Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
urmaas
asarus ker ari uz 00 rotiniem un mazajiem vobleriem!bet nu tas ta!
es tos kirskrasa jau iepirku bet nebija mazie izmeri mazakais bija 5cm bet kirskrasa ar spiguliem bija 3cm tos pakeru bet tie ir caurspidigi nezinu vai nostradas caurspidiga kras manas udenstilpnes!bet tad jau redzes!cena ar nebija ipasi darga salidzinajuma ar parastam gumijam!
11.maijs 2012, 20:54 | links
 
rio.
zin ka nav super maneklu bet ir tada lieta ka uz vienu manekli keras labi bet uz citu svakak!un tas edamas gumijas ir loti izlielitas ka labi sezas virsu asari!bet varbut tas tik ir kartejais reklamas triks!pec ka ari izskatas pagaidam!
11.maijs 2012, 20:51 | links
 
Antonsb
Tākā tēma ir mukrodžigs,tad es runāju tikai un vienīgi par gummi.Nevis par vobleriem un bleķiem.
p.s
Tas apaļīgais pārdevējs ar tevi ari runā-Rio.
Rio
Man lūgums.Tos ķiršsarkanos tvisterīšus ar spīguļiem gribu.Sestdien līdz cikiem strādā?Un vai svētdienās ari strādā?
11.maijs 2012, 20:50 | links
 
paldies,marti,ieveeroju,bet sodien skjiet siis tas no ownera ienaaca.
11.maijs 2012, 20:50 | links
 
marti
nu ja pundurasari keras tad viss ir iespejams!es pirku relax salmo bode 3cm tas gumijas tvisterisus!super kozas virsu bet tikai uz pilnajam krasam nevis tiem kuriem cauri spid cauri var redzet!
11.maijs 2012, 20:48 | links
 
anton b,brinum maneklju nav!!!varbuut vieniigi akumulatoors:)
11.maijs 2012, 20:48 | links
 
es ņemu tikai neēdamos mazos relax tvisterus īpašajās krāsās. baigi ok. un nesaprotu kā var vienā reizē sadirst 15 gumijas. ir reizes, kad pusspanns ar vienu gummi :) nu gadās šaize, ka nokož asti, bet vidēji viena gummi uz kādiem 20 asariem droši.
un rio: tev 4nr treileri beigušies :) pēdējo paņēmu
11.maijs 2012, 20:43 | links
 
rio.
nu lai ta butu bet kamer pats es ar savam acim neredzesu ka uz vinam kapj virsu neticesu visadiem makskernieku stastiniem!piemeram MN pedeja raidijuma radija lidaku edamas gumijas nu nebija ritiga diena vai kas bet nu nekadu seper rezultati nemaz nebija tik gumijas sazlambatas!nekas vairak!!!!
11.maijs 2012, 20:40 | links
 
Marti, Neticu, ka pie mums mazās čeburaškas maksā divreiz vairāk kā citur. Pārbaudīšu rītdien, gan jau kaut kas nav pareizi sacenots vai kāds cits pārpratums.
11.maijs 2012, 20:32 | links
 
antons b.tas resnais pardeveejs pats kjer uz vinjaam,un nesuudzaas,vinjs neredz iemeslu ko mainiit:):)
11.maijs 2012, 20:31 | links
 
urmaas
man uz dzelziem un vobleriem neiet un tapec nepatik gumijas man ir nr 1
jo pieturos ari tam principam ka panem karoti un iekodies vina atri zobus atrausi vala bet gumija iekozoties nevar saprast kautkas miksts .......
bet pa gaumi jau nestridas stridas tie kam nav gaumes!
sads ir mans viedoklis personigais!
11.maijs 2012, 20:30 | links
 
Ne tikai uz ēdamajām gummi var tikt pie labiem lomiem.Tākā nekautrējieties izmantot ari "neēdamās".Tas ir tikai mīts,ka ēdamās ir supertruper gummi.
:)
11.maijs 2012, 20:19 | links
 
rio.
nu bet logiski ka pardevejs tev teiks ka uz esosajam krasam nem labi asari lai tu tik panem un perc kas cits viniem atliek lai tik pardotu ar sadu lietu esmu saskaries jau ieprieks saka ka lopa nem bet neka mana puse pat nesitiena uz tam gumijam!nu tas proti nebija Salmo veikals bet gan cits!
11.maijs 2012, 20:14 | links
 
rio.
1.maija nebija iznarstojusi un laidu atpakal kautgan bija zel bija vairaki eksemplari pa pus kg un biski lielaki bet kaimins bija aizvakar un ar dabuja vairakus normalus asarus jau tuksi taka jau ir iznarstojusi!nu es panemu kadi bija edamas gumijas spice hom dazadas bet nu taa krasa man nu galigi neapmierina nezinu vai kersies jo tur iet citas krasas!!!!
11.maijs 2012, 20:11 | links
 
antons b,tev izdevigaak pirms brauksanas buutu uzzvaniit uz veikaliem,te kontakti http://salmo.lv/?pname=main&mid=116,man arii salmo daugavgriivas pardeveejs teica ka arii uz esosajaam gumijaam asaris njem super!:),bet sargaasim paslaik asariiti vinjam sur tur veel naarsta laiks.
11.maijs 2012, 20:07 | links
 
Kaut kad pavisam nesen (šonedēļas sākumā) biju Dgrīvas Salmo. Mazos siliconus iepirku. Bija.
Vakar darba darīšanās biju Dpilī. Ieraudzīju copesveikalu. Tur arī iepirku. Arī bija :)
Bet uz Dgrīvas Salmo labāk neejiet. Lai man vairāk paliek. Brauciet labāk uz Dpili :D
P.s. Nemaz neexpektēju, ka Dpils tik smuka pilsēta izrādīsies.
11.maijs 2012, 20:04 | links
 
rio.
starpcitu sazinajos ar vienu veikalu un viniem nav problemu ar edamam gumijam bet vienigi Ponton21 firmas gumijas un padargas mana uzskatijuma jo edamas gumijas terejas vismaz divas tris reizes vairak neka parasta gumija!del mista materiala!ja piemeram es cope iztereju uz mikrodzigu 15 gumijas tad edamas 30!
11.maijs 2012, 20:02 | links
 
rio.
Spice hom pardeveji teica ka tik uz menesa beigam bus varbut edamas gumijas-asariem mikrodzigam ka tad tur isti ir!man nav atkal velesanas 120km pa tukso braukt uz vienu galu lai tik apskatitos pagasa gada gumijas neejosas-neizpirktas!
11.maijs 2012, 19:59 | links
 
marti,salmo daugavgriivas gan ir labas asaru gumijinjas,visaadaas tumsaas,dubljainaas krasaas(apm 8 -10 tonji),tiesa gan ka viss sortiments nav plauktos,bet sodien tas esot ienaacis noliktavaa(esot arii edamaas gumijas),taa kaa veel nedaudz un viss notiksies,starp citu asaru edamaas gumijas visaa Latvijaa paslaik ir probleema:)
11.maijs 2012, 19:57 | links
 
marti
Tev tocna taisniba pa Salmo izskatas ka sezona ir beigusies viniem biju spice hom nu no tam edemam gumijam ti kadi paris desmit gumiju bija prasiju kad bus teica ka varbut uz menesa beigam Varbut no Mikrodziga gumijam tur pie desmit tik bija!murgs kautkads sezona jau sen sakusies bet nav uz ko kert bezmazvai!labi ka pagassezon biski ar rezervi iepirku bet jau pamazam iet uz beigam!!!!Eksperti teica ka Lakija jona gumijas bus uz maija sakumu bet tagad ir vidus un neliela sauja tik ir no tam gumijam!
11.maijs 2012, 19:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager