Dūņezers

Piekrītu urmass viedoklim. Ko jūs te vispār ņematies un cepaties ap tām nominācijām. Tas ir foršs festivāls ar lielu daļu izklaides piesitiena. Un balvu vinnēšana ir tīrākā veiksme. Nav jēgas te runāt par kaut kādām sazvērsestībām, pat ja tādas tur bija. Nepatīk, nepiedalies!
P.S. Neesmu nekāds baigais ziemas copmanis, bet pasākums labs un atpūta pa pirmo. Paldies organizatoriem!
18.februāris 2013, 10:59 | links
 
> Dresden
ja nezin nominacijas, tad kada tur taktika. ker visu pec karta, ja keras. kurs vareja iedomaties, ka svers kisus. man divi trapijas un tinos uz citu caurumu, bet viens sedeja un 1.5 kg izvilka un kaut ko dabuja nominacija. :) ta vien liekas, ka dazas nominacijas bija kadam zinamas. atkal bija grunduli un daudzums. labi, miers majas. ;)
18.februāris 2013, 10:50 | links
 
Piedaloties sacensībās tak zinājāt,ka var būt ari šādi.Par ko tagad cepiens?
18.februāris 2013, 10:09 | links
 
Ja tos maisiņus savāktu pirms tam un tiesneši paši skatītos kas katrā iekšā,mēs no Dūnīša tikai tagad atgriestos! :D
Star citu,katram būs iespēja nākamgad atriebties! :D Izstrādāt savu taktiku cik un ko ķert. :) Vecis kurš ieguva galveno balvu,četras dienas Dūnī dzīvoja! :)
18.februāris 2013, 10:04 | links
 
> Dresden
butu zinams ieprieks, ka bus balva par 5u mazo [griez ratu]. nedomaju, ka kads ieprieks sapirktu no katras sugas pa piecam mazam zivem. tapat par lielako zivi. neviens nepirktu no katras pa lielakai un tad jau ar nezinatu cik lielu pirkt utt.. maisinus ari vajag savakt pirms nominacijam. labi, ka bija ta bija un ja patik nesakartotiba, tad lai ta butu. latvija ka neka. ;)
18.februāris 2013, 09:43 | links
 
viss butu super, ja vien nominacijas butu zinamas ieprieks. ka var ienakt prata, ka bus jasver nevis viens mazakais asaris, bet veseli pieci. lidz ko es mikro izvilku gaju uz citu caurumu medit citas sugas lielako, vai mazako. ratu ari negrieza pie galvenas balvas.

kur ir problema nolikuma ielikt tekstu, ka luk apbalvos 5as mazakas sugas zivis no [griez ratu]. tad apbalvos lielako zivi [griez ratu]. savdak es neredzeju vispar lielu jegu no tas griesanas.

p.s. pedeja stunda aizbridu lidz pretejam krastam un divi ve4i ieraugot mani, atri ieskreja zales un izvilka pa udai. nesmuki.

mailite, 18.februāris 2013, 08:54


Par nominācijām sprieda pasākuma gaitā,pat tiesneši nezināja par ko būs balvas.Manuprāt tas arī ir godīgi,ja zinātu savlaicīgi,cik pēc tavām domām būtu piemēram to 5-cu mazo asarīšu ieguvēju? :)
Katru gadu cenšās izdomāt kaut-ko citu,nākam gad būs savādāk.
18.februāris 2013, 09:34 | links
 
viss butu super, ja vien nominacijas butu zinamas ieprieks. ka var ienakt prata, ka bus jasver nevis viens mazakais asaris, bet veseli pieci. lidz ko es mikro izvilku gaju uz citu caurumu medit citas sugas lielako, vai mazako. ratu ari negrieza pie galvenas balvas.

kur ir problema nolikuma ielikt tekstu, ka luk apbalvos 5as mazakas sugas zivis no [griez ratu]. tad apbalvos lielako zivi [griez ratu]. savdak es neredzeju vispar lielu jegu no tas griesanas.

p.s. pedeja stunda aizbridu lidz pretejam krastam un divi ve4i ieraugot mani, atri ieskreja zales un izvilka pa udai. nesmuki.
18.februāris 2013, 08:54 | links
 
Piedalījos ar pirmo gadu šajā festivālā, lomā 10 asari, 2 pliči, rauda un zemmēra līdaka, kurai teicu lai paaugās līdz nākamajm gadam, viss uz murmuli... svarā visi viduvēji, ne sīki, ne lieli tāpēc cerība uz kādu laimestu gāja secen... :) Bet pasākums kopumā foršs!
17.februāris 2013, 21:53 | links
 
nu jā zivis jau jāpērk :D
17.februāris 2013, 17:44 | links
 
:D viss ok
17.februāris 2013, 17:42 | links
 
lacuks - a izdevumus ar paskaitiiji, taami piemeti? jeb vienkaarshi patiik skaitiit sveshu naudu?

P.S. nepiedaliijos, neesmu organizators, vienarshi sitais gniidisms besii.
17.februāris 2013, 16:59 | links
 
nu pareiķinot ienākumus no dalības maksas tur varena zupa sanāktu :)
17.februāris 2013, 14:53 | links
 
Jā, zivju zupa nebūtu slikti.
17.februāris 2013, 14:46 | links
 
lai jau būtu.... es biju domājis no organizātoru puses.....
17.februāris 2013, 14:21 | links
 
Pa vienu latu, jau bija.
17.februāris 2013, 14:20 | links
 
un silta zupiņa ar domāju ,ka varēja būt....
17.februāris 2013, 14:18 | links
 
Zivis sacensībās negribēja ķerties, bet makšķernieku bija daudz, viena lieta kas man nepatika tās svēršanās, jo tur nebija kārtības, zivis viens otram varēja nodot. Varēja tak tos maisus no visiem savākt un pēctam, paši izšķirot, pēc nominācijām paziņot uzvarētājus, bet ne man ko mācīt. Es tikai iedevu veicināšanas balvu.
17.februāris 2013, 11:48 | links
 
Es arī biju pirm reizi,bet noteikti ne pēdējo.Festivāls patika.Lomā trīs ašūki,raudiņa-9gr.un vesela kaudze ar ķīšiem.Lielākais 41gr,pārējie caurspīdigi.Tagad droši vien vederā jau kādam zoo lopiņam.Bija forši.
17.februāris 2013, 10:27 | links
 
Sači bija normāli. Man nāca tikai raudas, savilku smuki uz kādiem 2 kg, turklāt visas no viena āliņģa! Pie beigām paņēma līdaka, bik pacēlu bet Nanofil neizturēja un līdaks aizgāja...
Kopumā sači bija baigi foršie, nākošgad braukšu atkal!
17.februāris 2013, 10:11 | links
 
jā vakar daudzi tā teica- pirmo un pēdējo....
17.februāris 2013, 07:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager