Palīdziet ar padomu!

Zivtiņ - uz tā izumi 2x nekas nebūs un pazudīs tas novārtā lielajā mānekļu kastē. Bet no termosa katrā copē kapiju, tēju, vai vasarā aukstu zaptsūdeni dzers un katrreiz Tevi atcerēsies :) Un medusmēnesis nekad nebeigsies ;)))
2.novembris 2010, 23:05 | links
 
Un samus arī ķer, visu ķer.. bet esmu baigi satrakojusies par tiem izumi, gribu medusmēnesi :D :D :D
2.novembris 2010, 23:03 | links
 
Termoss ir copes (jebkuras) piederums, nevis virtuves ;)))
2.novembris 2010, 23:03 | links
 
Zinu, ka termoss ir diezgan aktuāls, bet tā kā pašai nepatīk saņemt virtuves piederumus, nespēju to nodarīt otram :))
2.novembris 2010, 23:02 | links
 
Zivtinja, paskaties kāda tilpuma termos ir draugam. Man piemēram, derētu viens 0,5 litrīgais, jo 0,7 nevaru izdzert. Rudenī vēdzelēs nesēž tik ilgi, kā jūrā, vai visu dienu laivā uz upes, un derētu mazāks teros arī.
Vēl viens ieteikums. Copes veikalos it dažādi suvenīri nopērkami. Piemēram, teleskopiskā metāla glāzīte, ļoooooti noderīga copē:))).
2.novembris 2010, 22:47 | links
 
Tu jau no "saulainās" Spānijas atpakaļ?
Man atsaucoties uz Tevi teica, ka dikti auxc ūdens jau bijis. Vai tiešām tā? Cik grādi?
Incējos, jo Portugāle nav tālu, bet Mūsējie tagad uz basu čempi tur brauc. Un pie auxta ūdens tā fisha ...
2.novembris 2010, 22:32 | links
 
Zivtinja
Tavējais samus ķer? Ja ķer,varu uztaisīt oriģinālu dāvanu-kvoku ar sudraba galvu-tāda nebūs nevienam ne Latvijā,ne Krievijā...:)
2.novembris 2010, 22:17 | links
 
tagad izumi ir gandriz visos veikalos domaju ka ir salmo
2.novembris 2010, 21:19 | links
 
Sliecos uz Izumi, patīk tomēr tā ideja par laimes zivtiņu. Vai Izumi ir arī Salmo? Jo katalogā nemanu, atradu tikai i-veikalā 689. Kur labāk?
2.novembris 2010, 21:12 | links
 
Mirtin, zeķu vairs nau. ES pēdējos pārus nupat savāca.
:)
2.novembris 2010, 17:08 | links
 
Man domāt te jau daudz ieteikumu bija. Es tavā vietā izvēlētos starp Viepļa zeķēm vai glamūrīgas siltās veļas - varēsi redzēt savu mīļoto apspīlētā triko:DD, tās pašas standziņas - vai da jeb ko no nevajadzīgiem bet tik foršiem aksesuāriem - piemēram var pameklēt veikalos svarus - ideāli, ja var uzreiz kādus rapalniekus, kas kalpo kā satvērējs līdakām, bet ne parastos mehāniskos, bet digitālos - dārgi nebūs, pārdesmit latos mierīgi iekļausies, turklāt attiecīgi noformēti... būs kičīgi - vismaz precīzi līdz gramam zinās, kāds bija loms:DD Droši ziemai vari pirkt visādus cimdiņus un cepurītes... Nupat ienācās Milo veikalā visādi cimdiņi:D Es par tādiem priecātos. http://www.miloveikals.lv/lv/produkcija/drebes

Nebrāķētu glābšanas vesti - tikai diemžēl tās visas ir košas. Es košu vesti negribētu.

Un ja galīgi gribās kaut ko labu, ieej e-bot veikalā un paņem šimano spolīti. 3000 izmēra spolīte piemēram sākot no Nexave un uz dārgo galu cik vien vari atļauties. Droši iesaku, pērc kuru gribi, viss būs ļoti labi. - http://www.eboat.lv/makskeresana-piederumi/spoles/shimano

Nu un ja galīgi gribās kaut ko glamūrīgu - nopērc Izumi. Lai pārdevēji nejauktu galvu - paskaties kādas krāsas mānekļi tavam mīļotajam ir visvairāk kastē, tādas krāsas izumi nopērc. - Nepērc pašu mazāko, bet ņem nākamo, vai aiznākamo izmēru. Vislabāk es ņemtu asarīti, bet mierīgu sirdi var ņemt dzelteno, vai rozīgo briesmoni un lēnu grimstošo. Man tāda nav, bet ja mana meitene man ko tādu uzdāvinātu... medusmēnesis garantēts:DDDDDD
2.novembris 2010, 16:57 | links
 
ja daudz to sīkumu tad var kādu krutu copes lietu kasti :)
2.novembris 2010, 16:23 | links
 
kādreiz vecāki bija jāklausa
2.novembris 2010, 16:00 | links
 
javien jau var dabuut!
2.novembris 2010, 15:51 | links
 
aigarsa2 un biezi esi paklausiijis vecomamu :)

variants ir nakamaa gada maksskkernieku karte 10ls un miers majaas!
2.novembris 2010, 15:50 | links
 
:)) Paldies par atbalstu.. nesaprotu tās sievas, kuras negatīvi izturās pret makšķerēšanu kā tādu.. skaidrs, ka tas paņem daudz laika, bet tas ir hobijs! Un pietam tik ļoti labi atpūtina smadzenes un sakārto prātu, svaigs gaiss.. daba. super. Pa retam braucu līdzi un priecājamies kopā.
Aiviss- standziņas izskatās tiešām labas un praktiskas, bet laika nav tik daudz.. nav jau pirmie un pēdējie svētki, tā kā likšu aiz auss un nākamreiz būšu laicīgāka..
2.novembris 2010, 15:50 | links
 
kā ieteikums jau laikam nederēs, bet,
man kādreiz vecmamma teica tā...ja nezini ko gribi, tad paņem pakaļā pūšamu pīlīti!!!
2.novembris 2010, 15:40 | links
 
Piekrītu Zivniekam! Izņemot par to līdakgalvu...
:)))
2.novembris 2010, 15:32 | links
 
Labi norūci,zivniek!
;))
2.novembris 2010, 15:30 | links
 
Pareizi vārdi, Zivniek!:))))
2.novembris 2010, 15:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager