Cope UK

kads varbut ir pa ziemeliriju metajis aakkus? un kadas atsauksmes
22.maijs 2012, 19:26 | links
 
Hi there!
varbūt kāds copmanis mīt pašlaik Scotland, Edinburgh ? Varētu sazināties, aizlaist pacopēt.PM.
23.marts 2012, 14:26 | links
 
P.S. Internetā viss ir - sākot no MK iegādes un likumdošanas līdz pat paisuma/bēguma tabulai gadu uz priekšu.
23.marts 2012, 10:12 | links
 
linkinjani
MK ir vajadzīga makšķerēšanai iekšējos ūdeņos - uz gadu 27 poundi, vai 72 poundi, ja gribi ķert arī lašus un taimiņus. MK darbības periods 31.marts - nākamā gada 31.marts. Katrā grāfistē, rajonā, konkrētā ūdenstilpnē ir vēl daudz papildus noteikumi vispārējiem MN. Bet tad seko papildus samaksas - vairums ūdenstilpņu (ja ne visas) pieder klubiem, un dalības maksas nav mazas ne par reizi ne par gadu. Zivis var paturēt, bet jāmeklē katras konkrētās vietas noteikumi - suga, izmērs, laiks. Bieži viena no aprīkojuma pamatprasībām - jābūt atbilstošam uztveramajam tīkliņam (atkarīgs no zivju sugas, ko ķersi), paklājam āķa izkabināšanai un lūpas dezinfekcēšanas līdzeklim.
Diezgan komplicēta ir arī liegumu sistēma - kurā ūdenstilpnē, cik ilgi. Kopumā - no 15.marta līdz 15.jūnijam ir aizliegts ķert upēs, strautos un savienojošos kanālos. Bet atkal jāskatās konkrētā rajona likumi par liegumiem dīķos, ezeros un kanālos.
Jūrā MK nevajag, zivis var paturēt. Paisums/bēgums ir 2x dienā, uz maiņu arī ir bijusi labākā cope. 2x mēnesī ir antonab pieminētais maksimums, kad iespējams ir labāki lomi, jo lielākas līmeņa svārstības. Ēsmas visdažādākās, no dabīgām līdz, piemēram, skumbriju sistēmām, kurām uz āķa ir vienkārši balta plēves stērbelīte.
Es ieteiktu parunāties ar vietējiem copmaņiem vai vietējos copes veikalos. Ja negribi runāt, paskaties ko dara copmaņi - ja copē, tad būs ok, ja neviena nav - arī copes nav :)
Ceru, ka kaut nelielu skaidrību ieviesu.
23.marts 2012, 10:10 | links
 
kilka
high tides ir divas reizes menesi apmeram nedelu bet vis ir atkarigs no veja un vai ir lietus!un pasi lielakie super lielais begumi ir tikai vienu reeizigada!!!
23.marts 2012, 07:37 | links
 
Yamaha
butes zinu ka cope uz naksnorem kad begums ieliek musles bed naksakus un ir ari!!musles bed-melno gliemezu-midiju pludmale!vel veci ar spiningiem tur staigaja kad begums un ar kera!!!
23.marts 2012, 07:34 | links
 
linkinjanis
licendze pasta ja nemaldos 24marcinas uz gadu bija!!!bet ir privatie ezeri kur tu maksa un cope tur to makskeresanas karti nevajag!es copeju forelu ezera un tur bija atlauts paturet tris foreles!!!esmu loti biezi cojis un nevienu inspektoru neesmu saticis!!!tik vienreiz vairakus gadus atpakal kads opis piegaja un uzprasija vai ir makskeresanas karte teicu ka nav jo nezinu kur nopirkt vins laipni izstastija kur kas parasija vai ko nokeru noveleja veiksmi un aigaja projam pectam kad iegadajos neviens nav prasijis!!!
23.marts 2012, 07:32 | links
 
Sveiki, varbut kaads var padaliities savas zinasanaas..
mans jautajums ir par makskereesanas noteikumiem UK...preciizak..kas man buutu jaiegadajas lai es nesauktos ta saucamais malumakskernieks..respektivi kada karte vai licenze..?
to ka zivis nedriks patureet..zinu..
jo nav nemazakas nojausmas ko UK inspektori jauta un kas man vinjiem ir jauzrada lai nebutu nekaadu probleemu.. ceru ka padaliisieties savaas zinasanas..kurs zin...?
22.marts 2012, 18:18 | links
 
Brālīti - te var dabūt gansu variāciju par rupjmaizi. Kā teica Krokodīls Dendijs - "na vkus ģermo, no kušaķ možno" ;))
13.novembris 2010, 12:53 | links
 
sienaazi - cik saprotu, upeles un dīķeļi visi ir Angler's club, jeb makšķernieku klubu apsaimniekošanā. Tik daudz copes rīku ar nav paņēmušies līdz ;) bet cope jūrjā ira forša :)
13.novembris 2010, 12:43 | links
 
gribēju teikt zaudēsi svaru un augumu:)))
13.novembris 2010, 12:38 | links
 
Kilka tev rupmaizīti nevajag aizsūtīt ??? Ja tu šitādus dranķus ēdīsi - zaudēsi kļūsi kā es.:))))
13.novembris 2010, 12:38 | links
 
un kaa tad ar upeleem, taas neapciemo ?
13.novembris 2010, 12:36 | links
 
sienāzi - protams, ka gardi, visas jūrjas zivis ir gardas :)
13.novembris 2010, 12:34 | links
 
Brālīt, tās nau vimbas un nau arī mana fočene ;)
Man kaut kā mute neverās šīs zivis par jūras asariem saukt. Seabass ir OK ;)
13.novembris 2010, 12:33 | links
 
gardi ar ?
13.novembris 2010, 12:32 | links
 
Kilka nelecies ! Tu esi vimbas safočējis :)))))))
13.novembris 2010, 12:30 | links
 
Upss, liela bilde sanāca ;)
un pareizais vārds bija "draudiem"
13.novembris 2010, 12:24 | links
 
Brālīti - par to "bazaru" un "darudiem" vēl Tu man atbildēsi! Un iespējams, ka raudāsi!
Seabass, kas dzīvo English Channel jeb La Manche, kā nu kuram patīk, izskatās apmēram šāds:

un tam nav nekāda sakara ar to spītraino zivi, ko Tu domā ;)))
13.novembris 2010, 12:23 | links
 
Kilka tu esi pārangliskojies tajā UK .Drīz vajadzēs tev atgādināt ka tās strīpainās rijīgās zivis sauc asari. Un ir arī jūras asari (žēl ka pie mums nav) ..bet tev redz ir - un nevis jūras asari bet seabasi.Varēsi drīz ar Griezēju startēt vienā pulciņā:))Tas ar runā pus latviski pus engliš :)))
Karoče - ja runājies te tad dzen latvisku bazaru te -citādi uzrīdīšu tev latviešu(sorry -arī angļu) suni :)))))))
13.novembris 2010, 12:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager