Palīdziet ar padomu!

:) Pasludinu viepli par uzvarētāju! Jauks Izumi atrada sev saimnieku. Pārējo vakara daļu atstāju aiz kadra.. jāmin arī nav, totalizatoru nerīkojam :D
Bet prieks bija tieši tāds- cik forši, bet pats sev nenopirktu. tā kā izdevās uz visiem 100! :)
12.novembris 2010, 23:10 | links
 
:))) ja es neuzminēju, tad es padodos
:D
12.novembris 2010, 23:04 | links
 
mierru,tikai mierru.savādāk vēl nonāksim līdz tam cik "peldoša" bij dāvana!!!
:)))
12.novembris 2010, 23:02 | links
 
Griezēj, strip var every day. A Izumi?
:)))
12.novembris 2010, 23:02 | links
 
:D Peldošs kaut kas pilnīgi cits skan divdomīgi :D
12.novembris 2010, 23:00 | links
 
Es lieku uz STRIP!!!!
12.novembris 2010, 23:00 | links
 
:)))
12.novembris 2010, 22:59 | links
 
es domāju, ka Striptīzs bija kā bonuss dāvanai, bet uzdāvināji gan jau, ka termosu, kurā iekšā peldējās Izumi un kaut kas pilnīgi cits!
12.novembris 2010, 22:59 | links
 
Būšu primitīvs - Izumi.
:))
12.novembris 2010, 22:59 | links
 
kaut kas pilnīgi cits:)
12.novembris 2010, 22:57 | links
 
:D Iespējamie varianti- a)termoss, b)izumi, c)striptīzs, d)kaut kas pilnīgi cits :)
12.novembris 2010, 22:56 | links
 
Zivtiņa, nesaki! Rīkojam totalizatoru!
:))
12.novembris 2010, 22:50 | links
 
Nu, nu??
Kas ta bija dāvanā???
12.novembris 2010, 22:49 | links
 
Paldies visiem padomdevējiem, viss izdevās vairāk kā lieliski. Ne asakas!
12.novembris 2010, 22:45 | links
 
Zivtinja - termoss ir laba lieta, bet ja gribi medusmēnesi, tad uz termosa būs jāliek virsū sava bilde ņieburā:DDD Ja izdomā termosu, tad ņem tikai tādu, kas ar metāla iekšām. Labāk protams ņemt kaut kādus daudz maz dzirdētus brendus. Lai gan gadās arī aklai vistai grauds - es nopirku sen kaut kādu ķīnas brīnumu maximā un joprojām kalpo:D

Taču ja tev stāv uz izumi, tad labāk ņem to. Tici man - tas būs tik un tā foršāk. Tikai neprasi pēc tam, vai viņš uz to brīnumu kaut ko noķēra. Nav tik viegli viņu izkost un saprast. Taču ja izdosies, tad tev būs medus gads, nevis medus mēnesis:DDD

Par krāsām jau teicu - paskaties kas kastē. Ja nevari saprast, ņem dzelteno vai rozā, lēni grimstošo. Salmo veikalos ir. Tikai diemžēl vairs nav asarīša krāsojuma. Tur tev nāksies ņemt krāšņos variantus:D
3.novembris 2010, 05:49 | links
 
Griezeejs

Spānija šoreiz nebija draudzīga-ūdens gan vēl bija silts,bet pamatīgs vējš un diezgan nemīlīgs vēsums. Naktīs tikai +4. Uz visu co lielākais sams 58kg. Un vispār tikai trīs virs 50kg tika noķerti... Sams arī Spānijā irsams!:)
3.novembris 2010, 00:47 | links
 
:))) Zaptsūdeni:DDD man palaimējās savu termosu(metāla) nopirkt labu. Vairs pat neatceros, kur un kā sauc:)))
Ar termosiem ir tā. Ir dažādi korķi. Pirmais bija ar pogu vidū, ļoti ērti lietojams, bet......tajā korķī sakrājas viskas, jo tējiņai recepte bij no viskā. Melnā tēja, citrons, balzāms, medus. Pieaug ātri, izjaukt gan var, bet...
Tagadējais ir ar parasto korķi, bišk atgriez un lej vāciņā/krūzītē. No praktiskā, kopjamā viedokļa labāks. It sevišķi, ja termosā lej buljonu, kurš starp citu silda vis labāk.
Ar to es gribēju teikt, ka termosu nevar būt par daudz nekad. Kartai dzirai, un daudzumam savs:)))
2.novembris 2010, 23:22 | links
 
Vēl ir tādi ar ļoti platu kaklu. Ziemas prieku baudītāji par tiem ir fanā, jo var paņemt līdzi normālu pārtiku, tipa zupu, kartupeļus ar kaut ko utt.
2.novembris 2010, 23:15 | links
 
Nu galīgi lētos nevajadzētu. Drīzāk kādā Rito apskaties. 0,5-0,7 ir OK.
2.novembris 2010, 23:09 | links
 
Nu jā, par termosu domāju jau kādu laiku.. tad varbūt ir kādi ieteikumi? Vai parasto metāla no jebkura veikala var?
2.novembris 2010, 23:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager