez gala... neko vairs nesaprotu - kur kaa un kas keras
22.augusts 2013, 15:33 | links
 
letinj,

Pamēģini slieku, uzreiz būs izmērs ;) cik es esmu mēģinājis pie saulkanlnes sūkņu stacijas, uz baltajiem pārsvarā sīks plicis, uzliec slieku, copes retākas, bet izmērs kg+ ...


Ozzy - viss tas pats - NG upe+NG fiiders+aromix+kanepe+biku vecie iekunojushies baltie.
Uz aaka baltie - viss. Met un baro, met un baro... :-)

letinsh, 21.augusts 2013, 19:21
22.augusts 2013, 09:34 | links
 
usi... tomeer doshos riit no riita, shovakar netieku
21.augusts 2013, 19:22 | links
 
Ozzy - viss tas pats - NG upe+NG fiiders+aromix+kanepe+biku vecie iekunojushies baltie.
Uz aaka baltie - viss. Met un baro, met un baro... :-)
21.augusts 2013, 19:21 | links
 
letinjsh: ar ko iebaro un uz ko kjer? kautka divaini te Salaspili - praktiski copju nav bet kad ir tad riktigs. garlaicigi ta sedet 3h.
21.augusts 2013, 18:22 | links
 
Usi!!... sodien varbuut vakaraa, kur beidzas dambis Saulkalnes pusee. Joprojaam nevaru iisti saprast kaa labaak - no riita vai vakaraa, Pagaajushogad vakaraa copeeja vienkaarshi ideaali, shogad ir sajuuta, ka tomeer no riita labaak....
21.augusts 2013, 11:57 | links
 
Letinsh, kur rit sēdesi?
20.augusts 2013, 23:09 | links
 
Aizvakar 18:20-21:20 - galigi jocigas zivis ķērās - viens asaris 200gr, sapals ap 100gr un vēzis!!! Plus kādi 5 sik zivis - plicīšī. Vakar tajā pat laikā - 3kg zivis - breksiishi 800gr, 600gr, daži 300 gr plicī un breksīši. Šovakar tajā pat laikā - klususms, līdz vienā copē pieteicās neliels plicītis un tad pēkšņi rāviens un kaut kas smags lēni slid uz krastu, pekšņi paliek vieglāks. Naba plicītis bija riktīgi saplosīts. Acīmredzot zivis nebija jo saimniekoja zobainie... Pēc mirkļa cope atsākās acīmredzot zobainie prom un uzreiz ķeŗās breksīši, bet izmērs vienalga maziņš. Kaut kas nav riktīgi - lielo brekšu nav...
20.augusts 2013, 23:04 | links
 
7dien viens 1.3 kg - vienīgā cope bija. vakar vakarā nulle.
20.augusts 2013, 10:55 | links
 
Laiks sūdīgs (baigais vējš, spiediens zems, utt), bet HES ta nolaists, tad nu devos iemēģināt breksīti paķert. Un ko domājies ir ar.. par to riktīgi mute smaida. no 7:00 līdz 10:30 - 3 smukas raudas, 2-i - 300gr, 1 -800gr, 1 -1kg breksiisi. Jāturpina tik darboties, kamēr ūdens lejā.
13.augusts 2013, 11:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager