Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Tam kātam cietākam vai mīkstākam jābūt - pašam kātam, nevis tikai pēdējam posmam?
1.jūlijs 2011, 15:39 | links
 
Pārdodu Surf Master Ultralight kātu ar testu 1-9g
Lietots 2 reizes. Pilnigi jauns. 25ls
30.jūnijs 2011, 21:45 | links
 
Nu tu dod.. 30 asarīši ir necopes diena.. Jobtv - ko tev vēl vajag?
26.jūnijs 2011, 18:40 | links
 
sodien iemeginaju savejo jauno elite jig master katu!!!bu biju patikami parsteigts!!!!pie kadam 15copem ja nebutu ta tiea spicite tad nu nemaz nebutu sapratis vai cope jeb aizkeries ai zalem!!!bija copes tadas kuras nebija jutamas!bet sodien bija totala necopes diena pa visu dienu tik 30 asarisi!!!KATS NOLICIS EKSAMENU TEICAMI!
20.jūnijs 2011, 22:49 | links
 
un ka ar to garantiju kad ta spicite noluzt???salmo katiem tak ir 2 gadi garantija!!!!!
18.jūnijs 2011, 20:45 | links
 
Atvainojos, nosvēru noņemto rokturi.
18.jūnijs 2011, 09:48 | links
 
Tiem Salmo Jig kātierm patiesībā ir jāmaina gan visi gredzeni, gan rokturis. Manam kātam rokturis bija uzmontēts uz stiklašķiedras trubas, pēc tā noņemšanas nosvēru kātu un izrādījās, ka tas sver 95 g. Tagad mans Salmo Jig mastera kāts sver 115 grami.
18.jūnijs 2011, 09:47 | links
 
Top gredzenu tiešām labāk nomainīt. Atbalsta kājiņu trūkums rada biežu auklas apmesšanos ap gredzenu, kas var novest pie galiņa nolūsšanas metiena/pietīšanas brīdī.
18.jūnijs 2011, 09:42 | links
 
Salmo meistari vienmēr iesaka mainīt riņķus, kaut kā taču naudiņa jāpelda :D

Atceros, ka pasen atpakaļ arī šāds ieteikums bija no viņu puses. Es gan nezinu, kas jādara, lai to riņķi norautu, laikam zivs jāmēģina ar spici ķert...
18.jūnijs 2011, 09:42 | links
 
nu janu kas tad 1 posms maksa 7ls biju daugavgrivas servisa-salmo un prasiju meistars vel teica ieteica nomainit gala rinki jo vinam neesot kajinas kas stiprak tur to pirmo gala rinki!!bet nu kapec tad uzreiz razotajs tadu neuzliek???
18.jūnijs 2011, 09:35 | links
 
protams jau ka censos vienmer darit pec abeces noregulet bremzi ja nu panem kas palielaks tad pakauset vinu un tad mierigak var dabut sev klat un ar sacoku savak!!!es tapat esmu uztinis uz spoles 0.14 salmo grand raider auklu taka domaju kautko lielu tapat nevares izvilkt kautgan te kadu laiku atpakal uz 0.14 so auklu biju uzsejis ka pavadinu uz mackata un izvilku 1.51kg karpu protams vilku kadas 5 min bet dabiju ara jo biju bremzi pareizi noregulejis!!un domaju ka uz mikrodziga kata ar tad varetu kautko tadu dabut bet parsvara jau keras 300gr asari!!!
18.jūnijs 2011, 09:32 | links
 
Zinu vienu džeku, kurš ar UL (protams ne ar SALMO) izvilka Daugavā 17kg samu. Taisnība 2h pagāja gan, kamēr dabuja ārā. Tā ka antonb, neuztraucies! :)
18.jūnijs 2011, 09:30 | links
 
To antonsb
Man ir Zander elite (0-13g) un es ar to esmu izvilcis 1,5kg līdaku. Nevajag forsēt un, kā jau pats teici, vajag darīt kā pēc ābeces :)
18.jūnijs 2011, 09:26 | links
 
uz spici slodze ir minimāla, spice darbojas tikai kā singalizātors. Tā kā - nesatraucies īpaši par spices tievumu.


Par spici jāuztraucas tikai gadījumos, kad aizkabini āķi aiz riņķa stiprinājumiem (vai tā murķīša, kurš tam ir paredzēts) un pievelc par stipru auklu. Tad gan tievai spicei ātri var pienākt kirdik, protams, arī mehānisko bojājumu rezultātā, tāpēc kātu nevar mētāt kā pagadās :D
18.jūnijs 2011, 09:24 | links
 
Normāls kāts ir konstruēts tā, lai ar spici neko vispār nevilktu. pie lielākiem kilogramiem visa slodze pārdalās uz kāta resnākajiem posmiem. Antonsb, ja pareizi vilksi un aukla turēs, pat desmitnieku samu izpumpēsi ārā. Pārsvarā kāti lūst no neapdomīgas rīcības.
18.jūnijs 2011, 09:22 | links
 
ne nu es ari bet iet runa par to cik lielu asari tas salmo elite mikro dziga kats var izturet!jo ta spice ir tik tieva ka adata!????ja visu dara pec abeces!
18.jūnijs 2011, 09:17 | links
 
Es ar savu black bull 3-12g 200g ašuku laivā neceļu, priekš tam ir uztveramais tīkliņš.
18.jūnijs 2011, 09:14 | links
 
vai kads izmanto uz mikrodzigiem salmo elit mikro dzigu katu?pats ar iegadajos un man rada bazas ta tieva spice!cik lielu zivi-Asari var dabut ara ar tadu katu ja visu dara pec abeces necel gaisa zivi spole noreguleta un ta talak!????
18.jūnijs 2011, 09:03 | links
 
20$ buutu labs cipars, Latvijaa protams vismaz to cenu parezini ar 2 :D
8.jūnijs 2011, 17:18 | links
 
Ko jūs var jemties.8Lb pīto+pavadiņa,var būt gan smalkā volframniece gan 0,15-0.2 mono.Kā matadors Griezeejs saka - ar zaudējumiem ior jārēķinās.Un tie būs,jo jāšeptē ar pēc iespējas smalkākiem štrumiem.
8.jūnijs 2011, 16:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager