Saukas ezers

labvakar, kāds ledus ir paslaik un vai vispār ir ???? vēlos aizbraukt uz zandartu uz bļitku....

hetch, 26.decembris 2014, 18:10

Var pat droshi braukt ar mashinu
30.decembris 2014, 17:49 | links
 
labvakar, kāds ledus ir paslaik un vai vispār ir ???? vēlos aizbraukt uz zandartu uz bļitku....
26.decembris 2014, 18:10 | links
 
Es ar ar kolēģi bijām 5 oktobrī uz ezera nu nevar teikt ka miris ezers bija noķerti zandarti un asari bet šogad pa dienu uz ezera nav ko darīt viss kas noķerts agri no rīta un vakarā....
7.oktobris 2014, 23:37 | links
 
Nu jau dizgan lielu laika sprīdi šis kādreiz zivīm bagātais ezers ir praktiski tukšs! Ieteiktu pameklēt zivīm bagātākus ūdeņus! Iemesls diezgan vienkāršs- Nu jau diezgan pasen Saukā trāpiju uz rijienu(šo ciparu būs ļoti grūti pārspēt 46.mēra zandarti), malā izvedu četrus! Bāzes uzraugs mani nosauca par muļķi, jo lūk labie puiki no Kokneses izveduši septiņdesmit.Uz ko atbildēju, ka idiots ir viņš pats, un ka pēc pāris gadiem viņš savu laivu bāzi atdos ūtrupē! Pēc trim gadiem braucot garām tai vietai bez pārsteiguma ieraudzīju plakātu -For Sale!)))))
6.oktobris 2014, 21:46 | links
 
5.oktobris.
Strādājām ezerā divatā visu dienu no 7 rītā līdz 16:00 Sajūta tāda, ka ezers izmiris. Es strādāju ar džerku, kolēģis ar visa veida vobleriem, gumijām, bleķiem utt. Kaut arī daudz ko varētu norakstīt uz ezera nezināšanu, sliktu copes dienu un pašu meistarību...bet neatceros gadījumu, kad visas dienas gaitā nejūti pat piesitienu. Īsāk sakot - bēdīgi.Jāsaka gan, ka orientējāmies nevis uz zandartiem, bet līdakām.
6.oktobris 2014, 19:53 | links
 
šogad ir kaut kas noticis ar ezeru nav to copju un lomu kas bija pagāšgad......zanders ja ķerās tad lielkā daļa zemmēra.....
30.septembris 2014, 14:16 | links
 
Nesaprotu, kas notiek? Atkan beštoks... Vakar esot asari kā traki ņēmuši, šodien ne piesitiena..
27.septembris 2014, 15:59 | links
 
Vakar pēc mēnesi ilgas pauzes atkal biju ezerā, un nekas daudz nav mainījies, necope turpinās. No 6.00 līdz 11.00 man 200g asaris, kompanjonam nekā. Vēl vienam ārā braucošajam apjautājos, tam arī tukšums.
24.augusts 2014, 15:42 | links
 
Kas saukā ar asariem? Parasti ap šo laiku sāk baigi ņammāt!

KlaavsK, 20.jūlijs 2014, 00:32

Ar asariem tā pat kā ar bitēm, nekā nevar zināt. Juris stāsta ka vienā un tajā pašā vietā vienu dienu ņem labi, nākamajā dienā eholotē bilde tā pati, bet ņemt negrib nemaz.
Katrā ziņā kopējā novērotā tendence ir ka uz dzīvo ņem labprātāk kā uz gumiju.
Nākamreiz gribu paprovēt kādreiz jūrā pielietoto metodi - paliels (kādi 30g) svina atsvars, virs tā kādus 30 cm augstāk āķis ar kārtīgu tārpu bunti. Ar svinu bungo pa grunti un ceļ duļķi, asars nāk skatīties un var būt arī ieēst..
20.jūlijs 2014, 22:54 | links
 
Kas saukā ar asariem? Parasti ap šo laiku sāk baigi ņammāt!
20.jūlijs 2014, 00:32 | links
 
Andri,pacieties un pako somas,drīz varēsi atvilkties...:)
19.jūlijs 2014, 12:55 | links
 
Fcuk, atkal tukšā diena, tikai 2 līdakbērni amnestēti. Hz vai ezerā zudusi ēstgriba vai arī es tur gados tikai kad ķērās vakar un ķersies rīt...
19.jūlijs 2014, 11:57 | links
 
Šodien ezerā necope. No 4.00 līdz 11.30 tikai 2 zemmēra līdakas un dažas nerezultatīvas asaru copes.
Cita ekipāža tai pašā laikā uz velci arī tikai viena zemmēra līdaka.
17.jūlijs 2014, 13:51 | links
 
Vakar pabūts Saukā, šoreiz ar dzīvo uz zandartu. Rezultātā viens smuks zandarts laivā un trīs nopietnas copes, bet nerezultatīvas. Kaut arī sēdēju no 8:00-14:00, aktīvais periods, kad viss notika bija tikai 40 min - tas bija interesanti! :-)
Lieliskā saimnieka uzņemšana velk mani uz šo ezeru jau ja nemaldos vismaz 7/8 gadu! :-)

Brauns, 16.jūlijs 2014, 10:12



Es šo nedēļas nogali pirmo reizi uz Saukas ezeru zandartus meklēt braucu.
Pie kura saimnieka biji?
Vari lūdzu drusku sīkāk pastāstīt kā ķēri zandartus uz dzīvo, dziļumā, uz pluda, kādas dzīvās liki?
16.jūlijs 2014, 11:27 | links
 
Vakar pabūts Saukā, šoreiz ar dzīvo uz zandartu. Rezultātā viens smuks zandarts laivā un trīs nopietnas copes, bet nerezultatīvas. Kaut arī sēdēju no 8:00-14:00, aktīvais periods, kad viss notika bija tikai 40 min - tas bija interesanti! :-)
Lieliskā saimnieka uzņemšana velk mani uz šo ezeru jau ja nemaldos vismaz 7/8 gadu! :-)
16.jūlijs 2014, 10:12 | links
 
ps.starp citu,lielaaka un garsiigaaka zusu dala,naarsta celojuma startu,nem tiesi no saukas ezera.veelreiz paldies,cieniisim katru kvadraat milimetru muusu zemi,un uudenus tilpnes,pat ja tajos miit, tikaai kurkuli.
9.jūlijs 2014, 20:33 | links
 
sveiciens visiem visiem copmaniem, un visiem pie dabas kruuts atpuusties gribeetaajiem.pa to ka saukas ezers naau jaapiegruzo,nepiekriitu!nevajag piedirst apkaartni, lai kur juus neatrastos.luugums to neaizmirst.paldies.
9.jūlijs 2014, 20:21 | links
 
Saukas ezera cienītāji .......
LŪDZU NEMĒSLOJIET un aizrādiet tiem kas to dara.
Zināms kad uz ezeru brauc visu laiku vieni un tiepaši copmaņi .
Visi gribam atgriesties tīrā sakoptā vietā !!!! Ar basām kājām stagāt par pistāciju čaulām,izsmēķiem nevienam nav patīkami .
Ne asakas.... zivis ezerā ir ķer jāmāk :)

tataars_, 8.jūlijs 2014, 08:42


Par mēslošanu piekrītu - ir pieķēzīts. Arī pievienojos draudzīgajam aicinājumam.
8.jūlijs 2014, 18:00 | links
 
Saukas ezera cienītāji .......
LŪDZU NEMĒSLOJIET un aizrādiet tiem kas to dara.
Zināms kad uz ezeru brauc visu laiku vieni un tiepaši copmaņi .
Visi gribam atgriesties tīrā sakoptā vietā !!!! Ar basām kājām stagāt par pistāciju čaulām,izsmēķiem nevienam nav patīkami .
Ne asakas.... zivis ezerā ir ķer jāmāk :)
8.jūlijs 2014, 08:42 | links
 
05.07.2014. saukā galīga nulle - no rīta bija pāris nerezultatīvas asaru copītes uz MJ, pēc tam pilnīgs klusums - ne zandarts, ne līdaka, ne asaris.... tikai saulē nodegu... Labāk būtu ēdis!
7.jūlijs 2014, 14:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager